Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powinni gnoja posadzić a auto zlicytować, pieniadze dla biednych dzieci albo dla powodzian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna akcja policji, gratuluje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas pod blokiem też taki gościu jest-przydało by mu się podobnie zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja. Super akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
U nas pod blokiem też taki gościu jest-przydało by mu się podobnie zrobić...
To czemu nie zadzwonisz na 997?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
To czemu nie zadzwonisz na 997?
Pewnie koledzy - mądre głowy - powiedzą, że jest sprzedawczykiem... Nie pomyślą o tym, że taki ktoś może wbić się samochodem w nich albo w kogoś z ich najbliższych... Kiedyś pijany frajer uciekał przede mną samochodem po tym, jak prawie uderzył w mój... Zadzwoniłem na policję z czystym sumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Każdy kto łamie prawo musi ponieść konsekwencje! Prawo jest prawem i należy je przestrzegać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym roku byłem świadkiem jak pijany gość wsiadał do samochodu. Ledwo się trzymał na nogach. Od razu zadzwoniłem na 997. To było na Chodźki. Gość zdołał dojechać do Unickiej. Tam capnęły go dwa radiowozy. A ja potem dostałem telefon od dyżurnego z podziękowaniami. Ten za kierownicą miał ponad 2 promile... Warto dzwonić i reagować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
To czemu nie zadzwonisz na 997?
Bo nie chcę być"kablem"-ale czasami chyba jednak trzeba"kablem"być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobną historię. Kiedyś jechałem Chełma. Gostek w toyocie o mało we mnie nie stuknął. Wyprzedzał na trzeciego, pod górkę, niektórzy uciekali prawie do rowu. A pruł ok. 160. deb***. Zadzwoniłem na policjęi o dziwo, po kilkunastu kilometrach zatrzymali go drogówka na motocyklach. Nie mam żadnych wyrzutów, a tego jołopa pozdrwaiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dziwnych sytuacjach drogowych ( podejrzenie ,że ktoś jest pijany, brawura na drodze itp. ) trzeba odrazu dzwonić na policję. Niema tu mowy o żadnym kablowaniu. jak się ich nie złapie to skrzywdza innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie inne nagranie pijanego kierowcy z Krakowskiego Przedmiescia: ######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adel napisał:
Miałem podobną historię. Kiedyś jechałem Chełma. Gostek w toyocie o mało we mnie nie stuknął. Wyprzedzał na trzeciego, pod górkę, niektórzy uciekali prawie do rowu. A pruł ok. 160. deb***. Zadzwoniłem na policjęi o dziwo, po kilkunastu kilometrach zatrzymali go drogówka na motocyklach. Nie mam żadnych wyrzutów, a tego jołopa pozdrwaiam
W weekendy jeżdżę na trasie Lublin-Piaski-Cyców i tego co Ty napisałeś jest pełno! Wniosek z tego taki,że na bieżąco trzeba było by dzwonić... Najbardziej irytuje mnie to,gdy ktoś"siedzi mi na ogonie"-w razie nagłego hamowania od razu wjeżdża mi z tyłu do mego samochodu!-a później ludzie się dziwią:"skąd się biorą karambole i jak do tego doszło?"... Pasowało by,aby powstała taka strona internetowa,w której każdy mógł by umieszczać filmiki z niekulturalnych zachowań na drodze-a Policja na tej podstawie by karała-bo nagranie video to niezbity dowód przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelinka napisał:
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!
...taaaaa, bo wszyscy wyjezdzajacy z Grygowej kradzionymi samochodami maja z przodu napis "auto kradzione". A zadzwoniles chociaz raz na 997 z ta informacja? Poza tym jesli wiesz o przestepstwie a nie poinformujesz o tym organow scigania to sam popelniasz przestepstwo. Zatem jesli chcesz blysnac to pomysl zanim znowu bedziesz gadal glupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie inne nagranie pijanego kierowcy z Krakowskiego Przedmiescia ######www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelinka napisał:
a z grygowej codziennie wyjeżdża kilkanaście osób pijanych bez prawa jazdy a na dodatek kradzionymi samochodami a policja NIC !!!!!
Ewelinka!!! Helouuuu, ale z ciebie krejzolka jest kuwa normalnie, zadzwoń do mnie to się pobrechtamy. Żaaalll!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.
Policja moze ukarac pijanego kierowce (po udowodnieniu, ze pil) dopiero w momencie gdy uruchomi silnik w samochodzie. Samo wlaczenie swiatel nie oznacza uruchomienia silnika. Policja postapila wzorowo czekajac az kierowca ruszy, majac dane tylko z monitoringu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież to była jawna prowokacja - powinni nie dopuścić go do jazdy, a nie czekać, aż ruszy. Nie pochwalam kierowcy ale w tym kraju obowiązuje jakieś prawo, policja przede wszystkim powinna zapobiegać popełnianiu przestępstw, a nie czekać aż ktoś je popełni, a potem chwalić się super akcję - schrzaniliście panowie.
Przecież zapobiegli to o co ci chodzi? Może mu mieli lizaka dać tylko żeby nie ruszał auta? Stojąc w miejscu nie popełnił żadnego wykroczenia tylko dopiero jak ruszył to popełnił przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...