Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądał Teatr w Budowie

Utworzony przez Ananas, 18 maja 2009 r. o 18:29 Powrót do artykułu
Jakieś jaja ten teatr w budowie to już istna porażka... akustyka itd... eh kto się zna to wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w środku przewidziano miejsce na sadzenie kaktusów? Bo jak ten obiekt powstanie i mi kaktus na ręku wyrośnie, to będę musiał go gdzieś posadzić. Najlepiej tam na pamiątkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodajże 1974 roku rozpoczęto zmagania z materią. To już 35 lat - piękna rocznica. Mam nadzieję, że doczekam otwarcia, rozpoczęcie widziałem - miałem wówczas 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz się przyzwyczaiłem,będzie trochę zal Panie Konserwatoze zabytków wciagnij go Pan do rejestru zabytków bo bdzie za pózno.Smieszne to ale to ostatni z nieukończonych obiektów PRL.Podobny był w Bydgoszczy ale...ukończyli parę lat temu.A moze kochana gazeto da się go ku niezapomnieniu umieścić NASZ Teatr w budowie w księdze Ginesa.Dopiero by był sławnyna tym naszym zadupiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...