Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak się święcił 1 maja 1981 r. w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez ringo, 29 kwietnia 2012 r. o 11:22 Powrót do artykułu
Uwielbiałam, jako dziecko, te "masowe imprezy", te tańce, śpiewy, tłok w kinie "Kosmos"..piękne wspomnienia z mojego dzieciństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora. W miarę możliwości poproszę o kolejną porcję zdjęć z tamtych czasów. Konkretnie o foty przedstawiające lubelskie neony. To był niepowtarzalny klimat komuny i szkoda że teraz nie jest już tak kolorowo w Centrum :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież w czasie panowania całej komuny nie było wszystko na kartki, to pod koniec były kartki tylko po aby pokazać, że jest bieda, a teraz co się dzieje, nie ma pracy, i co z tego, że w sklepach jest tylko nie ma za co kupić. Wszystko co komuna zbudowała solidarność rozwaliła, mamy jeszcze większy dług krajowy, a przecież mieliśmy być drugą Japonią, tak nas zapewniał były przywódca solidarności. jak jemu było źle za komuny to po decydował się aż na tyle dzieci, ja za solidarności mam tylko jedno bo mnie nie stać na więcej. Oszukał ludzi, jemu i jego rodzinie dobrze, tylko ci co jemu uwierzyli klepią biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kochanej teraz solidarności będziemy zapier***ać do śmierci tj. na razie do 67 lat i będą nas wywozić z zakładu pracy w czarnych workach, oto mamy sielankę, za komuny jak ktoś nie miał ochoty pracować to dostawał rentę, a teraz na czterech i to do setki karzą orać za grosze, jeszcze się cieszyć jak się dostanie pracę, a jak ktoś nie będzie miał pracy to wolne konanie tz. samoistna eutanazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było święto pracy, pracownik był traktowany jak człowiek, a teraz białe murzyni, zapieprzać po 16 godzin za kromkę chleba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i wszędzie było w pochodach pełno związkowych chorągwi solidarności, która walczyła o to by w tamtych czasach ludziom żyło się godnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlaśnie ,kto pozwolił na wyburzenie tego wspaniałego kina, gdzie wielokrotnie z rodzicami chodziló się na filmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za fotomontaż na trzeciej fotce gość trzeci od prawej. Gęba wklejona i to jakoś nie fachowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z solidarnością, oszukali nassssssssssssss, gdzie te spełnione 21 postulatów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i było fajnie, a teraz wuj, jak sie dostanie pracę to tak jakby Pana Boga za nogi złapał i się zapier***a po 10-14 godzin dziennie za parę groszy, a jak ma się znajomości to i owszem praca jest za godne wynagrodzenie, a jak się jest na "górze" to się nawet domaga pracy do 67 lat, bo tam mają sielankę i za nic biorą porządne pieniądze, oto co nam solidarność zgotowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz nie dajmy się, nie możemy pracować do 67 lat bo nie jeden pracownik nie dożyje, idźmy na stolicę i walczmy do upadłego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia 31, 32 to tłumy w wejściu w wyburzonym właśnie kinie Kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
Co za fotomontaż na trzeciej fotce gość trzeci od prawej. Gęba wklejona i to jakoś nie fachowo.
Dobre ? ten Pan nie ma części głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że gazeta ma moje zdjęcie?Ten na placu odwrócony plecami z pałką u boku to ja.Dziś dalej jestem młody,ustawiony i biorę już kilkanaście lat niezłą emeryturkę. A wy co z tymi uśmiechniętymi twarzami walczyliście to czym pochwalicie????????? Łuchahahahahahahaha......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostemu robotnikowi wmówiono, ze PRL to nieludzki system, że jak się go rozwali - to będzie II Japonia , no i teraz dopiero mamy wreszcie system przyjazny dla przeciętnego Polaka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...