Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak w tym roku będzie wyglądała szopka na Placu po Farze

Utworzony przez Pog Anka, 11 listopada 2009 o 15:13 Powrót do artykułu
KUL-ej na REKONSTRUKCJĘ: Nie bez kozery jest, że w dniu Odzyskania Niepodległości (11.XI.2009 r.) D.W. Zamieszcza artykuł poświęcony, ale... poświęcony szopce. Czy PiS-makom z .W. mało było szopki w wydaniu ArcyLubeslkiego głoszącego przemówienie zwane „słowem bożym”? Każde wydarzenie historyczne na żywo ilustrowane jest przez grupy rekonstrukcyjne, a nikt – nikt oczywiście oprócz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzącego w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY – nie zauważył, że od ponad 2000 lat istnieje na świecie grupa rekonstrukcyjna zwana kościołem katolickim powołanym do rekonstrukcji męki pańskiej, kanibalizmu po wegetariańsku i wampiryzmu! Szkolenie rekonstruktorów odbywa się w Wyższych Seminariach Duchownych oraz na KUL-awych i PAT-ologicznych uczelniach. Zdobyte „tytuły naukowe” uprawniają do posługiwania się księgami świętymi oraz malowidłami i gipsowymi wcieleniami świętej rodziny... KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie również zauważyć, że w „owczym pędzie” lat 1980-tych zdarzył się „ CUD NAD WISŁĄ” - w cudowny sposób zamieniono czerwone na czarne !, co w efekcie dało to samo. )specjalnie dla KUL-awegp i PAT-ologicznego pół ŚWIAT k A NAUKOWEGO : zamieniono PZPR na KLER ) Na bożonarodzeniową zaś niespodziankę, czyli pod choinkę, KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przygotuje KOLEKCJĘ SZOPEK zawierającą nawet SZ(k)OPKĘ! Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail: ***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. Zostańcie z B(L)OGIEM (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje dla zwyciesców
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: