Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie rozumiem, po co w Lublinie kolejna galeria. bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A aquaparku jak nie było tak nie będzie. Żenada.
radom - 220 tyś ludzików - 2 aquaparki
lublin (+świdnik+studenci) - ponad 400 tyś ludzików - 0 aquaparków i nie będzie bo się nie opłaca w tak małym mieście (LOL).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na niektórych wizkach w tle widać góry a nie górki. Z lekka przesadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"200 sklepów, 9 sal kinowych, fitness, kręgielnia i... 1200 miejsc pracy. Galeria na górkach czechowskich ma powstać w październiku 2014" ... ja bym raczej zapytał kiedy będzie wbita pierwsza łopata w tę pożal się Boże inwestycję stulecia, która nie może się rozpocząć od 2000 roku (od 12 lat). A tego to nawet Chuck Norris nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Kolejna galeria. Ja i tak jeżdżę na zakupy do warszawy. Ktoś kto dał pozwolenie na budowę tego powinni powiesić za jaja a potem publicznie ukamienować. dosyć obiektów handlowych w Lublinie. Czas zacząć tworzyć prawdziwe miejsca pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastycznie, że od razu po informacji jest fala krytyki. 1200 miejsc pracy, ale co tam! Niech zostaną pastwisko-pola a ludzie siedzą w domu bez pracy. Lublinianie kocham Was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Fantastycznie, że od razu po informacji jest fala krytyki. 1200 miejsc pracy, ale co tam! Niech zostaną pastwisko-pola a ludzie siedzą w domu bez pracy. Lublinianie kocham Was!
Ta krytyka pochodzi albo od leśnych dziadków na rencie lub emeryturze albo od niespełnionych studenciaków, którzy śnią po nocach o wielkich korporacjach, w których będą mogli "się rozwijać" i robić zastraszające kariery za wielkie pieniądze. Ale póki co to muszą zapitalać w markecie ładując towar na półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybraliście władzunię to teraz będziecie mieć stadion i galerię handlową a więc niewątpliwie tzw "miejsca pracy" - wciskać kit urzędasy, to możecie swoim wyborcom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że w końcu tej firmie się to uda i tak długo wytrzymała wszystkie przepychanki z radnymi. Szkoda że nikt nie pisze, że dzięki temu zostanie przebudowane tak ważne i zakorkowane skrzyżowanie Ducha -Północna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, zamiast się cieszyć, że będą nowe miejsca pracy to wieczne narzekanie, masakra !!! ludzie, jak byście posiedzieli kilka lat w domu bez pracy to może byście mieli inne podejście !!! a takie narzekanie.....a później i tak polezą do galerii....tej kolejnej nie potrzebnej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziekuja za wybudowanie obory ale gdzie ja teraz bede krowy pasc? prosze jeszcze o jakis trawnik przed tym sklepem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o przepraszam ja jestem sznaujacym sie studentem i nie bede pracowal w jakims sklepiku nie po to chodze na studia ! a gdzie jakies centra biznesowe w ktorych dostane prace zgodna z moimi umiejetnosciami ktore nabywalem przez 4 lata studiow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koza napisał:
Bez sensu. Kolejna galeria. Ja i tak jeżdżę na zakupy do warszawy. Ktoś kto dał pozwolenie na budowę tego powinni powiesić za jaja a potem publicznie ukamienować. dosyć obiektów handlowych w Lublinie. Czas zacząć tworzyć prawdziwe miejsca pracy
To może stwórz sobie sama prawdziwe miejsce pracy? Zainwestuj własne pieniądze i działaj! Może klub sado-maso, w którym będziesz wieszała za jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profes napisał:
o przepraszam ja jestem sznaujacym sie studentem i nie bede pracowal w jakims sklepiku nie po to chodze na studia ! a gdzie jakies centra biznesowe w ktorych dostane prace zgodna z moimi umiejetnosciami ktore nabywalem przez 4 lata studiow?
Skoro ty tylko "chodzisz na studia", to lepszej pracy niż w sklepiku się nie spodziewaj:)A nie przyszło ci do głowy żeby te swoje umiejętności, które rzekomo posiadasz, wykorzystać do założenia własnego biznesu? Nikt ci pracy nie da, musisz sam ja znaleźć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzemski napisał:
A aquaparku jak nie było tak nie będzie. Żenada.
radom - 220 tyś ludzików - 2 aquaparki
lublin (+świdnik+studenci) - ponad 400 tyś ludzików - 0 aquaparków i nie będzie bo się nie opłaca w tak małym mieście (LOL).
więcej ok.500 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna galeria w lublinie, jest bardzo potrzebna. A jak tam drygi etap budowy Felicity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AJ WAJ , Tylko handelek i handelek. Wybudować jakiś zakład produkcyjny. Tego nikomu się nie chce. Tylko handelek. Mam nadzieję, że kiedyś te wszystkie stodoły będą stały puste i samoistnie się zawalą. Ponadto najpierw budowa bezkolizyjnego skrzyżowania dopiero budowa sklepiku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą, że będą nowe miejsca pracy, ale - po pierwsze: Większość będzie nisko płatna. - po drugie: Taka praca w galerii nie przyczynia się do wzbogacania lokalnej społeczności, ponieważ nic nie jest wytwarzane, co można sprzedać do innych regionów, nie są ściągane pieniądze. Mamy do czynienia z sytuacją odwrotną: pieniądze będą z regionu wysysane. Region będzie sie rozwijał, jeżeli będą powstawać miejsca pracy, których wytwory albo usługi będą sprzedawane na zewnątrz a w zamian za to będą tu napływać środki finansowe. Pozytywne przykłady, to: firmy infromatyczne, Świdnik, Lubella, Solidarność (ta czekoladkowa). Takie firmy trzeba wspierać a nie kolejne galerie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że w tej tzw. "galerii"(swoją drogą idiotyczna nazwa dla sklepu) będzie pracować 1200 osób, wcale nie znaczy, że właśnie o tyle zwiększy się ilość miejsc pracy w mieście - po prostu część sklepów w innych miejscach upadnie i zwolni swoich pracowników, którzy być może przejdą do pracy w tej galerii, część sklepów z centrum przeniesie się do tej galerii i w prawdziwym centrum handel umrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczam że jestem umiarkowanym zwolennikiem budowy galerii na skraju Górek Czechowskich, ale propozycja jaką pokazało Echo na wizualizacji jest wyrazem arogancji i pazerstwa. Poprzednie wersje były jeszcze do zaakceptowania, ale ten moloch "zrzucony z kosmosu" zupełnie nie wpisuje się w ten szczególny teren. Uważam że Miasto absolutnie nie powinno się zgadzać na takiego kloca w tym miejscu. Rozumiem że Echo dba o swoje interesy, ale wszystko powinno mieć swoje granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...