Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak podzieliliśmy 15 mln zł - wyniki głosowania. Co zmienić w budżecie obywatelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2016 r. o 21:10 Powrót do artykułu
nic nie zmieniać, czekamy na kolejne edycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SM zawsze chętne do skoku na to co miejskie ale na spółdzielczym majątku to już kręcić biznesy żeby na premie dla zarządu było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywny student, aktywny uczeń, wirtualny uniwersytet... Czyli jak szybko skonsumowac publiczne pieniądze projektami, o których za rok nie będzie sladu, brakuje do kompletu wirtualnego Lublina za 700 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Lublinowi najwięcej sportu trzeba. Starsi nie maja czasu i sił po robocie a młodzi w D maja atrakcje boiskowe i ćwiczenia bo wolą gry i fb. Piekny budżet obywatelski, piekny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżet na zajęcia sportowe od kiedy to? Nie biore w tym udziału w przyszłym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów małe dzielnice po wschodniej stronie bystrzycy przegrały nie maja szans żadnych z dużymi LSM,Czechowem czy Czubami. bo tam nie mieszka tyle ludzi. To nie ma sensu nie biorę w tym udziału w przyszłym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że chociaż p. redaktor się przyznał do udziału w tym bezeceństwie, bo jak wiemy nie wszyscy brali udział w finansowaniu zadań własnych gminy z budżetu... obywatelskiego. Tak podzieliliście, a nas proszę w to nie mieszać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
budżet na zajęcia sportowe od kiedy to? Nie biore w tym udziału w przyszłym roku
bye bye ... nikt po tobie płakać nie będzie, ludzie wybierają to co im się najbardziej podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo dzielnic się złapało więc nie piszcie, że wygrały projekty z jednej czy dwóch największych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIE ZMIENIAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie cieszy że żadne fikcyjne eko i inne psie projekty nie przeszły :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na projekty Aktywność dla każdego, Sport dla każdego i Wirtualny uniwersytet dla każdego jak widać nie pomyliłem się! Ciekawe założenia działań zarówno dla studentów, jak i mieszkańców... a do skorzystania wystarczą tylko chęci. Malkontenci będą zawsze malkontentami co do zasadności takich czy innych pomysłó!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych wygranych projektów wynika, że Lublin to miasto sportowców, bo niczego mu nie potrzeba, a jedynie boisk. Żałosne. Słusznie Ktoś napisał, że mniejsze, starsze Dzielnice jak zwykle dostały mało, nie licząc durnego napisu szacunek na mieście, czy tym podobny idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem maja dzielnice, ktore nie sa gesto zaludnione i gdzie mieszkaja starsze osoby. Tam glosuje malo osob, bo niby kto ma glosowac. W ten sposob dystans pomiedzy takimi dzielnicami a duzymi blokowiskami sie jeszcze bardziej poglebia. A fak, ze sportu to bedzie dostatek i ta strona do sledzenia wynikow. Serio? Aplikacji darmowych pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę mi tu śmierdzi że część projektów nie będzie potrzebowała aż tyle pieniędzy i to co zaoszczędzą to pójdzie do czyjejś kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znów małe dzielnice po wschodniej stronie bystrzycy przegrały nie maja szans żadnych z dużymi LSM,Czechowem czy Czubami. bo tam nie mieszka tyle ludzi. To nie ma sensu nie biorę w tym udziału w przyszłym roku
to co Ci tutaj nie pasuje? Pieniądze większości mają iść na cele mniejszości? Lepiej zadowolić kilka tysięcy osób niż kilkadziesiąt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolony z wyników! napisał:
Ja głosowałem na projekty Aktywność dla każdego, Sport dla każdego i Wirtualny uniwersytet dla każdego jak widać nie pomyliłem się! Ciekawe założenia działań zarówno dla studentów, jak i mieszkańców... a do skorzystania wystarczą tylko chęci. Malkontenci będą zawsze malkontentami co do zasadności takich czy innych pomysłó!
aktywność każdy ma na dziurawych chodniach więc pomysł nie trafiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Lubartowskiej znowu będą piękne kwiaty i ławeczki. Oczywiście są tu mega potrzebne bo kwiaty jak muzyka łagodzą obyczaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżet jednego z projektów (D-20 Aktywny Student): Wynajem obiektów 400 000,00 zł Obsługa instruktorska i techniczna 243 300,00 zł Promocja, materiały i usługi promocyjne 137 000,00 zł Zakup sprzętu i strojów sportowych 116 800,00 zł Udział w zawodach 125 000,00 zł Koszty pośrednie 37 900,00 zł Koordynator projektu 40 000,00 zł. Niestety nigdzie nie opisano szczegółów tego projektu. Jak miasto zamierza go zrealizować? Nie wiem, ale chętnie pomogę! Podejmę się zakupu sprzętu i strojów sportowych. Nie wiadomo do jakiej dyscypliny, więc sugeruję do curlingu. Mogę także zorganizować udział studentów w zawodach. W jakich? Nie opisano. Proponuję udział w Euro U-21. Oczywiście jako kibice. Koszty pośrednie, koordynator projektu... Kto ma je ponieść? Urząd miasta? Promocja? Nie wiem skąd się wzięły te 137 tys. zł,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet obywatelski to w tym roku wielka ściema. jak widzę to sposób na wyciągnięcie z miasta sporej kasy przez cwaniaka co ma dostęp do kilku tysięcy studentów, którzy wszystko podpiszą. Jak podawano w tym roku najwięcej głosów wpłynęło drogą papierową, bo studenci jak przypuszczam dostali gotowe wypełnione karty do głosowania. Bo nikt mi nie powie że jakoś tak przypadkiem ponad 6 tys. osób głosowało na takie same małe i duże projekty. Dziwnym trafem wygrały 4 małe i 2 duże projekty złożone przez tą samą osobę. W Lublinie już jest tak super, że tylko brakuje aktywności, więc będzie aktywny Lublin, aktywny student, aktywny uczeń. Mam tylko nadzieję, że i prokuratura w tej kwestii będzie bardzo AKTYWNA i zajmie się tym przekrętem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...