Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukanie pracy w Lublinie. Uwaga na nieuczciwych pracodawców

Utworzony przez ~czepiacz~, 6 grudnia 2009 r. o 11:09
I jak zwykle Polskie prawo jest bezradne... a tyle tam paragrafów.... i nie ma mocnych na tych dziadów, wyłudzaczy. Żadnego nadzoru. Robią co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, dziura nad dziurami. Pracodawcy wykorzystują jak tylko mogą sytuację na rynku pracy. Sama mam obecnie 30 lat w rzeczywistości 10 lat pracy a w papierach wyliczono mi ostatnio 2 z kawałkiem. Czlowiek, zeby tylko pracować godził się na "czarne" zatrudnianie, pracował po 12 godzin a w umowie widniało pół etatu...teraz kończę studia na PL, co roku miałam stypendia naukowe i...nie moge znależć pracy. Setki wysłanych CV, rozmowy kwalifikacyjne, nikt nie chce dac mi szansy. Co innego w CV, co innego było w rzecywistości, dziury w zyciorysie...Co z mojej wiedzy i praktyki jak nie moge tego udowodnić!! Ludzie przestrzegam!! Zanim zgodzicie sie na takie "zatrudnianie' pomyślcie o swojej przyszłośći!!! Co za kilka lat pokażecie w papierach? Smutne i tragiczne, bo mam na wychowaniu małe dziecko, które wysłałam do żłobka i boje sie przyszłośći. Nawet jak skończę na wiosnę studia z najlepszą średnią na roku to pewnie nikt mnie nie zatrudni bo: jestem za stara a w tym wieku juz by sie przydała konkretna praktyka w zawodzie. TRAGEDIA!!! Chyba będę zamiatała ulicę, za coś muszę utrzymać moje dziecko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś takie historie stworzą wielką księgę tego nieludzkiego systemu. A jeden rozdział poświęcony zostanie zatrudnicielom-pracożercom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DALEJ GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ.... LUBICIE BYĆ OKŁAMYWANI W STYLU: "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ..." A TE POLSKOJĘZYCZNE "MEDIA" DALEJ NIECH WAS OGŁUPIAJĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alekz7 napisał:
TO DALEJ GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ.... LUBICIE BYĆ OKŁAMYWANI W STYLU: "BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ..." A TE POLSKOJĘZYCZNE "MEDIA" DALEJ NIECH WAS OGŁUPIAJĄ...
Nie wydaje Ci się że to trochę zbyt proste? Tu PO, tam Niemcy a jeszcze dalej Żydzi? A Polacy - kolejny naród wybrany - jest wykorzystywany i krzywdzony? Zapewniam Cię, że w niczym nie jesteśmy lepsi a często gorsi, głupsi i bardziej wredni od innych. Czy ci którzy zatrudniają i wykorzystują to przypadkiem nie Polacy?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że wina leży po stronie pracowników dających się wykorzystywać. Pracodawcy wykorzystują ich ponieważ sprzyja im prawo a właściwie jego niedoskonałość. Pracownicy jeżeli nie będziecie zgłaszali nadużyć pracodawców będziecie zawsze w d..ę kopani! Tyle an ten temat. Nie piszcie i nie płaczcie! Nikt Was nie wysłucha i nie pomoże. Trzeba złapać się za co kto ma i korzystać z PIP-u ZUS-u US i Prokuratury. Oni siedzą i grzeją stołki trzeba im pomóc ruszyć d..ka. Zobaczcie dla przykładu jak ajenci Żabki ścigają zarząd firmy. Na www.ajenci.fora.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie jak wielu szukam pracy, wcześniej pracowałam u różnych pracodawców. Jeszcze nie trafiłam ani razu na uczciwego pracodawcę. Co się dzieje z tymi "biznesmenami" z łaski. Co za osobniki zakładają te firmy albo trafia się na ofermy,matoły,pijaczków,kombinatorów. Najgorzej chyba jest w branży spożywczej to jest totalne DNO. Nie zależy im na znalezieniu pracownika oni chcą żeby co dzień przychodziła inna osoba bo tak im wygodnie. Mają swoich starych wyjadaczy,którzy są już dłużej a nowej osoby nie zatrudniają wymyślają ,a to ,że się nie nadaje i jakieś inne bzdety.W ten sposób nie płacą ZUSU i nie ponoszą innych kosztów co dzień inna osoba fajnie dla nich ale nie dla szukającego pracy kiedy traci na dojazd do takiego kombinatora i traci tylko czas. Wiele ofert pracy w sklepach spożywczych jest w gazetach non stop niektóre nawet pojawiają się cały rok jak sądzicie przez cały czas nikogo nie udało im się znależć nikt nie odpowiadał ich wymaganiom ?BZDURA. Nie zatrudniają bo tak naprawdę nie zależy im na tym a bezrobotnych traktują jak "mięso"już pomijając w jaki sposób prowadzą te swoje "przybytki"PIH miałby zajęcie.Kończę bo może pojawi się kolejna "uczciwa" oferta pracy w mieście LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...