Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak Lublin żegna arcybiskupa Życińskiego (wideo)

Utworzony przez normalny, 17 lutego 2011 o 21:23 Powrót do artykułu
na cholere tyle tej policji dzisiaj było. Zamiast się opier***ać niech scigają graficiarzy i ludzi nie sprzątających po swoich psach. Przynajmniej jakiś pożytek byłby z tego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś mi się wydaje, że na tym pogrzebie będzie więcej policji jak żałobników.
0
Słuszne spostrzeżenie,że wydaje Ci się. Ja natomiast jestem pewna zdecydowanej większości żałobników.
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=lRDNnvrgh_Q[/media]
0
Błyskotliwa kariera księdza kanonika (czy już nawet prałata)Pęcherzewskiego się załamuje. Kto będzie jego nowym szefem? Niekoniecznie sprzyjający. Wiejskie parafie czekają.
0
normalny napisał:
na cholere tyle tej policji dzisiaj było. Zamiast się opier***ać niech scigają graficiarzy i ludzi nie sprzątających po swoich psach. Przynajmniej jakiś pożytek byłby z tego.
Oj ale normalny to ty jednak nie jesteś
0
Stoisz bracie przed Królem Królów!Tylko Ten Król był godzien królewskiego pogrzebu!Niech żyje Chrystus Król!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: