Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukanie pracy w Lublinie. Uwaga na nieuczciwych pracodawców

Utworzony przez ~czepiacz~, 6 grudnia 2009 r. o 11:09
Obecnie jestem na V roku studiów zaocznych UMCS bla bla bla.Widocznie jesteś nieudacznikim i nic nie umiesz.Nie żal się tylko weż do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no problem jest spory z pracą, też bym chętnie stąd wyjechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kocham Polskę. Systemu nienawidzę. Za tych co na górze coraz bardziej się wstydzę.." ----->prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Obecnie jestem na V roku studiów zaocznych UMCS bla bla bla.Widocznie jesteś nieudacznikim i nic nie umiesz.Nie żal się tylko weż do roboty
nieudacznikami są takie buce jak ty. ciekawe co będziesz robił, kiedy mamusia się zbuntuje i przestanie za ciebie płacić za internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobocie napisał:
"Kocham Polskę. Systemu nienawidzę. Za tych co na górze coraz bardziej się wstydzę.." ----->prawdziwe
dokładnie. partie martwią się tylko o własne kłótnie. czy to sld, pis, po czy inny twór. potrafią się tylko klócic. i tak zawsze bedzie, bo taki my naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Obecnie jestem na V roku studiów zaocznych UMCS bla bla bla.Widocznie jesteś nieudacznikim i nic nie umiesz.Nie żal się tylko weż do roboty
Chyba w poprzednim liscie bylo cos na ten temat, na temat doswiadczenia. Jestes studentem zaocznym na V roku czyli masz powiedzmy 24-25 lat. I co do tej pory robiles? Caly tydzien siedziales w domu i czekales na zajecia w sobote i niedziele? Nie dziw sie ze ktos teraz nie chce patrzec na Twoje CV gdzie masz wpisane student zaoczny i zero doswiadczenia zero jakiejkolwiek pracy. Ja studiowalem dziennie i pracowalem jednoczesnie a tutaj ktos studiuje zaocznie i nie pracowal nigdy. To o czym tu mowic? Nawet praktyk nie odbywales?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekujemy premierze Tusk....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Chyba w poprzednim liscie bylo cos na ten temat, na temat doswiadczenia. Jestes studentem zaocznym na V roku czyli masz powiedzmy 24-25 lat. I co do tej pory robiles? Caly tydzien siedziales w domu i czekales na zajecia w sobote i niedziele? Nie dziw sie ze ktos teraz nie chce patrzec na Twoje CV gdzie masz wpisane student zaoczny i zero doswiadczenia zero jakiejkolwiek pracy. Ja studiowalem dziennie i pracowalem jednoczesnie a tutaj ktos studiuje zaocznie i nie pracowal nigdy. To o czym tu mowic? Nawet praktyk nie odbywales?
Panie Stefanie, nie wiem kiedy Pan studiował, ale jeśli 30 czy 35 lat temu, kiedy wszędzie potrzebowano pracowników, a juz pracownika studiującego czy po studiach to dopiero rarytas. Też studiowałam stacjonarnie i proszę sobie wyobrazić, że na moim kierunku nie bardzo można było pozwolić sobie na pracę stałą. A jeśli ktoś pracował dorywczo (sprzątając, roznosząc ulotki), to raczej nie bardzo pomaga mu wpisanie sobie tych "zajęć" do CV, składanych w urzędach czy firmach. Wręcz w niektórych przypadkach nie jest wskazane to wpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla bezpieczeństwa należy założyć, że każdy pracodawca jest nieuczciwy. Działa to zresztą w obie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Chyba w poprzednim liscie bylo cos na ten temat, na temat doswiadczenia. Jestes studentem zaocznym na V roku czyli masz powiedzmy 24-25 lat. I co do tej pory robiles? Caly tydzien siedziales w domu i czekales na zajecia w sobote i niedziele? Nie dziw sie ze ktos teraz nie chce patrzec na Twoje CV gdzie masz wpisane student zaoczny i zero doswiadczenia zero jakiejkolwiek pracy. Ja studiowalem dziennie i pracowalem jednoczesnie a tutaj ktos studiuje zaocznie i nie pracowal nigdy. To o czym tu mowic? Nawet praktyk nie odbywales?
Wiam no chyba jaja sobie robisz. Napisałem wyraznie ze teraz nie moge znalezc pracy. Oczywiscie ze pracowałem i Cv mam dokladnie wypelnione. Chodzilo mi głownie o to ze w ost 3 miesiacach nie moge znalezc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od października jestem osobą bezrobotną. Również mam problem ze znalezieniem pracy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólnie wypijmy za palikota i ferajne, pewnie jesteście z tychco to młodzi, dobrze wykształceni z dużych miast...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który dzisiaj pracodawca w Polsce jest uczciwy i gdzie ich szukać ta zachłanność nie ma granic.Dzisiaj słyszy się o obozach pracy,a na zbity pysk z takimi pracodawcami.Właśnie dzisiaj był wywiad z dwoma paniami które są na emigracji w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczciwym pracodawcą. Dlaczego nikt nie mówi się o nieuczciwych, nielojalnych pracownikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję u uczciwego prywaciarza. Nie dość że wypłata jest przyzwoita i zawsze na czas, to jeszcze "złośliwie" wypłacił nam pieniądze na święta i dał paczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są gdzieś uczciwi ???? Mamy wyśniony katokapitalizm a jego zasadą jest ciemiężenie prawcownika przez pracodawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy byłem na studiach to mimo iż były studiami dziennymi znalazłem czas na pracę. Nie bałem się akwizycji bo wiedziałem że w jakiś sposób trzeba zacząć zdobywać doświadczenie. Dziś, po paru latach zatrudniam kilkanaście osób i jak patrzę na wymagania osób bez doświadczenia to przychodzi mi tylko jedna myśl - "żal mi was". Tak naprawde żyjemy w kraju gdzie każdy chce od razu zarabiać "kokosy" i "nic nie robić". Pamiętajcie, tylko "ciężką pracą ludzie się bogacą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz sam masz firme akwizycyjna i wyzyskujesz innych bogacac sie na nich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujowałem w pewnej firmie, ale zarobki fatalne a atmosfera jeszcze gorsza !! szukalem zatem nowej pracy trwało to coś koło 5 miesiecy, wysyłałem cv a także rozwozilem po siedzibach firm, w sumie wyszylo tego ok 300 i co i nic!!! wszedzie slysze ze kryzys i nie przyjmują . w sumie odezwalo sie 3 firmy i z jednej z nich ktoś uprzejmy zadzownil do mojego pracodawcy uprzejmie poinformować ze maja moje cv i zeby na mnie uwazal. Z zanistniałej sytuacji musiałem sie zwolić!!! na jaka cholere wystawia ogłoszenie, ludzie sie zgłaszają a ten dzwoni do obecnego pracodawcy??? jaki ma cel ?? ZENADA !!! przez takie wspaniałe gesty nie mam pracy od 2 miesiecy !!! ps. studia inżynierskie ukonczylem 2 lata temu i mam 5 letnie doswiadczenie w branzy. brawa dla tych wszytskich oszustów Palikota i wielkiego zwiazku prywatnych pracodawcow lubelszczyzny - lewatan !!!! oszustwo !! piorą mózgi innym pracodawcom dlatego tak jest, pozostaje nic tylko stad uciekać !!! lublin to zascianek nie ma co sie oszukiwać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luk napisał:
Gdy byłem na studiach to mimo iż były studiami dziennymi znalazłem czas na pracę. Nie bałem się akwizycji bo wiedziałem że w jakiś sposób trzeba zacząć zdobywać doświadczenie. Dziś, po paru latach zatrudniam kilkanaście osób i jak patrzę na wymagania osób bez doświadczenia to przychodzi mi tylko jedna myśl - "żal mi was". Tak naprawde żyjemy w kraju gdzie każdy chce od razu zarabiać "kokosy" i "nic nie robić". Pamiętajcie, tylko "ciężką pracą ludzie się bogacą".
Ja ci powiem udaj się do lekarza, przestań konfabulować i idź w końcu do urzędu pracy bo z fantazji nie przeżyjesz. Mama z tatą się w końcu zdenerwują i utrzymywać cie nie będą. Jeszcze jedno nie wprowadzaj swoimi konfabulacjami mętliku, bo każdy wie jak jest w Lublinie i żeby było lepiej trzeba zacząć głośno mówić prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...