Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądał Teatr w Budowie

Utworzony przez Ananas, 18 maja 2009 o 18:29 Powrót do artykułu
Jakieś jaja ten teatr w budowie to już istna porażka... akustyka itd... eh kto się zna to wie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy w środku przewidziano miejsce na sadzenie kaktusów? Bo jak ten obiekt powstanie i mi kaktus na ręku wyrośnie, to będę musiał go gdzieś posadzić. Najlepiej tam na pamiątkę...
0
Bodajże 1974 roku rozpoczęto zmagania z materią. To już 35 lat - piękna rocznica. Mam nadzieję, że doczekam otwarcia, rozpoczęcie widziałem - miałem wówczas 20 lat.
0
Ja juz się przyzwyczaiłem,będzie trochę zal Panie Konserwatoze zabytków wciagnij go Pan do rejestru zabytków bo bdzie za pózno.Smieszne to ale to ostatni z nieukończonych obiektów PRL.Podobny był w Bydgoszczy ale...ukończyli parę lat temu.A moze kochana gazeto da się go ku niezapomnieniu umieścić NASZ Teatr w budowie w księdze Ginesa.Dopiero by był sławnyna tym naszym zadupiu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: