Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam transportu do Bratysławy

Utworzony przez luiza, 28 kwietnia 2009 o 12:02
Witam serdecznie ! Muszę dostać się do Bratysławy 8 maja / no i powrót 10 maja /. Czy KTOŚ wie , czy kursują jakieś BUSY w tamtym kierunku , podobnie jak do Niemiec czy Holandii ?? Za każdą podpowiedż będę bardzo wdzięczna.......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To tak , jak byś chciała jechać na koniec świata ! Może ktoś coś doradzi ? Na pewno nie na dworcu PKS.
0
Gość napisał:
To tak , jak byś chciała jechać na koniec świata ! Może ktoś coś doradzi ? Na pewno nie na dworcu PKS.
No taK.......No i nie PKP.......chociaż na tą chwilę , to jedyna opcja - /4 przesiadki i cała doba/ Ale MOŻE KTOŚ COŚ PODPOWIE ????????
0
Google>PKS Rzeszów>transport międzynarodowy Lublin-Rzeszów-Wiedeń z Rzeszowa 18:00 Bratislava 03:50 (770km) z Lublina 13:15 do Rzeszowa 16:40 i przesiadka .
0
Gość napisał:
Google>PKS Rzeszów>transport międzynarodowy Lublin-Rzeszów-Wiedeń z Rzeszowa 18:00 Bratislava 03:50 (770km) z Lublina 13:15 do Rzeszowa 16:40 i przesiadka .
OOOOO!!!!!!!!!! WIELKIE DZIĘKI...........Zaraz to sprawdzam i dam znać czy się "załapię".............duża bużka !
0
Pociągiem: Google>wpisać PKP >portal dla podróżnych > Rozklad jazdy > wpis Lublin - Bratislava > szuka, wyskakuje 6 połączeń, patrzeć to z 1 przesiadką. Pośpieszny z Lublina 18:15 do Warszawa wsch. 20:36, przesiadka do pośp. D203 Warszawa-Wiedeń 20:47 ale do wagonu , który będzie oznaczony jako bezpośredni do Bratislavy. W Bratislave rano o godz 05:40. Myśle iż pociągiem jest wygodniej, zależy co kto woli. Ahoj a żelam śtastnu cestu !
0
Gość napisał:
Pociągiem: Google>wpisać PKP >portal dla podróżnych > Rozklad jazdy > wpis Lublin - Bratislava > szuka, wyskakuje 6 połączeń, patrzeć to z 1 przesiadką. Pośpieszny z Lublina 18:15 do Warszawa wsch. 20:36, przesiadka do pośp. D203 Warszawa-Wiedeń 20:47 ale do wagonu , który będzie oznaczony jako bezpośredni do Bratislavy. W Bratislave rano o godz 05:40. Myśle iż pociągiem jest wygodniej, zależy co kto woli. Ahoj a żelam śtastnu cestu !
GOŚCIU !!!!! Jesteś wielki !!!!Właśnie miałam napisać , że PKS odpada......gdyż nie wezmą mnie z psem . Czyli tylko PKP....... Bardzo dziękuję...........i za życzenia też !
0
A czy pies ma paszport i odpowiednie szczepienia ?
0
Gość napisał:
A czy pies ma paszport i odpowiednie szczepienia ?
Wszystko ma co potrzebne . Jeżdzimy już nie pierwszy raz . Mój pies jest w lepszej sytuacji niż ja - gdyż odpada mu "myślenie" np. jak się dostać ze swoją pańcią do celu , który czasami bywa d a l e k i .......... Wielkie dzięki .....bardzo mi pomogłeś . Wstawiłam w zakładki podany namiar na rozkład jazdy pkp . Ale mam wygodę.! Będzie często potrtzebny......
0
Jak sie podróżowało ?
0
Gość napisał:
Jak sie podróżowało ?
Byłam , załatwiłam co trzeba........i jakoś wróciłam........... dziękuję ,że pamiętałeś.......Twoje namiary na rozkłady jazdy są dla mnie bezcenne . Już korzystałam z nich wielokrotnie . Aż się dziwię ,że o nich nie wiedziałam......
0
Przypadkiem czytałam post z 05.5.2009 na forum Świdnik. Prosze wpisać w google : Sysel v Bratislave Póżniej czytać i coś dobrego przekazać świdnickiemu lotniskowemu suselkowi. Prawdopodobnie lubią susły tereny dla golfistów i że to jest miłość odwzajemniona. Golfiści też ich lubią. W Bratislave ich odlawiają 2x w roku, żeby w pobliże lotniska nie ściągały drapieżne ptaki, które zagrażają ruchu powietrznemu. A w Świdniku może ich postanowiły po cichu wymordować? Tak tam można poczytać na forum Śidnik. Myśle, że mieszkańcy to wszystko widzą i nie wierze, że 12 tysięcy suselków w ciągu 2 lat zostało 150-300 sztuk. I że to wina kotów z okolicy. Ile by ich musiało być? Też pare tysięcy by się ich tam musiało wałęsać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: