Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak pobiła mnie lubelska policja

Utworzony przez y8i, 2 października 2009 r. o 19:43 Powrót do artykułu
"do alkoholików pijących piwo w miejscach publicznych - wsadźcie sobie butelki po z piwem w duuuupe i odzywajcie sie doodbytniczo - mam dosc was meneli walesajacych sie po okolicy - jak nie umiecie pic i sie zachowywać to marze o tym zebyscie dalej stawiali policji opor - wtedy moze wreszcie policja was zatlucze - BRAWO DLA POLICJI !!!" Bardzo Cię proszę zażyj te lekarstwa i się nie denerwuj, bo jeszcze zrobisz jakieś głupstwo. Mówiłam : lekarstwa zaraz po przebudzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę ludziom,przeżyłem w tym kraju socjali zm ko mu ne,ale to cosię dzieje w służbach dla narodu to kaci,nie ludzie kto ich szkoli redukuje,wszystkich biorą jedną miarą,zbić upokorzyć ukarać grzywną mandatem a gdzie edukacja rozmowa kultura osobista,każdy obywatel jest inny oni powinni wiedzieć powinni być przygotowani odpowiednio szkoleni do każdej sytuacji.Porozmawiać dlaczego tak postępuje,wyciągnąć wniosek podjąć prawidłową karę,ściągalność kar,chore,cały zach karze odpowiednio do przekroczenia przepisu pouczenie rozmowa zapis wykroczenia i za następnym razem kara bez dyskusji finansowa,polcjant to partner w rozmowie a nie egzekutor z prawem w ręku pałka pięść bo jemu wolno bo jest ponad prawem,jak zbije nie odpowiada jak jego kryminał dla winnego czy nie winnego bo co policjant.pan władca może wszystko,skatować bo najłatwiej się wyżyć,po co słuchać co ma do powiedzenia 2 ga strona,to wróg włeb go.ile człowiek musi wycierpieć za to że żyje,polowanie na przejściach,radary w krzakach,klamry na koła i non stop aby upolować podatnika to są metody władz dzisiejszych tego w latach wstecznych nie było.Nie wierzcie w opowiadania.Wjechałem wróciłem i to był największy mój błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wierze! policyjne panstwo! a k***y ponad prawem, LEGALNI PRZESTEPCY!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PIREDOLE CO ZA MENDY je***E I CO PEWNIE TAKIM NIC NIE ZROBIĄ PIESKI BIORĄ KASE ZA ZNENCANIE SIĘ NAD LUDŻMI. WSPÓŁCZUJE TYM PANOM KTÓRZY ZOSTALI TAK POTRAKTOWANI BESTIALSKO PRZEZ STRÓZÓW PRAWA. TAKICH TO TYLKO DORWAĆ I TŁUC ORAZ PATRZEĆ CZY RÓWNO PÓCHNĄ... SAM PAMIĘTAM JAK WRACAŁEM Z DYSKOTEKI I ZAROBIŁEM STRZAŁ W GĘBE ZA FRIKO!!! ZAŁOZYLI MI BRANZOLETKI I NA KOMENDE HEHEHEHE ALE NIC MI NIE PRZYBILI BO JAK DMUCHAŁEM W ALKOMAT TO MIAŁEM O % ALK. A DO TEGO ROZJEBALI MI NÓWKĘ KOM. I CO NAWET NIE USŁYSZAŁEM PRZEPRASZAM NAPISAŁEM SKARGĘ I TAK NIC TO NIE DAŁO.... A JEŚLI CHODZI O TYCH PANÓW POBITYCH TO NIE DAJCIE SIĘ I WALCZCIE DO KOŃCA BO Z TEGO CO CZŁOWIEK SŁYSZY NA ULICY TO DO POLICJI ZACZYNAJĄ PRZYJMOWAĆ PSYCHOPATÓW KTÓRZY BEDĄ BEZKARNIE ZNĘCAĆ SIĘ NAD OBYWATELAMI... chwdp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam serdecznie Panów Policjantów do uprzątnięcia młodych sinoli pijących i sikających co wieczór przed blokiem Kruczkowskiego 20. Sprzątnąć g...ównażerię z trawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy miejsce przed sklepem jest odpowiednie do picia piwa? Czy normalni ludzie klada sie na jezdnie i robia sobie zdjecia? Czy zwykli (spokojni) obywatele sa niepokojeni przez policjantow i (wielokrotnie) legitymowani? Po zadaniu sobie tego typu pytan mozemy zaczac wypowiadac sie na temat ewentualnej winy sluzb powolanych do zapewnienia bezpieczenstwa i spokoju mieszkancow kraju na Wisla. Dobrobyt panujacy w naszym kraju pozwolil kazdemu (nawet idiocie) miec dostep do Internetu. W zwiazku z tym mozemy oczekiwac komentarzy wulgarnych i nie majacych nic wspolnego z realnym postrzeganiem problemow spolecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof B. napisał:
Czy miejsce przed sklepem jest odpowiednie do picia piwa? Czy normalni ludzie klada sie na jezdnie i robia sobie zdjecia? Czy zwykli (spokojni) obywatele sa niepokojeni przez policjantow i (wielokrotnie) legitymowani? Po zadaniu sobie tego typu pytan mozemy zaczac wypowiadac sie na temat ewentualnej winy sluzb powolanych do zapewnienia bezpieczenstwa i spokoju mieszkancow kraju na Wisla. Dobrobyt panujacy w naszym kraju pozwolil kazdemu (nawet idiocie) miec dostep do Internetu. W zwiazku z tym mozemy oczekiwac komentarzy wulgarnych i nie majacych nic wspolnego z realnym postrzeganiem problemow spolecznych.
Idealisto, zbyt wiele oczekujesz od przecietnego mieszkanca tego, jak napisales, kraju nad Wisla. Jestesmy przecietnie inteligentnym narodem, a te srednia zanizaja - szczegolnie- mieszkancy tzw. Sciany Wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja wizyta na policji też się podobnie skończył dostałem wpier... za dareme i na tym się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MASZ AMBICJI IDZ DO MILICJI!!! TAM PRACUJĄ SAMI NIEDOWARTOŚCIOWANI LUDZIE Z PODLUBELSKICH WIOSEK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni tylko to umia robic na dodatek potrafia z gnoic czlowieka przy rutynowej kontroli, lubelskie psy najgorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pw napisał:
Czytając na początku art.mysle sobie o proszę jaka brutalna Policja znowu kogoś niewinnego pobiła ale gdy przeczytałem pełny art.stwierdzam,że Policja dobrze zrobiła w tym przypadku i nie żal się k.u.r.w.a gościu bo mnie takie coś mocno w.k.u.r.w.i.a !! Niewiniątka się znalazły oszuści którzy chcą KASY od skarbu państwa.Ja wam powiem szanuj prawo i porządek jeden z drógim i po kłopocie!
ŚWIĘTA PRAWDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ZAPOZNANIU SIĘ Z FAKTAMI ORZEKAM - DOŁOŻYĆ PO KILKA PAŁ ABY NIE MIELI SIŁY SIĘ SKARŻYĆ.NIE WIERZĘ TYM ZASRAŃCOM,DZISIAJ POLICJA TO ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ,INTELIGENTNI LUDZIE.NATOMIAST GÓWNAŻERIA WYCHOWANA NA WZORCACH WOJEWÓDZKICH I MAJEWSKICH,UZURPUJE SOBIE PRAWO WCHODZENIA POLICJI NA GŁOWĘ -TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO.... I CAŁE SZCZĘŚCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobity w imieniu prawa napisał:
W Białej Podlaskiej za takie samo zdarzenie, sąd mnie skazał i kazał wypłacić policjantowi odszkodowanie! To ja byłem pobity i miałem ślady pobicia, a policjant żadnych śladów! Ale ja zostałem oskarżony o pobicie policjanta i uznany winnym. Prawo (sądy) w Polsce jest jednostronne, jeżeli chodzi o policjanta. Chore to wszystko. Zdenerwowany policjant na służbie może bezkarnie zrobić z Tobą wszystko, nawet zabić! Uwazajcie!
