Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak się zmieniał plac Litewski. Zobacz niezwykły film: 1,5 roku w 6 minut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2017 o 16:57 Powrót do artykułu
Przykry widok. Od bohatera do zera. Od klasyki do kiczu i betonowej pustyni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabrakło ujęć z p. Zukiem, który ujeżdża koziołka - dziecięcą zabawkę.
0
Wydawanie publicznych pieniędzy na podświetlaną fontannę to bezmiar głupoty. Ludziom zawaliła się na głowę kamienica! Priorytety...
0
A gdzie ten policyjny ciul, co wjechał radiowozem w fontannę, bo mu się nie chciało wyjąć zadu z radiowozu i przejsć pieszo?
0
Podobała mi się ta fontanna, pokaz fajny. Zrekompensował mi wyboje na Al. Racławickich i Krak. Przedmieściu. Nie wiem czy mi zrekompensuje jak podrożeją parkingi, etc. Cóż skoro już jest to kupcie wreszcie szorowarkę do deptaku bo jest jak ob..rany. A i trawę trzeba przyciąć!!! Wczoraj jeden gość powiedział: Patrz co nam Żuk zafundował, długo po nim nikt tego nie powtórzy... i tu się zgadzam, bo minął lata zanim spłacimy długi ...... Mamy wielkie centrum onkologii i wielu dobrych lekarzy wLublinie... można im było kupić np. gamma knife itp... Ale zabawka jest przednia !
0
Smutne. Został tylko beton... pustka i drogi wodotrysk wymagający rocznie milionów na utrzymanie jako takiej sprawności.
0
undefined napisał:
Przykry widok. Od bohatera do zera. Od klasyki do kiczu i betonowej pustyni.
Masz rację: przykry widok! - trzeba umieć przegrywać, ale to nie dotyczy przegrywów takich jak ty. Nie widzisz że te twoje rzygowiny nie zatrzymaja rozwoju Lublina pod kierunkiem prezydenta Żuka? Jeszcze nie dotarło, że juz po wszystkim, że mamy w rok odnowiony piękny Plac Litewski bez udziału i mimo wrzasków twojej sekty, która przez dwie wsamraśne kadencje nic nie zrobiła dla tego miasta? Daj sobie spokój z tym spóźnionym hejtem, już nic nie wskórasz, nogi nie podstawisz, kija w szprychy nie wsadzisz, wszyscy widzą jakim gospodarzem jest Żuk i jaki  żałosnym dupkiem jest ten twój chlebodawca, to widać słychać i czuć!!!
0
Beton i pustka. Jak mawiał klasyk:Ostatnią trawkę zdepczą, drzewa wykarczują… zostanie tylko cham i beton.Beton już mamy.
0
:) :) Proponuję wziąć na wstrzymanie. 
0
Te kąpiele w fontannie to lekka przesada, dorośli faceci w slipkach siedzą w wodzie .
0
oj wy lubelskie zaścianki 100 lat na pingwinami.
0
Ja bym radzil teraz nastawic kamere jak się pl Litewski bedzie zmieniał. Bo taką fuszerke niewiele firm architektonicznych i budowlanych może zrobic.
0
Wycie a własciwie kwaczenie wyznawcow pancernej brzozy bezcenne, za cała reszte zapłacisz z karty Misiewicza.
0
Ja bym radził nastawic teraz kamere na Puszcze Białowieska i nakrecic film od pra puszczy do scierniska w imie najwyzszego ministra Szyszka.
0
Piękna przemiana! Brawo Żuk:)
0
A ja sie pytam: Na ile lat zadłużył nas twórca betonowej pustyni?
0
Na pare lat, ja bym się bardziej martwił ile popłyneliśmy na 500 plus i na pensje dla misiewiczów z rodzinami, bo tu sie nawet psl chowa.
0
Ci od Misiewicza zobaczcie sobie w jakim wieku i jak karierę robił Siemoniak.
0
z tym, że Siemoniak jest jeden a Misiewiczów cała armia :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: