Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykują się ogromne korki na ul. Turystycznej. Przejazd będą zamykać 57 razy na dobę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Czy Kieliszkowi można jeszcze zaufać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w Polsce i Rosji. Za niemca już by nam dawno wiadukt wybudowali albo tunel. Tu w krainie szczawiu i jabłek poprawy nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się wyprowadź, kto Cię trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne udogodnienie zuka dla mieszkancow. w tym miescie same klody dla mieszkancow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest najlepsze podsumowanie - cyt. "Takie rzeczy tylko w Polsce i Rosji. Za niemca już by nam dawno wiadukt wybudowali albo tunel. A już 5 razy robili remont... Tu w krainie szczawiu i jabłek poprawy nie będzie." To samo dotyczy wielu drog w miescie i okolicach. Wypisz, wymaluj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie chamy z łyncnej nauczą cierpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego nieparzyscie? Raz opuszczą i juz nie podniosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez paniki. Na Obwodnicy Lublina w Lewo na Mełgiewską lub do Felina i w prawo do Spółdzielczości Pracy lub na Czechów, dla bardziej wymagających np. Czuby do końca obwodnicy i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od czego mamy ob wodnicę.Ludziom nie dogodzi, teraz narzekają,że pociągiem jedzie się zbyt długo do Warszawy, a teraz jak chcą zrobić modernizację, ludzie krzyczą, że są wielkie niedogodności. Ja wiem, że Łęcznej niewiele potrzeba do szczęścia , wystarczy syfiaste bajoro i piwsko, ale my lublinianie chcemy iść do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trxa było kupić se mieszkania w mieście a nie na wsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno wina Tuska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wina Dudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica głupcy, krzykacze i panikarze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę ile protestowali mieszkańcy okolic Cynamonowej żeby nie robić obok nich drogi. Były w tedy realne plany poprowadzenia trasy w stronę Turystycznej. A teraz to figa z makiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie głupcy i panikarze! Nie można łączyć miejsca zmieszkania z poziomem inteligencji czy dojrzałości emocjonalnej. Z tego by wynikało, że każdy mieszkaniec Nowego Yorku jest inteligentniejszy od każdego mieszkańca Koziego Grodu. Mieszkam na osiedlu Borek, z tego co słyszę co rano od żony jestem mądrym, sprawnym i dojrzałym człowiekiem (i wierzę, że tak jest). Nieco martwi mnie takie rowiązanie komunikacyjne, gdyż nie jest to ułatwienie ale poradzę sobie jakoś w imię rozwoju naszego regionu. Akceptuję to i liczę, że uda się jakoś zmniejszych niedogodności dla dojazdu do pracy np.komunikacją miejską. Niestety busy czy autobus linii 2 nie zmieni trasę na obwodnicę...Pozdrawiam wszystkich lubelaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica to po co? Tylko cymbały będą się na przejazd pchały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj co wy redakcjo pier ... jak nie chce ktoś stać w korku na turystycznej to niech jedzie z Turcji obwodnicą na węzeł rudnik lub mełgiewska i koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem często w tych okolicach Lublina u kosmetyczki. Czy może ktoś mi powiedzieć ja mam dojechać do obwodnicy? Pozdrawiam Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, ludzie koniec świata, pociągi w Lublinie po torach jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem urodzony i mieszkajacy w lublinie a zuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...