Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak podzieliliśmy 15 mln zł - wyniki głosowania. Co zmienić w budżecie obywatelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2016 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Jak wygra pis to rzuca sie po jak wygra po to rzuca sie pis.. mamy to samo tutaj, na naszym podwórku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ulica Balladyny doczeka się remontu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że wiele osob nauczyło sie wyciągać na pierduły i zarabiać na tym budżecie duze pieniądze .... co to i po co to niby "aktywny student", bieganie jakieś i inne takie ***y ??!? miastu potrzeba inwestycji a nie popierdułek jakiś .... jak ktoś chce pobiegać to niech sobie biega ! albo płac zabaw na dzierżawnej którą miasto niedługo (i słusznie) zrówna z ziemią !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze niech osoby ktorym tak trzeba tych inwestycji rusza tylek i zglosza swoje projekty? narzekac tylko?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pomysł budzetu obywatelskiego był całkiem fajny, ale w tym roku wyniki całkiem wypaczone - no ale "polak potrafi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygrali ewidentnie lepiej zorganizowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zmienić w budżecie obywatelskim? - po pierwsze wyłączyć z głosowania studentów a po drugie wyłączyć z głosowania projekty wirtualne. Mieszkańcy mają inne potrzeby niż osoby przebywające tu tylko pare lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie ciesze, bede mogl skorzystac z zajec (kazdy mieszkanie moze), a co mi po wyremontowaniu jakies ulicy czy zrobieniu parkingu na osiedlu gdzie nigdy nie pojawie sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formuła jest dobra, nie potrzeba zmian. A ci co się nie starali i przegrali niech nie narzekają tylko następnym razem biorą się do roboty i niech walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Budżet obywatelski to w tym roku wielka ściema. jak widzę to sposób na wyciągnięcie z miasta sporej kasy przez cwaniaka co ma dostęp do kilku tysięcy studentów, którzy wszystko podpiszą. Jak podawano w tym roku najwięcej głosów wpłynęło drogą papierową, bo studenci jak przypuszczam dostali gotowe wypełnione karty do głosowania. Bo nikt mi nie powie że jakoś tak przypadkiem ponad 6 tys. osób głosowało na takie same małe i duże projekty. Dziwnym trafem wygrały 4 małe i 2 duże projekty złożone przez tą samą osobę. W Lublinie już jest tak super, że tylko brakuje aktywności, więc będzie aktywny Lublin, aktywny student, aktywny uczeń. Mam tylko nadzieję, że i prokuratura w tej kwestii będzie bardzo AKTYWNA i zajmie się tym przekrętem.
Tak tak, wsadzić do więzienia wszystkich studentów za to, że mieli czelność zagłosować za projektem który w ich mniemaniu jest najlepszy. Skandal, tak nie może być! Wygrywać powinny jedynie te projekty które dotyczą budowy pomnika smoleńskiego lub braci Kaczyńskich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę do władz miasta - w przyszłym roku po prostu przekażcie te 15 mln biednemu AZS-owi i jeszcze biedniejszej SM Czuby i nie zawracajcie mieszkańcom głowy budżetem "obywatelskim" tylko z nazwy. Przynajmniej nie będzie trzeba czekać dwa miesiące na wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, najlepiej niech naród obrasta się w tłuszcz bo po co być aktywnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywnym sobie może każdy być we własnym zakresie a wyremontować ulice już niekoniecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundusz powinien być przeznaczony tylko i wyłącznie na remonty lub budowę czegoś nowego ale nigdy na zajecie sportowe od tego jest ministerstwo sportu i inne fundusze Budżet rozminął się z celem. Jak zwykle przegrały mniejsze dzielnice które tu nie maja żadnych szans co roku. Jeśli budżet zależy od ilości mieszkańców i obszaru jaki zajmuje dana dzielnica to dzielnice na wschód od bystrzycy są przegrane jak Kalinowszczyzna Tatary Bronowice. te dzielnice sa najbardziej zaniedbane i dalej bedą a na budżet nie maja żadnych szans. Ostatnie 3 lata budżetu pokazały że mamy Lublin A i Lublin B. Nie bedę brała już w tym udziału moja dzielnica jest mała i wiecznie przegrywa. Ponadto łamane sa zasady głosowania bo można przez internet lub zanieść do administracji osiedla a nie ma w regulaminie dozwolonego głosowania przez odwiedzanie osobiście każdego mieszkańca przez administrację osiedla jak to miało miejsce na czubach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budżet to ściema. Niektóre dzielnice nie mają szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie referendum-budzet obywatelski ale to ja decyduje kto wykona i zarobi powiedział Żók
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...