Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy majątek posła Palikota

Utworzony przez Ponury, 15 marca 2012 r. o 06:42 Powrót do artykułu
To sa kpiny i kolejny dowod,ze panstwo nie spelnia swoich podstawowych funkcji,mafijne uklady zastepuja porzadek prawa,jeszcze chwile i wszystko zawali sie z wielkim hukiem. Swinstwa,szwindeli i degeneracja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura i sąd to nadają się jedynie do prowadzenia postępowania ws. Stefana który jechał pijany na rowerze w Wierzchowiskach .... dno i metr mułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System sądownictwa od czasu PRL-u nie zmienił się ani na jotę. Żyjemy w państwie przeżartym korupcją, podległością, zależnościami oraz całkowitym brakiem zasad moralnych i etycznych. Polski sąd ma dla mnie mniejszy autorytet od burdelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan P. tak ochoczo wspiera rząd we wszystkim jak leci powód Donald wybaczył mu wszystkie grzechy tak wygląda państwo prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie zakłacie, drodzy czytelnicy, że w tych kwitach Palikota naprawdę jest wszystko w porządku ? Nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie z powodu troski o Polske mial takie parcie na sejm. szuja i szczeżuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aplikant niedoszły napisał:
System sądownictwa od czasu PRL-u nie zmienił się ani na jotę. Żyjemy w państwie przeżartym korupcją, podległością, zależnościami oraz całkowitym brakiem zasad moralnych i etycznych. Polski sąd ma dla mnie mniejszy autorytet od burdelu.
System sądownictwa w POLSCE to szczyt matolstwa najwiękrzego we współczesnej europie,bo nigdzie na świecie sądy nie prowadzą spraw 20lat i więcej.To mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam bałaganiarską naturę, więc proszę wszelkie instytucje, zwłaszcza skarbowe oraz wymiar sprawiedliwości, żeby też się ode mnie łaskawie odp.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pytającej Nie zakładam. chciałbym widziec zachowanie "Skarbówki" gdybym to ja miał "bałaganiarską nature" nie posła tylko zwykłego obywatela- takie mamy państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech moja sympatyczna koleżanka przyzna się publicznie ile dostała pieniedzy od Januszka, że czuje się pokrzywdzona i dlaczego się rozstali. Po co publicznie wyciąga takie rzeczy.Chce więcej? Nie ma wstydu. Powiem tyle myślę, że połowa komentarzy byłaby zupełnie inna, gdyby tak poweidziała ile wzięła piniędzy oprócz pałacu w Jabłonnej ( w stanie konserwatorskim )Wierzcie nie musi ani ona ani jej synowie nic robić, żeby bogato (mało powiedziane) żyć. Pozdrawiam chciwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwa się pytanie,czy jest jakikolwiek sens nadal płacić podatki w tym kraju ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokuratura jest wyjątkowo dyspozycyjna i spraw hazardzistów w ogóle nie bierze,a tylko ich broni.Kłamstawa Sobczaka warte 1,5 mln zł prokurator okreslił jako swobodę wypowiedzi i umorzył.To jest kpina z obywateli.Palikot jak nabierze siły to zmieni nazwę Lublina i bedzie Palikociarnia!Nikt nie bedzie chciał dochodzić za co wziął Lublin.Kwoty podawane w dzienniku,to są bajońskie i wymagają sprawdzenia skąd ten facet zdobył taki majątek?Przecież nie z pracy.Dlaczego p.Suchocka jako premier obdarowała go takim majątkiem?a POTEM PRZEKRĘTY SZŁY JUZ Z GÓRKI PRZY POMOCY "kolesi"i rajów podatkowych.Ciekawe dlaczego i za czyje odbywały się tygodniowe balangi w Biłgoraju np.przez śp.J Kuronia?Wizyty w tym mieście Wujca ,Michnika i8 i innych??Marwi mnie postawa młodych ludzi,ktorzy bezkrytycznie przyjmują ideologię gumowego penisa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WIDAC PALIKOT UMIE UKRYC I WYPROWADZIC W POLE BEZ WIATRU WSZYSTKICH, KTORZY MU STANELI NA DRODZE. DOSC DOBRZE STRZEZONY BANK ZA OCEANEM. WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI ZRESZTA JAK TO W POLSCE JEST ZAWSZE DO NICZEGO. ONI TO UMIEJA TYLKO UMARZAC SPRAWDE NIE LUBIA SIE BARDZO PRZEMECZAC PRACA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Nowiica jak Kargul iech powie ile dostała od Janusza kasy dlaczego walczy ,kto ją kręci Giertych z długą głową LPR -dlaczego Kulczyk rozszedł się z żono w pokoju .Głupia blondynka jest nakręcana przez Giertycha? być moze aby wyciągnąć z niej kase ktory obiiecuje miliony ,czy na zlecenie polityczne chcą zniszczyć Palikota bo ma 12 procent poparcia .piszę to jako dawny wyborca PISU. Pomyscie komu Palikot nie wsosie ??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak POwstaje i tak właśnie umacnia się i rządzi żydokomuna w Polsce,bierzcie przykład i uczcie się jak dymać ten kraj i jego majątek narodowy.Do roboty są fizole i to do 67-roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aplikant niedoszły napisał:
System sądownictwa od czasu PRL-u nie zmienił się ani na jotę. Żyjemy w państwie przeżartym korupcją, podległością, zależnościami oraz całkowitym brakiem zasad moralnych i etycznych. Polski sąd ma dla mnie mniejszy autorytet od burdelu.
