Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak będzie wyglądało lotnisko w Świdniku

Utworzony przez Motor, 25 sierpnia 2008 o 19:09 Powrót do artykułu
fajne,wygląda jak czubek skrzydła:)..podoba mi się.Wygląda lekko i nowocześnie ważne by powstało a nie zostało na obrazkach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest piekne - kojarzy mi sie z komputerami i produktami aple - ten bialy kolor, no po prostu imponujace - przepiekne!
0
po pierwszym roku funkcjonowania będziemy czekali do odprawy na dworze z uwagi na "wielkość" tej pseudo-inwestycji.poczytajcie o balicach i tym podobnym lotniską.ten projekt to typowa polska krótko wzroczność.
0
W tym klimacie i nie ma "rekawów" dla samolotów? To krok do tyłu!
0
Całkiem ładny projekt Kojarzy mi się raczej z takim starego typu złączem do komputera
0
Nareszcie !! Jest koncepcja. Oby projekt wypalił. Ale najważniejsza jest kasa na budowę. Może nie będziemy już wiochą!
0
Oby tylko hiszpańscy projektanci byli świadomi jakie mogą być zimy między Wisłą i Bugiem. Żeby pod ciężarem mokrego śniegu nie ..........oł dach.
0
Czy ktos przemyslal jak bedzie wygladalo wsiadanie do samolotu na takim lotnisku pozbawionym rekawa ??? Na busa dla pasazerow raczej nie ma tam miejsca. Druga sprawa : security Zycze szczescia przy odbiorze :-)
0
Nie ma rękawów bo ich nie mogło być, takie były założenia i wytyczne do konkursu. Poczytajcie warunki i wtedy się wypowiadajcie.
0
link do projektu http://www.skyscrapercity.com/showthread.p...694&page=24 siedział se architekt nad swoim Imackiem, popatrzył na głośniki w obudowie i ... mamy piękny projekt lotniska z fajnymi loftami w dachu, co do szynobusu wjeżdżającego do terminala (to coś między rondami to chyba szyny) to powinny być dwie nitki a nie jedna, co do możliwości rozbudowy - to ich nie widzę chyba że poprzez dostawienie po obu stronach terminala nowych brył (nieciekawe architektonicznie), a co do wysokości nagród czemu tak dużo kasy (że też nie wystartowałem ), i jeszcze za 2 i 3 miejsce tyle, rozrzutność, a kto za to płaci.. pan pani UE której oddamy co do grosza+procenty.
0
Projekt zupełnie nie dla ludzi którzy często latają. BRAK RĘKAWÓW!!! Fajnie jest mieć pomoczony garnitur przed wejściem na pokład - lepiej się układa. Do tego bez mozliwości rozbudowy.
0
Na pierwszy rzut oka wygląda jak router do komputera, ale to tylko nadaje mu modernistycznego charakteru. Żeby powstał jak najszybciej i ssłużył długie lata
0
Wszystko jest: Piękny projekt, rozdane za frajer nasze pieniądze na nagrody, prawdopodobnie premie dla urzędasów za "świetną pracę" - No panowie jeszcze tylko musicie ludzi z domów powyrzucać, żeby mieć gdzie ten projekt zrealizować. NO ALE CO TO DLA WAS!!!
0
pabrk napisał:
Projekt zupełnie nie dla ludzi którzy często latają. BRAK RĘKAWÓW!!! Fajnie jest mieć pomoczony garnitur przed wejściem na pokład - lepiej się układa. Do tego bez mozliwości rozbudowy.
"To także projekt dający możliwość rozbudowy terminala(...)" Nie ma to jak ponarzekać na wszystko dookoła. Na zasadzie - na niczym się nie znam, ale popatrzyłem se na zdjęcia i ja tu widzę, że terminalu rozbudować się nie da. Widziałeś chocaiz cały projekt, byłeś na ogłoszeniu wyników, rozmawiałeś z projektantami? Pytam ja się ciebie.
0
jestem kibicem motoru i mówię wam że zrobimy zadymę na tym lotnisku bo avia by sie cieszyła a tak motor rulez i psiarnia nic nam nie zrobi bo się zgubi na tym lotnisku nawet z mapą był, bedzie, jest MOTOR rks
0
pabrk napisał:
Przecież pisałem (o dachu), że projekt hiszpański. Wątpliwie przystosowany do naszego klimatu.
0
hahah kibic co nazwe swojego klubu pisze z małej litery.. Won Stąd Brudasie.. Róbcie, Powodzenia, Przyjedźcie w 20 a później napinajcie sie tak jak teraz Ty wiesz bo Ty jestes hooligan (internetowy) ^^
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: