Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykują zmiany w sieci szkół w Lublinie. Co stanie się z gimnazjami?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Zlikwidowane gimnazja super.Gimnazja się nie speawdzily byl to zly pomyśl dla dzieci kupę zmian testów same minusymJa jestem za 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich tak słucham o zmianach w tej oświacie to ręce same opadają najpierw Giertych katować ze mundurki dziewczyny w wieku szkolnym szybciej dorastają ceny mundurów 45 ,50 pytam się pi co teraz te gimnazja po co było tworzyć a teraz zamykać się i tak zachowania młodzieży zostaną wchłonie te przez ludzi z podstawówki palenie papierosów, ostry makijaż, pomalowane paznokcie po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja gimnazjum to kosztowny zły pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja level max? ZNP w 1999 głodowo strajkowało przeciw tworzeniu gimnazjów. Dzisiaj ZNP robi dywersje, żeby gimnazjów nie reformować?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kto jest autorem tego artykułu i w czyim imieniu pisze? Cytuję "Wciąż mamy nadzieję, że reforma nie wejdzie w życie". Jest to wypowiedź kogoś kto nie ma pojęcia o obecnym szkodliwym systemie nauczania lub patrzy na reformę przez pryzmat swoich osobistych celów. Przepracowałem wiele lat jako nauczyciel i nikt mi nie będzie ciemnoty wciskał, że gimnazja się sprawdziły. Gimnazja wprowadziła była minister edukacji Pani Hall. Przeniosła ten system żywcem z Izraela. W Polsce ta reforma zepsuła polską oświatę. Niech powiedzą nauczyciele historii w gimnazjum na jakim okresie kończą realizację programu z tego przedmiotu? Co z resztą kiedy uczniowie nie kontynuują nauki? Niech powiedzą nauczyciele szkól ponadgimnazjalnych czy są w stanie przygotować uczniów do studiów w okresie 2,5 roku? Wiele jest jeszcze pytań i uwag ale poprzestanę na tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja dla gim. nr 16 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących ( SMS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że gimnazja w zdecydowanej większości się nie sprawdziły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy czekali na system 8+4, zdecydowana większość cieszy się z wygaszenia gimnazjów ! System 8+4 jest tańszy, lepszy, wydajniejszy i bardziej przyjazny dla ucznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że po część tych szkół upomni się kościół katolicki. Jakim prawem? A takim, że szkoły stoją na ziemi, a ziemię stworzyła bozia. I co ? Jakieś argumenty sprzeciwu? Oczywiście to, że PiS jest u władzy nie ma z tym nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkołach w niemieckim Neuss nie ma już wieprzowiny. Zlikwidowano też parówki w barach by nie razić muzułmanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam dobrze wspomiam czasy gimnazjum, może dlatego że cała klasa przeszła do gim bo to były te same budynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ WYDAĆ OKOŁO 1 MLD ZŁ NA PIECZĄTKI I BIUROKRACJĘ NIŻ NA DOFINANSOWANIE SZKÓŁ TO JEST DOBRA ZMANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...