Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wyglądał Lublin w 1993 roku. Ten film przeniesie cię w czasie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 11:27 Powrót do artykułu
To były czasy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze całe srodmiescie żyło, duzo ludzi, ruch. a dzisiaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo tych filmów ostatnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech aż sie łezka w oku kręci bo to Lublin mojej młodości.Jedyne miejsce które tak naprawde zyskało i wypiękniało po 1993 roku to Stare Miasto,odnowine kamienice w większości,Jarmark Jagielloński czy Carnaval Sztukmistrzów.A tak cała reszta szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy były dziesiątki tysięcy studentów. Obecnie uciekają, miasto ma mniej mieszkańców. Brak FSC, odlewni, itd. Żuk zaorał cukrownię. Lublin umiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie myśleliście połączyć się z KL? Te same artykuły, te same video...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrownię zaorał PiS. Wysil się i poszukaj jak to było a nie piszesz bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś hejter napisał: "wtedy były dziesiątki tysięcy studentów. obecnie uciekają, miasto ma mniej mieszkańców. brak fsc, odlewni, itd. Żuk zaorał cukrownię. lublin umiera. " - likwidacja cukrowni zaczęła się w 2007 roku ******dziennikwschodni.pl/lublin/trwa-likwidacja-cukrowni-lublin,n,1000078116.html a Żuk jest prezydentem od 2010. to samo z fsc i odlewnią .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Lwów wygląda podobnie jak Lublin 20 lat temu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak był wiochą tak i jest. Te same brudne kamienice, dziurawe drogi, ohydne budynki postpeerelowskie i ten pieprzony dworzec PKS. Tyle że przegubowych, pancernych Ikarusów z kłębowiskiem czarnego dymu za sobą brakuje. Jedyne co jako tako wygląda w tym mieście, to Krakowskie od Litewskiego do Lipowej. Oczywiście już bez Lipowej... Białystok, Rzeszów czy choćby Zamość sto razy ładniejsze. Ale spoko, są jeszcze Kielce, Radom i cały, wstrętnie brudny Śląsk, oprócz Gliwic :) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Welcome to starówa! Centrum rulezzzz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bida z nędzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szkoda gadać. A deptak to pies, a odnowiony hotel Europa, Grand Hotel Lublinianka. A rewitalizacja placu Litewskiego. A wyremontowana katedra i brama krakowska. Minęło 24 lata a to niw to samo miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nigdy nie był i nie jest ładnym miastem. Gdyby nie auta to ten film można by zatytułować np. "Lublin 1973" i nikt nie dojrzałby różnicy. A dzisiaj, mimo że minęły już 23 lata? Nadal straszą szare, szpetne, odrapane kamienice przy Wyszyńskiego, Zamojskiej, Rusałce, Dolnej Panny Marii. Bieda wyziera na ulice i to jest chyba najbardziej przygnębiające. Prowincjonalnie tu, siermiężnie i jakoś smutno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bar pod Basztą - Najlepsze hamburgery EVER :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to że piękno Lublina najczęściej dostrzegają goście z trochę dalszych zakątków niż Psia Wólka.Zgadzam się że wtedy było jeszcze szaro (choć było o wiele weselej niż dzisiaj),ale zawsze powalają mnie stwierdzenia typu "brzydko, w Lublinie nie ma żadnych zabytków". Trzeba nie mieć podstawowego wykształcenia żeby pisać takie bzdety,wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znudzonej gimbazie nic się nigdy nie podoba. Kiedyś było biedniej ale ludzie mieli więcej radości życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że kamera ustawiona była na zoomie. Ale dziś filmy z komórki niczym się nie różnia. Mam starsze filmy z Lublina 1985, 1987, ale ze względu na to że wystepują osoby i im był poswięcony film w którym lublin był w tle nie moge ich opublikowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem na trybunalskiej to były czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luiblin jest cudowny! Wtedy był jeszcze bardzo biedny, jak i cała Polska po Wojnie i 50 latach dewastacji przez komunę. Dziś Lublin jest uroczy i wspaniale się rozwija. Postarajmy się tego nie stracić i nie wrócić do czasów, które doprowadziły Lublin do stanu, jak z tego filmu. Dla mnie ten film ma jeszcze jeden, cenny wymiar - do Lublina przyjechałem w kwietniu '94, czyli prawie rok później i spędziłem tam wspaniały rok, do kwietnia '95. Potem wróciłem do rodzinnej Warszawy, ale Lublin pozostał w sercu na zawsze i chętnie doń wracam, gdy tylko mam okazję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...