Jak można wyglaszac takie glupoty. System po prosyu wrocił do czasów powojennych, kiedy zajmowali w nim wiekszość słusznie urodzeni. Dzisiaj też jest opanowany przez starszych i mądrzejszych, oni na sprawiedliwości znają sie najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie dziwie sie, ze nikt nas nie szanuje, bo sami siebie nie umiemy uszanowac. Ludzie z zawisci,ze zwyklej zlosliwosci i braku szacunku do blizniego wypisuja glupoty. Sfrustrowani nieudacznicy nie umieja przyznac sie przed soba z ograniczen intelektualnych nie pozwalajacych im zarobic tyle, co zarobil pan Palikot. On z pewnoscia (nie znam czlowieka, ale..) nie ubolewal nad wlasnym losem tylko stanal do walki o swoja przyszlosc zakasujac rekawy i ciezko pracujac! Zbydlecona zas halastra widzi tylko efekt finalny Jego pracy i przedsiebiorczosci. Media rzucily im kolejny kasek do zagryzienia i holota chetnie rzuca sie na to, bo przeciez ...byla zona powiedziala.... Moja takze donosila na mnie i wiem co to znaczy. Na szczescie nie jestem osoba publiczna i nasze ojczyzniane ze sfilcowanymi mozgami bydlo nie ma do mnie dostepu. Starsze panie po rozstaniach potrafia byc wyjatkowo nieprzychylne............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SW napisał:
Wcale nie dziwie sie, ze nikt nas nie szanuje, bo sami siebie nie umiemy uszanowac. Ludzie z zawisci,ze zwyklej zlosliwosci i braku szacunku do blizniego wypisuja glupoty. Sfrustrowani nieudacznicy nie umieja przyznac sie przed soba z ograniczen intelektualnych nie pozwalajacych im zarobic tyle, co zarobil pan Palikot. On z pewnoscia (nie znam czlowieka, ale..) nie ubolewal nad wlasnym losem tylko stanal do walki o swoja przyszlosc zakasujac rekawy i ciezko pracujac! Zbydlecona zas halastra widzi tylko efekt finalny Jego pracy i przedsiebiorczosci. Media rzucily im kolejny kasek do zagryzienia i holota chetnie rzuca sie na to, bo przeciez ...byla zona powiedziala.... Moja takze donosila na mnie i wiem co to znaczy. Na szczescie nie jestem osoba publiczna i nasze ojczyzniane ze sfilcowanymi mozgami bydlo nie ma do mnie dostepu. Starsze panie po rozstaniach potrafia byc wyjatkowo nieprzychylne............
Czy widziałeś u niego kiedyś zakasane rękawy,chyba sobie jaja robisz,lub masz z tego jakąś BUŁĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Czy widziałeś u niego kiedyś zakasane rękawy,chyba sobie jaja robisz,lub masz z tego jakąś BUŁĘ.
Wy widzicie juz efekt finalny, a nie ciezko pracujacego przedsiebiorce...ktoremu sie udalo! Ludzie...skad w Was tyle niecheci do ludzi finansowego sukcesu????? Nie pisze o spoleczno politycznym, bo ten caly RP jest...delikatnie mowiac nie z mojej bajki! Babsko zas (w moich oczach) jest absolutnie niewiarygodne, a pranie rodzinnych brudow na formu publicznym swiadczy o jej (no wlasnie) stu procentowej polskosci...chamstwo, malostkowosc i prymitywna msciwosc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Urzędzie Skarbowym w ZUS też należy mówić ,że jestem bałaganiarski i wtedy można POoświadczać o braku dochodów,majatku - Dziękujemy za taką POdpowiedź organu sądowego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...