Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pytanie za 100 pkt. ile osób na zdjęciu zatrudnia Żuk w podległych sobie firmach i urzędach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny z PO powinien poczytać książki historyczne i nie opowiadać bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i obywatelom polskim już dziękujemy. Nastał czas by Polacy w końcu sami zaczęli rządzić swoim krajem a nie być od 1944 roku podległym Sowietom a po 1989 być uzależnionym i rządzonym przez obywateli polskich. ZUK olał 85% swoich wyborców - cóz za pech :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile mieszkań radny Margul i Krawczyk przeznaczy dla uchodźców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile pokoi w swoich mieszkaniach przeznaczyli Żuk, Krawczyk, Pakuła, Margul - dla Abdula, Hamida, Husseina i Mahommeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech prezydent Żuk sie nie martwi bo mieszkańcy wiedzą co zrobił dla miasta. Mieszkańcy gdyby nie wybrali go na prezydenta w najbliższych wyborach wiedzą doskonale że sami strzelą sobie w stopę i temu miastu. Mają swój rozum i nie biorą pod uwagę z jakiej partii sie wywodzi tylko co dla miasta zrobił. Nawet wyborcy PiSu na niego głosują znam takich osobiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni po jesteście bardzo nieliczną mniejszością chcącą przyjąć imigrantów muzułmańskich ***s://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-wyniki-sondazu-polacy-wola-wyjsc-z-unii-niz-przyjac-uchodzcow-6140848547620481a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje. Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom argumentów radnych PO jest na poziomie żałosnym. Mówicie o okresie przedwojennym, to może powiecie o bitwie pod Wiedniem gdzie głównie dzięki Polakom rozbito inwazję muzułmanów na Europę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbawić ich obywatelstwa i deportować do Pakistanu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli stać nas na utrzymywanie tysięcy Misiewiczów, stać nas i na przyjęcie kilku chrześcijańskich rodzin. Takie jest moje skromne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamanie i manipulowanie to dla tych dziadów z PiS chleb powszedni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierdzące zakłamane pismatołki wymyślą wszystko byleby podlizać sie wyborcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = Poróżnić i Skłócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że Żuk nigdy żadnych uchodźców ani imigrantów nie zapraszał. Dlaczego? Bo to kompetencja rządu a nie samorządów. Próbę manipulowania wypowiedziami Żuka, uważam za żałosną i świadcząca o niemocy jego politycznych oponentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityką migracyjną zajmuje się rząd a nie samorząd i jak widać po cichu już ściąga imigrantów z Syrii: natemat.pl/208417,urzednicy-beaty-szydlo-przyjeli-wiecej-syryjskich-imigrantow-niz-w-czasach-ewy-kopacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara bolszewicka metoda zarządzania poprzez zastraszenie społeczeństwa. To samo teraz robi Kaczyński i jego wierni komisarze. Chcą nas przestraszyć uchodźcami, Niemcami, gender, Ubekami i kim się tylko da. A wiadomo, przestraszonym człowiekiem łatwo sterować, a z czasem staje całkowicie zależny od swojego "obrońcy " i stopniowo staje się jemu podległy. Zapomnieli jednak, że Polacy nie dadzą się zniewolić, nawet w tak podstępny sposób, bo kochają Wolność i Wolną Ojczyznę. Dlatego coraz więcej zaczyna rozumieć tą podła grę PiSu i coraz mocniej zaczynają się temu przeciwstawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech radni PiS wskażą gdzie w tej deklaracji emigranckiej jest mowa o przyjmowaniu przez Lublin uchodźców i emigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Przeczytałem cały dokument, nie ma tam nawet słowa o konkretnych krajach albo kontynentach, nie ma żadnych liczb, nie ma żadnych konkretów poza tym, że powstaje zespół roboczy która ma wymieniać się doświadczeniami i współpracować z różnymi organizacjami przy procesach MIGRACYJNYCH. Tak dla przypomnienia, za Wikipedią: "Migracja ludności – wędrówka ludności mająca na celu zmianę miejsca pobytu. Przemieszczanie się ludności jest całkowicie naturalnym zjawiskiem i występowało we wszystkich czasach."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli radni nie wiedzą lub nie są świadomi, jakie choroby występują w Afryce, czy Azji Mniejsze oraz że każdy tam wyjeżdzający musi się na nie bezwzględnie szczepić, to proponuję zasięgnąć informacji w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Skoro nie my się tam wybieramy, a to do nas mają przybyć imigranci, to proszę niezwłocznie zaszczepić wszystkich mieszkańców miasta. Wierzę, że w budżecie miasta koalicja rządząca zarezerwowała na to odpowiednie środki i doposażyła szpitale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Make Poland Great Again. Na tego Donalda czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...