Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szynobus za etat?

Utworzony przez 123, 10 listopada 2008 r. o 07:21 Powrót do artykułu
To tak na szybko (pierwszy lepszy link z Google), o domniemanej "praworządności" Rękasa i jego wyższych pobudkach. To zwykły warchoł i prostak szukający zwady. Przez takich chamów Lubelskie będzie zawsze traktowane jako prowincja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konradek , zapomniałeś wszystkim dopowiedzieć za ile zarządzałes tym społecznym stowarzyszeniem...miej odwagę napisać bo jak nie to ja napiszę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo, funkcja prezesa SSEB była całkowicie społeczna. Formę odpłatności np. za wyjazdy zagraniczne wprowadził dopiero mój samozwańczy następca - Henryk Makarewicz z PSL, zaś odpłatną funkcję dodatkową kierownika jednego z projektów - obecny prezes, Andrzej Pruszkowski (zresztą wykonuje ją całkiem nieźle, więc nie ma mu co żałować). Sprawdzaj fakty zanim anonimowo wystąpisz na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściciel pesy to trzeba powiedzieć że wydaje się jednym za bardziej rozwojowych postaci polskiego biznesu. mnie zaciekawiło to że on zaczął w zasadzie od zera od pracownika szeregowego a stał się milionerem - przynajmniej tak pisze w sieci ******open-youweb.com/tomasz-zaboklicki-sensei-biznesu-i-krol-pociagow/ i czy to jest w pełni prawda to nie wiem. tak czy inaczej dobrze jak polskie biznesy rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...