Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z tego, że sprzęt działa skoro nie działają ludzie. W dniu wczorajszym przy cmentarzu w Zakrzówku zapalił się samochód. Zadzwoniłem pod numer alarmowy 112, dodzwaniając się do Policji w Kraśniku. Pan policjant był wielce zdziwiony, że zawracam mu głowę jakimś tam pożarem powiedział, że od tego jest Straż Pożarna i podał mi numer 998, pod który poradził mi zadzwonić. Pytam się więc, po co ten numer alarmowy, skoro i tak nie działa jak powinien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy uruchomią kanał 9? CO jakiś czas w mediach przekazywana jest lipna informacja, ze można wezwać pomoc przez CB radio na kanale 9. Z doświadczenia wiem, że jest to niemożliwe, przynajmniej na terenie naszego województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qawes napisał:
A kiedy uruchomią kanał 9?CO jakiś czas w mediach przekazywana jest lipna informacja, ze można wezwać pomoc przez CB radio na kanale 9. Z doświadczenia wiem, że jest to niemożliwe, przynajmniej na terenie naszego województwa.
Taka możliwość była w latach 80-tych a nie w obecnych już się nie praktykuje w służbach pasm CB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie strażak napisał:
Co z tego, że sprzęt działa skoro nie działają ludzie. W dniu wczorajszym przy cmentarzu w Zakrzówku zapalił się samochód. Zadzwoniłem pod numer alarmowy 112, dodzwaniając się do Policji w Kraśniku. Pan policjant był wielce zdziwiony, że zawracam mu głowę jakimś tam pożarem powiedział, że od tego jest Straż Pożarna i podał mi numer 998, pod który poradził mi zadzwonić. Pytam się więc, po co ten numer alarmowy, skoro i tak nie działa jak powinien?
Ja dzwoniłam wczoraj na numer 112 i nikt nie odbierał by po 3 sygnałach się rozłączyć. Dzwoniłam na 997 i po 10 sygnałach się też rozłączyło. Zadzwoniłam drugi raz i dopiero za 5 razem ktoś odebrał. Więc po co są te numery alarmowe?? Chyba pod telefonem ktoś cały czas powinien być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i " pod telefonem ktoś był" skoro się rozłączał , ale chyba nie chciało mu się z tobą gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...