Na temat Białej Podlaskiej .... to szkoda gadać, policja ,,funkcjonariusz publiczny" czyli zawsze podkreślam jeszcze raz ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. Koń by się uśmiał. Nikt nie da wiary choćby było nie wiem ilu świadków. TO jest sprawiedliwość. Często zadaję sobie pytanie, jak to jest że taki jeden z drugim popełnia przestępstwo, łamie prawo które obowiązuje wszystkich a funkcjonariuszy tym bardziej bo znają przepisy i mają stać na jego straży i żaden przełożony, prokurator, sąd nie da wiary zwykłemu obywatelowi. Jak za dużo ma na swoim koncie no to s.. na emeryturkę i po kłopociku, pieniążki są nikt mi jej nie zabierze a jak mnie skarzą to i tak już musztarda po obiedzie. Wiem coś na ten temat. To jest praworządna Biała Podlaska. Współczuję Ci jestem w podobnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDACY napisał:
Biedni "praworządnii spokojni" obywatele, nic nie winni a policja ich zaczepiła i pobiła. Kto w to uwierzy. Ja przeżyłem ponad pół wieku i nigdy nie byłem uderzony przez policjanta ani przez milicjanta. a wida=ziałem wiele zachowań takich "porządnych" po spożyciu piwa lub innego specyfiku że strach było być w okolicy.
Pół wieku pewnie gdzieś w leśniczówce. Chociaż ci nie życzę ale biada jak wpadniesz w ich łapy. Wtedy zmienisz zdanie. Tylko czemu aż musisz się przekonać niedowiarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I oczywiscie najwiecej do powiedzenia maja ci "spokojni", "spokojni" ktorzy tylko lamia prawo bo pija piwo w miejscu publicznym, w ktorym to miejscu to jest zabronione! I nie robia tego pierwszy czy drugi czy dziesiaty raz tylko raz...ktorys z koleji, za kazdym razem spisywani, za kazdym razym obruszeni ze "jak to!? ku***! ja nic nie robie! jestem grzeczny i spokojny!" tylko pozniej lubie sobie ryj powydzierac po nocy i oblac jakas klatke albo blok! widac to jedyna metoda na was tani alkoholicy, pala! jak widac w tym przypadku poskutkowalo jeden z drugim boi sie wychodzic wieczorem na dwor! wiecej takich akcji prosimy bedzie wiecej spokoju! A co do pracy w Policji. Spokojnie coraz wiecej chetnych jest nawet tych ktorzy tak sie zle wyrazali o Policji kiedys teraz chetnie by sie tam sami znalezli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tom~ napisał:
VI komisariat to samo. Za picie piwa. Norma. Nikt normalny w policji nie pracuje.
Nie wierzę że za picie piwa w barze lub w domu ci sie oberwało od policjantow ! A jeśli piłeś piwo w miejscu publicznym i sam zachowywałeś sie jak pies i szczaleś na drzewo to jestem za tym abyś został pouczony o tym jak sie zachować skoro mama cie nie wychowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Wierzę ludziom,przeżyłem w tym kraju socjali zm ko mu ne,ale to cosię dzieje w służbach dla narodu to kaci,nie ludzie kto ich szkoli redukuje,wszystkich biorą jedną miarą,zbić upokorzyć ukarać grzywną mandatem a gdzie edukacja rozmowa kultura osobista,każdy obywatel jest inny oni powinni wiedzieć powinni być przygotowani odpowiednio szkoleni do każdej sytuacji.Porozmawiać dlaczego tak postępuje,wyciągnąć wniosek podjąć prawidłową karę,ściągalność kar,chore,cały zach karze odpowiednio do przekroczenia przepisu pouczenie rozmowa zapis wykroczenia i za następnym razem kara bez dyskusji finansowa,polcjant to partner w rozmowie a nie egzekutor z prawem w ręku pałka pięść bo jemu wolno bo jest ponad prawem,jak zbije nie odpowiada jak jego kryminał dla winnego czy nie winnego bo co policjant.pan władca może wszystko,skatować bo najłatwiej się wyżyć,po co słuchać co ma do powiedzenia 2 ga strona,to wróg włeb go.ile człowiek musi wycierpieć za to że żyje,polowanie na przejściach,radary w krzakach,klamry na koła i non stop aby upolować podatnika to są metody władz dzisiejszych tego w latach wstecznych nie było.Nie wierzcie w opowiadania.Wjechałem wróciłem i to był największy mój błąd.
Widocznie długo cie nie było bo jak zauważyłeś fotoradary,kamery itd. TEchnika poszła do przodu Ja nie mam nic przeciwko fotoradarom wystarczy jeździć zgodnie z przepisami a nie będzie problemu. Bezpieczeństwo na drodze jest ważniejsze niż mandat. MAndaty powinny być wiele droższe.Brawo PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog napisał:
A co na to komendant wojewódzki dlaczego nie wypowiada się Pan Wójtowicz rzecznik komendanta wojewódzkiego zaniemówili czy stracili mowę. A ci policjanci jeszcze pracują co oni tacy wściekli to już nie było innych środków przymusu bezpośredniego jak np. gaz, kajdanki tylko pała coś kiepsko z waszą psychiką co problemy w domu żona pochwy nie dała i problemy przynosi się do pracy. Coś kiepskie testy psychologiczne macie przy rekrutacji że tacy jak ci dwaj przechodzą psychologa. Bardzo kiepska psychika policjantów że takie żeczy wyżywać się na kimś za domowe problemy bo mu żona dupy nie dała, albo przykład Gniezno zastrzelił się policjant do psychologa. Drogi panie Redaktorze niech się wypowie Pan Wójtowicz na ten temat tylko niech nie zamyka oczów jak mówi bo to świadczty o kłamstwie.
i tu sie mylisz, z takim policjantem zadna normalna kobieta nie wytrzyma a ze znalazl sobie matrone zostawiajac dzieci to juz inna sprawa, wiec jak taki madry jestes to sie na tematy rodzin durniów nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANT BIJĄC ZATRZYMANEGO MYŚLI, ŻE MA NAD NIM WŁADZE!! POLICJA SCHODZI NA PSY!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sam dostałem wpier... od policji,byłem skuty z tyłu i kopali mnie po żebrach.Boli mnie do dziś ale najbardziej to że oni mogli mi jeszcze postawić takie zarzuty że mało nie wylądowałem w więzieniu.A wszystko dlatego jak już miałem wyjść z dołka to powiedziałem że im tego nie daruję i mnie zatrzymali do jeszcze następnego dnia a potem prosto do prokuratora tylko że ten widząc jak wyglądam chyba mi uwierzył i mimo zarzutów dostałem dozór a co będzie na sprawie nie mam pojęcia.I niech nikt nie broni policji bo zatrzymali nas tylko dlatego że widzieli że jesteśmy pod wpływem alkoholu a ja powiedziałem żeby się odczepili w nerwach przeklinając bo to nie pierwszy raz a i często spisują mnie trzeźwego bez powodu.No i panowie się obrazili na mnie i stwierdzili cyt."nauczymy cie szacunku do policji"czekam teraz na tą sprawę i wiem że mam marne szanse cokolwiek wskórać a szacunku mam więcej do zwierząt więc nie ubliżajcie psom bo są o wiele lepsze niż policja przynajmniej ta z Włoszczowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...