Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tadeusz Fijałka pozostanie prezesem MPWiK

Utworzony przez kio, 12 lutego 2009 o 17:55 Powrót do artykułu
Gratulacje pani Wnuk! A kiedy pani poda wyniki na członka zarządu bo konkurs zakończył się we wrześniu zeszłego roku o czym pisała Gazeta Wyborcza a wyniku nie znamy do dziś!!! Gratuluję szybkości podejmowania decyzji. A pan Prezes....niech nam żyje i dalej leje wodę....(także do mózgu niektórym)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a kto się spodziewał innej decyzji ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Historia lubi sie powtarzac wiec: "Bądź jak kamień, stój, wytrzymaj. Kiedyś te kamienie drgną I Polecą jak lawina Przez noc, przez noc, przez noc." Ernest Bryll "Psalm stojących w kolejce"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KÓLKO WZAJEMENJ ADORACJI..EKIPA powiązana układami towarzysko-biznesowymi...niszcząca to miasto.gDYBY były 3 firmy wodociągowe możnaby mówić o zarządzaniu.MPWIK tylko zdziera ogromne stawki żeby chłopaki i dziewczyny mogły być blisko miski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie budzi we mnie emocji fakt że prezes Fijałka zachował stanowisko. Natomiast mam zasadnicze zastrzeżenia do Rady Nadzorczej i nadzoru prezydenckiego. Podstawowym błędem były trzy ekspertyzy, pomijając fakt że sam ich dobór jest w odbiorze społecznym tendencyjny (ekspertyza własna we własnej sprawie, niezależny ekspert ze Śląska który okazuje się być kolegą z Lublina prawnika MPWiK). Żałosne, śmieszne nie wiem. Według mnie należało zlecić jedną ekspertyzę, ale nie od osoby fizycznej tylko od wysokiej rangi podmiotu prawnego. Ta ekspertyza przesądzała by o dalszym postępowaniu. Było by jedno krótkie posiedzenie Rady które przyjęło by ten stan rekomendując pozostawienie lub odwołanie prezesa.Przyjęty wariant z trzema ekspertyzami dał prawdopodobnie różne interpretacje całej sprawy i w efekcie trzydniowe dyskusje i w ostatecznym kształcie głosowanie. Szanowna Rado głosować to można w sprawach dotyczących działalności gospodarczej przedsiębiorstwa, a nie w sprawie czy ktoś złamał czy nie złamał prawa. Wynik głosowania (wynik nie jednomyślny) oznacza że np. ktoś złamał prawo ale tylko w 30 procentach, a w 70 procentach nie złamał. Proponuję zainteresować tym jakiś kabaret,to jest naprawdę śmieszne. A tak na poważnie to prawo we wsi Lublin jest tworzone według własnych doraźnych potrzeb. Panie Prezydencie gdzie my jesteśmy bo chyba nie w Europie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest właśnie tragedia narodu - święte krowy są nietykalne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po kolei w 2000 roku prymas nie rektor powołal go na viceprezesa fundacji.Czynnie uczestniczył w spotkaniach rady fundacji,podejmując decyzje zwiazane z funkcjonowaniem fundacji.Zatwierdzal wyniki finansowe .Mozna sprawdzic protokoly z posiedzenia .darowizny tez przekazywal.pamiec ma krotka.Na obecna kadencje powolal go rektor kul.Jak rektor po 9 latach moze uniewaznic decyzje ,gdy nie byl jeszcze rektorem.Nie ma obwarowan prawnych mowiacych kto nie moze zasiadac w zarzadzie fundacji.Na tej samej zasadzie nie powinni sie tam znalezc ,zieba-czlonek rady nadzorczej funduszu ochrony srodowiska,kseniak ,strycharz .tylko w tych wszystkich relacjach nie powstal jeden porzadny artykul o powiazaniach kto zasiada ,jakie lacza ich interesy.CBA powinno zbadac sprawe .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: