Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juz szykują stołki dla swoich! Ta sitwa PiS jest sto razy gorszy od PSL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na zmiany w LUW - Dośc patologii panującej w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna wraca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz szykują stołki dla swoich! Ta sitwa PiS jest sto razy gorszy od PSL !!!
Przecież to jest zawsze główny cel tzw. wyborów ;-))))))))))) A prosty lud niech wierzy,że ktoś chce poprawić jego los...Trzeba było szanować socjalistów, bo to byli jedyni których interesował los ubogich....Co prawda niektórzy księża ściemniają ,że pochylą się nad ubogim ,ale ....po owocach ich już powinniście znać ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Proszę Pana, od PSL-u nic gorszego nas w Polsce lokalnej spotkać nie może. Dobrze wiem co mówię: układy, stanowiska, znajomości, korupcja, kolesiostwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówiłem, że przyjdzie Jaro i posprząta? Jak tam pakowanko, ptysie? ;))) ziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha to tak jakby do tej pory nie było kolesiostwa - vide PSL! Nawet komisje do konkursów swoją wybierali:))))). Śmiechu warte obłudnicy:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha to tak jakby do tej pory nie było kolesiostwa - vide PSL! Nawet komisje do konkursów swoją wybierali:))))). Śmiechu warte obłudnicy:)))))
Peeselowcom wolno, im wszystko wolno.... było. :) Na szczęście, mam nadzieję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam Swoją Kandydaturę na DYREKTORA LUW A co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio DW pisał o staroście świdnickim i jego sugestiach wobec pracownika z mniejszości? Czyżby DW dostał nowe wytyczne od władz spółki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pana juz nas spotkało PiS - i oby szybko to sie zakończyło ! Nie Proszę Pana, od PSL-u nic gorszego nas w Polsce lokalnej spotkać nie może. Dobrze wiem co mówię: układy, stanowiska, znajomości, korupcja, kolesiostwo...[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątają syf po platfusach i arbuzach z psl-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, na najwyższych stołkach będą ludzie po podstawówkach, bez żadnego doświadczenia... Już widzę jak ci partyjni "menedżerowi" rozwiną region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie. I prawidowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmiótł ich powiew historii, a Jaro zmiecie. Czas zdjąć krawaty i wrócić na rolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Proszę Pana, od PSL-u nic gorszego nas w Polsce lokalnej spotkać nie może. Dobrze wiem co mówię: układy, stanowiska, znajomości, korupcja, kolesiostwo...
W UW niebawem uporządkują, ba na to najwyższa pora. Czekam kiedy marszałek  i reszta zielono-czerwono ludków wymiotą, co by    PO-sprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamienią fachofcuff z PSL na fachofcuff z PiS. Nie głosowałem na PiS czy PO. Czy wyborcom PiS nie jest trochę wstyd że ich reprezentanci niewiele się różnią od innych partii. Też robią skok na urzędy, stołki. Zobaczcie przykład pani Kruk - pani która umie cośtam cośtam dalej jest wysoko w hierarchii, została Wam przywieziona do województwa z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj trwa wymiana kadry na "swojaków" tymczasem media ogłupiaja ludzi sprawami nieistotnymi dla nich czyli Trybunałem Konstytucyjnym. To specjalna zagrywka dla gawiedzi by odwrócić uwagę od spraw istotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek wróci do Terespola wybitny specjalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żygać się chce tymi wiadomościami na wszystkich kanałach o tym Trybunale. KOGO to już dziś obchodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...