Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mówisz naturalnie o tych d e b i l a c h  nie przestrzegających przepisów PoRD i mających wszystkich i wszystko w doopie? Zgadzam się - jest to normalny d e b i l i z m  i  s k u r w y s y ń s t w o!
 
Mówisz naturalnie o tych d e b i l a c h  nie przestrzegających przepisów PoRD i mających wszystkich i wszystko w doopie? Zgadzam się - jest to normalny d e b i l i z m  i  s k u r w y s y ń s t w o!
...o tych w octavi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać,na biednych nie popadło-niech sobie szczekają i płacą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na tej jeździe 100 km/h i nie widzę powodu szybciej,a wiecie co mnie trzyma w ryzach?Komputer bo wskazuje zużycie paliwa,a ja lubię ekonomie czyli spalanie około 4 litrów ropy :) Autko mam nowe VW Caddy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, wśród Polaków jest cała bezmózgowa masa nie szanujących prawa i drwiąca z wszelkich norm, ustaleń i przepisów. Moim zdaniem kary są za niskie. Co to jest 500zł.... Dowalić 10 000 to się zacznie to debilstwo wtedy zastanawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na tej jeździe 100 km/h i nie widzę powodu szybciej,a wiecie co mnie trzyma w ryzach?Komputer bo wskazuje zużycie paliwa,a ja lubię ekonomie czyli spalanie około 4 litrów ropy :) Autko mam nowe VW Caddy.
  Taaa..... myślenie paranoika. Czyli gdybyś był bogaty to byś zapierniczał 170km/h.... a jedziesz 100 bo ekonomicznie. Oto jedyny argument Polaka. Jedyny więc bat to właśnie to, co dla was najcenniejsze - Kasa (wysokie mandaty).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, wśród Polaków jest cała bezmózgowa masa nie szanujących prawa i drwiąca z wszelkich norm, ustaleń i przepisów. Moim zdaniem kary są za niskie. Co to jest 500zł.... Dowalić 10 000 to się zacznie to debilstwo wtedy zastanawiać.
A ja się BUCU pytam ? dlaczego 10,000 a nie 20,000 lub 30,ooo,tępa,zryta pało,a po drugie nie obrażaj Hołowczyca- patrona bezpiecznej jazdy,też widzisz się posunął !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zaczyna przypominać prawdziwe polowania , jak na żyda podczas okupacji, jak żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A melicjanty wystawiły sobie mandat jadąc pojazdem nie oznakowanym i nie uprzywiljowanym też popełnają wykroczenie ja już dwie sprawy wygrałem w sądzie.to niech na ekspresówce postawią znak 40km/h i spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSY... PAŁY ... i inne .. pasuje świetnie jest się czym pochwalić , a jak kogos trzeba naprawde gonić to głowy odwracają nie widzą kuta** niby, bo po co ryzykować, a tak, spokojny obywatel.. gdzie mu w głowie ucieczki... a statystyki lecą. PSYYYY !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re: Olo Nie jestem paranoikiem,lubię ekonomiczne życie,dlaczego mam przepalac?Mam komuś udowadniać ze bez trudu przegonie te szroty jeżdżące 160?Poogladaj na You Tube wypadki,a zobaczysz czy zapanujesz nad autem przy dużej prędkości.Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re: Olo Nie jestem paranoikiem,lubię ekonomiczne życie,dlaczego mam przepalac?Mam komuś udowadniać ze bez trudu przegonie te szroty jeżdżące 160?Poogladaj na You Tube wypadki,a zobaczysz czy zapanujesz nad autem przy dużej prędkości.Pozdrawiam .
Zobacz na niemieckich autostradach jak się popier***a,i nikt z tego problemu nie robi i wszyscy żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re: Olo Nie jestem paranoikiem,lubię ekonomiczne życie,dlaczego mam przepalac?Mam komuś udowadniać ze bez trudu przegonie te szroty jeżdżące 160?Poogladaj na You Tube wypadki,a zobaczysz czy zapanujesz nad autem przy dużej prędkości.Pozdrawiam .
Najlepiej CYCU sprzedaj auto, będzie bardziej ekonomicznie,ekologicznie i nie będzie się nikt  bał z domu wyjść. !!!  idiotów nie brakuje .... ech......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na tej jeździe 100 km/h i nie widzę powodu szybciej,a wiecie co mnie trzyma w ryzach?Komputer bo wskazuje zużycie paliwa,a ja lubię ekonomie czyli spalanie około 4 litrów ropy :) Autko mam nowe VW Caddy.
bzdura Ja mam nowego caddy 1.6 to i przy 80 pali 5 przy normalnej czyli 110 120 6.5 .poza tym samochód fatalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pierwszy pomiar to tego tira jest tak widac na ekranie wideorejestratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile tak naprawdę można jechac po tej drodze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile tak naprawdę można jechac po tej drodze?
120 km/h. Ale dość bezpiecznie jest mieć 130 km/h - raz, że wskazówka w samochodzie pokazuje o te 3-4 km więcej niż jest w rzeczywistości, dwa że wideo-rejestrator Policji ma te 7-8 km marginesu błędu więc o to ścigać nie będą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re:Marcin,mam Caddy 1.6 i przy mieszanej jeździe wychodzi mi 5,2 litra choć czasem nieznacznie więcej.Mam auto 3lata i 100 tys przejechanie.Dość często wymieniam filtr powietrza,a to pomaga przy ropniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re:Muka,oj szrociarzowi jakiemus na honor wszedłem!Możesz gnać tą swoją bmką (zgadłem?) i 152 jak potrafisz,a ja i tak spokojnie 100 dojadę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak z innej beczki . Zgodnie ze zd. 1 ust. 3 art. 49 PoRD zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Czy funkcjonariusze nie popełnili wykroczenia oraz nie zmusili niejako kierowce innego pojazdu także do jego popełnienia? Zatrzymywanie się "na poboczu" drogi ekspresowej stwarza realne niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak z innej beczki . Zgodnie ze zd. 1 ust. 3 art. 49 PoRD zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Czy funkcjonariusze nie popełnili wykroczenia oraz nie zmusili niejako kierowce innego pojazdu także do jego popełnienia? Zatrzymywanie się "na poboczu" drogi ekspresowej stwarza realne niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu.
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kolejny miszcz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...