Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram złótówę! Powinien powywalać wszystkie znaki na Starym Mieście. Po jakiego ch*** tam stoją i szpecą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić taksówkarzy ze Starówy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tykub napisał:
Po pierwsze, to skąd wiesz, że szedł po chodniku? Myślisz że tamte rejony to jeden wielki chodnik? Gdyby tak było, to istniałby bezwzględny wjazd pojazdów. Dwa to widać, że sam się dopiero ze wsi sprowadziłeś i przesiadłeś z furmanki, a już zazynasz innym wrzucać, wielki miastowy jaśniepan, hehe. Trzy, tym tropem idąc, to najlepiej też zakazać, pieszym poruszania się w okolicach ulic - no bo paru idiotów, co nie przestrzegają przepisów pakują się ludziom pod koła też się codziennie kilku znajdzie.
Tam sa znaki zakazu wjazdu tylko na obecna chwile niektorzy moga, niestety, sam w tej chwili sobie zaprzeczasz, kolejne zaprzeczenie twojej wypowiedzi to to, ze przeciez piesi maja zakaz poruszania sie po drogach, a ci ktorzy chodza, niestety ale lamia prawo, wiec nie wiem o co ten twoj slinotok? Czy tak po prostu, tata pozwolil skorzystac z komputera i klapiesz bez sensu? Rozumiem ze Ciebie boli porownanie do wiesniaka bo odebrales to do siebie, ja jednak podtrzymuje swoje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie na co idą nasze pieniądze z podatków ?? np. na miejski monitoring czy miejski monitoring wychwycił to zdarzenie ??? jak myślicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gggg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Tam sa znaki zakazu wjazdu tylko na obecna chwile niektorzy moga, niestety, sam w tej chwili sobie zaprzeczasz, kolejne zaprzeczenie twojej wypowiedzi to to, ze przeciez piesi maja zakaz poruszania sie po drogach, a ci ktorzy chodza, niestety ale lamia prawo, wiec nie wiem o co ten twoj slinotok? Czy tak po prostu, tata pozwolil skorzystac z komputera i klapiesz bez sensu? Rozumiem ze Ciebie boli porownanie do wiesniaka bo odebrales to do siebie, ja jednak podtrzymuje swoje zdanie.
W tym wypadku, to piesi maja jak najbardziej pierwszenstwo, bo taki jest charakter tych "ulic", ktore sa polaczeniem ulicy z chodnikiem. Zastanawia mnie to, jak mozna bylo nie zauważyć tego znaku? A ludzi to on widzi, czy tez kasuje jak znaki? Ciekwą sprawą jest też to, że taksowki uzyskaly od miasta zgode na wjazd na stare miasto dla transportu chorych. Tak przynajmniej korporacje tlumaczyly potrzebe wjazdu. A czy tak jest? Nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedz chamowi, zeby wyszedł przed brame krakowską, jak zamawia taxi. zbluzga dyspozytorkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógł chłop jeździć, KONIEC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Złotówy niech mają zakaz wjazdu na starówkę. Poza tym przeegzaminować ich z jazdy autem, bo często nie mają o tym pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pogonić złotówy ze Starego Miasta, Stare Miasto jest na tyle małe że każdy może sobie przejść pod Bramę Krakowską lub Grodzką. Uliczki na Starym Mieście są za wąskie żeby zmieścili się tam i ludzie i ogródki i jeszcze taksówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zakazać wjazdu taxi na Stare Miasto i tyle. Niech tylko dostawcze maja prawo wjazdu i mieszkańcy a nie Ci bigbiciarze w koszulach w kratę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam wszystkim, że w Lublinie nie ma starówki jest Stare Miasto! Warszawa ma odbudowaną starówkę my mamy oryginalne Stare Miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Tam sa znaki zakazu wjazdu tylko na obecna chwile niektorzy moga, niestety, sam w tej chwili sobie zaprzeczasz, kolejne zaprzeczenie twojej wypowiedzi to to, ze przeciez piesi maja zakaz poruszania sie po drogach, a ci ktorzy chodza, niestety ale lamia prawo, wiec nie wiem o co ten twoj slinotok? Czy tak po prostu, tata pozwolil skorzystac z komputera i klapiesz bez sensu? Rozumiem ze Ciebie boli porownanie do wiesniaka bo odebrales to do siebie, ja jednak podtrzymuje swoje zdanie.
Obiektywny to byś był, jakbyś siebie nazwał burakiem. Lepiej być wieśniakiem, niż takim kretynem jak ty, który nie ma za grosz poszanowania dla innych. Teraz pluj sobie jadem dalej, bo dla mnie dialog z tobą to jak próbować przekrzyczeć echo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...