Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wyglądają nowe autobusy MPK

Utworzony przez 115, 23 lipca 2009 o 11:02 Powrót do artykułu
dojedzie leszcze - PIĘKNY ZWROT LESZCZE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Redaktorku jakie "leszcze". Chyba powinno być na początku " dojedzie jeszcze 15 takich wozów.", a nie "dojedzie leszcze 15 takich wozów." Jak byłbym Redaktorem Naczelnym w Dzienniku Wschodnim to za takie BYKI autor tego tekstu by już nie pracował. Ale wszystko jeszcze przede mną!
0
Doczekać się nie mogę nowych trolejbusów...
0
Anonimowy napisał:
Redaktorku jakie "leszcze". Chyba powinno być na początku " dojedzie jeszcze 15 takich wozów.", a nie "dojedzie leszcze 15 takich wozów." Jak byłbym Redaktorem Naczelnym w Dzienniku Wschodnim to za takie BYKI autor tego tekstu by już nie pracował. Ale wszystko jeszcze przede mną!
wielki dziennikarzyna się znalazł... słoma z butów Ci wystaje.. a literówki sie czepiać do aż na żal zbiera...
0
darayavahus napisał:
wielki dziennikarzyna się znalazł... słoma z butów Ci wystaje.. a literówki sie czepiać do aż na żal zbiera...
0
brzydkie to malowanie,troche wiejskie kojarzy mi sie ze wsia
0
~KKK~ napisał:
brzydkie to malowanie,troche wiejskie kojarzy mi sie ze wsia
co wiejskiego widzisz w kolorach zielonym białym i czerwonym?? a dla czego przy okazji obrażasz mieszkańców Wsi??
0
Jak sie komuś nie podoba malowanie naszych nowych wozów to niech nie patrzy na nie .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: