Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykują nam nowy cennik biletów

Utworzony przez kaszkasz, 11 maja 2009 r. o 22:10 Powrót do artykułu
no w końcu !!! ja płącę za bilet 2zł moje 5 letnie dziecko 1,40 ... wypad do kina to już w ogóle ... normalny bilet 17 zł ulgowy 14 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choroba nie dojrzałam że bilet normalny z 2 na 2,40 i co jeszcze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że ludzie zaczną jeździć na okresowych które nie powinny tak bardzo zdrożeć. Bilet okresowy jest w NORMALNYCH miastach biletem PODSTAWOWYM dla osób mieszkających w danym mieście i korzystających z komunikacji miejskiej przy dojeżdżaniu do pracy/szkoły. To że u nas ludzie kupują bilety jednorazowe to albo wina słabego kształcenia z zakresu matematyki, bądź jakaś przyczyna mentalna, zwłaszcza że po objęciu przewoźników prywatnych jednym biletem trzeba będzie być głupcem bądź bogaczem żeby jeździć codziennie na jednorazówkach do i z pracy. Tak więc propozycja najlepsza z możliwych i wreszcie skończą się kolejki po bilet do kierowcy bo ludzie przestaną kupować bilet jednorazowy który jest typem biletu dla osób przyjezdnych bądź rzadko korzystających z komunikacji miejskiej. Jeśli ktoś nadal nie rozumie co w swoim poście napisałem i się będzie napinać na podwyżkę jednorazowych to gratuluję zarobków bądź beztroski w wydawaniu pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy z mpk ?? czy oni rządzą w Lublinie ?? Niech sie wezmą ćwoki do pracy, bo jeszcze troche i będa musieli walczyć o miejsca siedzące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...