Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tadeusz Kwiatkowski - Cugow nie żyje

Utworzony przez Ewa, 6 czerwca 2008 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Szkoda, Kraków miał Dymnego, Lublin "Kwiata".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczy czlowiek, szarmancki wobec kobiet, życzliwy dla ludzi, wesoły kompan, ach tyle wspomnień... Zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Jego Pamięci!Wspaniały, niezwykle utalentowany Człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebywala strata.jak to sie moglo stac,ze Tadeusza nie bedzie juz miedzy nami.Te Jego zarty,powiedzenia,ten specyficzny smiech.Nie wiem czy warto dalej chodzic na rozne spotkania,bankiety,skoro Tadeusza tam nie bedzie.Ile ja spedzilem z Nim czasu,Ile nagadalismy sie.Ugh!! Nie moge w to wszystko uwierzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni!!! gen. Bolesław Wieniawa - Długoszowski a nie jak napisaliście DłUGOSZEWSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany Tadku, Nie wierzę i nie uwierzę że odszedłeś na zawsze. To wygląda jak (tym razem kiepski) Twój żart. Gdzieś na chwilę ukryłeś się? Może pojechałeś do Warszawy? Tam też byłeś obecny - wiem o tym najlepiej. Czyżbym miał uwierzyć, że zawaliła się jedna z dwóch "Bram Krakowskich" Lublina? Czyżbyś na zawsze zostawił Marię i swoich ukochanych synów? Jutro miałeś być na ślubie mojego syna, który tak samo jak ja, podziwiał Ciebie i był dumny z tego że Cię znał osobiście. Miałeś na jutrzejszym weselu być. Powiedzieć coś do młodych i starych biesiadników. Czy to prawda że nie przyjdziesz Przyjacielu? Muszę kończyć bo klawiatura już mokra od łez. Brak mi slłów i nie rozumiem już z tego nic. Resztę omówimy jak spotkamy się Tam. Wicek Kurczuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I trudno także uwierzyć, że zabraknie Tadeusza w Poznaniu na tegorocznym Międzynarodowym Listopadzie Poetyckim. Na poprzednim wystąpił z wierszem "Milczenie". I po prostu przez minutę milczał. Trudno przyjąć do wiadomości, że zamilkł na zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki poeta, wspanialy czlowiek, ogromna strata dla nas wszystkich. Na stronie poety powstała księga kondolencyjna: www.cugow.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszedł wielki andrus a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPSI ODCHODZA PIERWSI . DLACZEGO ?!!! SPOCZYWAJ TADZIU W SPOKOJU - MAREK RUDNICKI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek. Żegnaj, Tadeuszu [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolędo nie drwij, żeśmy tacy mali jak pastuszkowie, albo i zwirzęta. Po nas na dole, światło się zapali Po was na górze i wiatr nie spamięta. Tadziu żegnam Cię słowami Twojej "Kolędy"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy i gdzie odbedzie sie pogrzeb?? Prosze o informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 13 czerwca o godz. 15. w Lublinie, na cmentarzu przy ul. Lipowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...