Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szwed nawtykał mundurowym (mp3)

Utworzony przez (Anonimowy), 6 listopada 2007 r. o 17:13 Powrót do artykułu
Wnioskujac z Panskiej wiedzy w zakresie jezyka ojczystego, nie przkroczyl Pan nigdy granicy RP. A jesli nawet, to bez znajomosci jakiegokolwiek jezyka. A wiec nie nlezy sie wypowiadac o sprawach pozostajacych jedynie w obszarze panskiej wiedzy nabytej z filmow, lub opowiadan ludzi na tym samym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód pisze się przez o z kreską .Idź do szkoły analfabeto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego nagrania slychac ze policjant tez zachowywal sie arogancko, od dawna wiadomo że nikt bystry i z wykształceniem do tak marnie płatnej pracy nie idzie, a zazwyczaj sa to nadęte buce z kompleksami,ciekawi mnie czy kazdy policjant jest "uzbrojony" w dyktafon czy tylko ten jest wyjatkowo wredny i takie zdarzenia to jego chleb powszedni,policjant zachowywal sie agresywnie ,szwed chcial wiec rozmawiac z oficerem to go przewiezli na komende gdzie pewnie oficer sie znalazł i kto tu miał racje mówiąc że oficera nie bedzie ?? ,to nagranie to swietny dowod na chamstwo i rozpasanie drogowki ,jak stanie taki na ulicy z lizakiem to juz jest królem swiata dobrze ze bedzie wiecej fotoradarów a mniej patroli kontrolujących bo pozytek z tego taki sam ale fotoradar nie ma kieszeni,za to jak juz komuś wydarzy sie jakas kolizja to na policje doczekac sie nie mozna bo są zajeci trzepaniem kasiory przy drodze, niech lubelska policja szaleje dalej to może sie powtórzy wariant z Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiesz, że 90 proc. tych, którzy ida do policji nma wyzsze wykształcenie w przeciwieństwie do ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 % albo teraz to i 100 % znam nie jednego policjanta i wszyscy maja wyższe wykształcenie i z tych 90 % 80 % ma studia robione zaocznie na prywatnej uczelni o prestiżu Mc Donalda. Znajdz mi teraz frajera co majac gruntowne wykształcenie na renomowanej uczelni, dziennie oczywiscie który podejmie prace za wynagrodzenie policjanta.Kiedyś trzeba było umieć dobrze pałą machać aby sie tam znalesc, a teraz miec świstek ze sie ukonczyło jakieś studia najlepiej humanistyczne w Pcimiu Dolnym,Ps. panie policjancie ,odrazu w odpowiedzi przyjałeś postawe wyższosci ze ja niby nie mam wykształcenia a ty jestes kozak z papierem , gdybym przyjał taką samą postawe i zaczał sie chwalić moim wykształceniem to zapewniam cie że miernie byś tu wypadł.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę Twoją znajomość zasad ortografii, to rzeczywiście lepiej, żebyś się nie chwalił swoim wykształceniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie pomogą magistraty, jak kto z domu chamowaty". Wyższe wykształcenie w wielu wypadkach nie jest powiązane z odpowiednio wysoką kulturą osobistą. Działa to także w drugą stronę oraz w przypadku braku wyższego wykształcenia. I dotyczy wszystkich, nie tylko policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy z ciebie matoł , do mojej ortografii przyczepić sie zbytnio nie masz do czego jedynie do interpunkcji ,gdyż często zapominam polskich znaków pisząc na komputerze,specjalnie dla ciebie podam przykład abyś zrozumiał o czym mówie " ą ,ę,ś,ż" a wynika to z mojej pracy przy komputerach przy której polskie znaki interpunkcyjne są mi potrzebne jak świni skrzydła,i ich pomijanie wynika z przyzwyczajenia a nie niewiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie jednego" piszemy razem, a "odrazu" oddzielnie. I nie jest to interpunkcja...To tak na marginesie. Matoła przemilczę. Nie chcę się znizać do Twojego poziomu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu o pseudoniemie Aro!! Zazwyczaj nie obrażam ludzi ale dle ciebie zrobię wyjątek. Dureń jesteś i głąb do spodu. Kiśniesz przed tym komputerem w robocie i myślisz, że jestes wyszczekany, asertywny i inteligentny? Anonimowo z Ciebie cwaniak ale oko w oko z policjantem kupa w majtkach by została. Za kilkanaście lat zdasz sobei sprawę ze całe to klikanie na komputerze przez ciebie było g ó w n o warte ty sam masz zepsute oczy, hemorojdy i żylaki nikomu w życiu nie pomogłeś i ogólnie byłeś nieudaczniekiem bitym w szkole. Jak smiesz obrażać ludzi którzy codziennie narażają zycie i zdrowie abys ty nie został dziewczyną miejscowego dresiarza? Znam ludzi którzy kończa prawo dzienne na KUL czy UMCS i pracują w mundurze na ulicy. A wiesz dlaczego to robią? W twojej małej główce nie pomiesci się słowo idea, powołanie, cheć niesienia pomocy, chęc pracy dynamicznej więc ni będę ci tłumaczył. Powiedzcie jak policjant może nie być arogancki w stosunku do obywatela kiedy czyta takie wypociny jak twoje a potem nie ma pewności, czy nie podejmuje interwencji własnei wobec ciebie. ps gdy słuchalem tego MP3 odniosłem wrazenie, że policja nigdy nei zyska respektu u obywatele jesli będzie sie po 15 razy upominac o dokumenty i znosić upokorzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant - duży na zdjęciu - Zdybel? to gbur kompletny. Sam tego doświadczyłem, więc na jotę mu nie wierzę. Już dawno nie powinien być w Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he, ciekawa dyskusja, i na bardzo wysokim pozimie!!!! Swoim "wykształceniem" lepiej się nie chwal, bo to wstyd ,że po wyższej(renomowanej jak mniemam) uczelni, nie znasz podstawowych zasad ortografii polskiej. A ubliżać zaczynają osoby, którym kończą się racjonalne argumenty, co też świadczy o stopniu rozwoju(poniekąd)umysłowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
respect, chociaz można było łagodniej i z większą dozą kultury.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szwecji za takie chamstwo wobec urzednika panstwowego,jakim jest Policjant dostalby ze trzy miesiace aresztu i taka grzywne,ze musialby sprzedac samochod,zeby ja zaplacic... Ćwok,ktory w Szwecji pewnie kible czysci,tu czuje sie Panem i Bogiem...wstyd mi za nasza Polonie...Brawa dla Policji,ze nie dali sobie w kasze dmuchac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Argo zarzuca, że policjanci nie chcieli "umożliwić" legitymowanemu Szwedowi spotkania z ich przełożonym. Niby po co? Nie było potrzeby. To ci policjanci mieli kompetencje, by sprawdzić dokumenty kierowcy i dodatkowe sprowadzanie przełożonego było niepotrzebne. Dziwię się Argo, że pozwala sobie na takie ocenianie ludzi, których, po pierwsze nie zna, po drugie nie jest upoważniony do tego, po trzecie nie ma prawa oceniać poziomu wykształcenia i wartości dyplomów uczelni wyższych (nie ma tu znaczenia, czy są to studia stacjonarne czy zaoczne). I jeszcze jedno: z interpunkcją , drogi Argo, też u Ciebie nie jest najlepiej, (podpowiem, przed "i" nie stawiamy przecinka, chyba że powtarza się ono dwa lub wiecej razy). Nie obrażaj ludzi, którzy sobie na to nie zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz Wiesławie pozwoliłeś sobie znieważyć wszystkich policjantów. wiec tylko że Twoje IP nie jest anonimowe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o wielki panie, policjancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Wiesław a mały Wiesio chyba napisał opinię z taaakim bykiem jak "Szfed".... Wróć do szkoły Wiesiu lepiej a potem zabieraj się za komentowanie spraw,których i tak nie rozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że zabrali tego burak, powinni zrobić mu również sprawę, należało się. Zgrywa cwaniaka, jak go za wykroczenia zatrzymali to udaje że drogi nie zna. A dokumenty ma prawo okazać więc bardzo dobrze postąpili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny szwedzie . jesli zyjesz w szwecj te 24 lata to chyba miedzy ludzmi zyjacymi tylko na socjalu. Bo gdzie szlyszales zeby jakis szwed zwracal sie do kogos na pan. Nie mow ze jestes az taki wspanialy , ponizasz tych ludzi ktorzy cieszko prcuja, a ze moze czasami nie pachna jak ty to dlatego ze cieszko pracuja. a to chyba nie hanba ze myja okna . To tez praca . Ty siedzisz na socjalu i zyjesz na koszt panstwa i odgrywasz wielkiego grafa. Ocen sam siebie a nie oceniaj innych . a twoj adres mowi cos innego. twoj zapach tez nie jest lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...