Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajny proces nożownika z Chodla

Utworzony przez atos1919, 11 grudnia 2009 r. o 14:12 Powrót do artykułu
Ja bym mu w dup.. granat wsadził - ciekawe, czy tez by był rozbawiony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność
rodziców szkoda bo uczciwi ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie. Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...