Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taksówkarze będą w piątek protestować, zakorkują Lublin

Utworzony przez Truteń Zenobi, 22 czerwca 2010 r. o 21:18 Powrót do artykułu
Drodzy Taksówkarze. Jest teraz wolny rynek i nic nie zmieni tego faktu. Wasz protest jest bezskuteczny i bezsensowny. Jak się wam robota nie podoba, to idźcie pracować do Biedrony, biura, na uczelnie, na budowę, do ociepleń,do szkoły, lub gdziekolwiek, gdzie trzeba w zorganizowanym miejscu i czasie wykazywać aktywność. Wy po prostu nic nie potraficie oprócz kręcenia się po mieście i "krojenia leszczy" na kasę. Ponieważ chętnych do lekkiego chleba jest więcej, a ludzie mają samochody i komunikację zbiorową to wam się krótko robi. Ot cały wasz ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie czas odgórnej kontroli państwa to się skończył 1989. A niech bedzie 2000 taksówek w lublinie ceny spadną. Przecież nikt was nie zmusza do jeżdżenia na taxi (Jakas taka moda że jak z policji/milicji odejdzie to na taksi wsiada) Można zostać kopaczem rowów za 2000 PLN/mc. Żadna praca nie hańbi. A tu proszę jak coś to sobie solidarnością najchętniej dupę podtarli komuchy jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję żebyście w ramach protestu powchodzili na drzewa w centrum miasta. Też będziecie widoczni jako protestujący a nie będziecie utrudniać życia innym. Dobrze że dentyści nie protestują. Ciekawe jakby wyglądał ich protest. Sałaciaży za dużo... Już niedługo, stare rypcie się rozpadną i będzie mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że oni codziennie protestują. Jeżdżą jak bałwany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ma ich być 199, bo jeden się upił i jechał wczoraj swoim merolkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za duzo taxy?dziwicie sie ?pracy nie ma kazdy lapie sie za co moze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta miejsc nie ma A święci w kałużach błotnych tańczą a na Świętoduskiej to pusto zawsze przez cały tydzień na postoju gdzie zamiast dla wsiarzy to można by zrobić miejsca parkingowe gla normalnych użytkowników dróg. A skoro po nich i tak trzeba dzwonić to niech sobie wynajmą duży parking i założą tam bazę A najlepiej to niech normalne ceny będą bo w tym samym czasie wozi autobus i to za grosze z końca miasta do centrum a u nich to za kłapnięcie drzwiami, które ledwo trzymają się tej kupy rdzy śmierdzącej papierochami i gów**m to już trzeba bulić MARZYCIELE A DO ROBOTY SIĘ WZIĄĆ LENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowałabym wyeliminować z pośród siebie tych co płacą Krus, ręcistów bo im się opłaci nawet obniżać cenę za kurs i tak wyjdą na swoje. A co ma zrobić taki którego jazda taxi to jedyne utrzymanie rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP czarni bracia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Władysław Krzesiak-Czyżewski masz emeryturę to siedź w domu i daj innym pracować ty masz 3,5 tys emerytury i jeszcze na taxi jeździsz a młody niema pracy zakazać emerytom pracować albo emerytura albo praca i nie będzie problemów z ilością taksówek w mieście przecież takie korporacje jak ZT, Echo itp. to korporacje emeryckie a większość z nich to byli wojskowi i milicjanci a my wiemy ile macie emerytury!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw nauczcie sie jezdzic, a pozniej protestujcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tyle taksowek jest kasy nima ale w wigilie i w sylwestra taksowek niema bo nie chca wejsc na wyzszy podatek to cos tu jest niehalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda, że na proteście ucierpią inni użytkownicy dróg i pasażerowie miejskiej komunikacji, a nie ci, którzy do takiego stanu doprowadzili. PS. Nawet jak taksówkarze zablokują drogi, to jak wszelkie korki ominę jadąc rowerkiem:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomtom napisał:
A ja myślałem, że oni codziennie protestują. Jeżdżą jak bałwany.
I to jest prawda dziś widziałem jak na Ul. Królewskiej przy pl. Katedralnym jeden z takich idiotów chciał zaczekać aż zwolni się miejsce na słupku zaczął cofać jednocześnie wjeżdżając tyłem na chodnik po drugiej stronie ulicy i widząc że stoi na nim kobieta z dzieckiem wjechał w dziecko fakt że nic się nie stało to tylko dziecko zawdzięcza refleksowi cioci babci czy mamie ale nie to było najgorsze najgorsze było to że ten stary CAP wysiadł ze swego mercedesa jak bonzo z pretensjami do kobiety że nie pilnuje dziecka i choć była to jego ewidentna wina ten kretyn zwymyślał bogu ducha kobietę ! A powinien uniżenie PRZEPROSIĆ , szok -dlatego takim starym capom którym wzrok nawala i mózg szwankuje a jeżdżą na pamięć powinni zabierać koncesję a nawet prawo jazdy wówczas wśród normalnych kierowców sytuacja się poprawi tylko jak to zrobić jak te stare capy to w 80% albo dawna milicja , ubecja albo jej kapusie i pewnie dlatego ten stary Cap taki był pewny siebie oraz agresywny i powiem że gdyby to dotyczyło mnie to miałby problem by zdążył wsiąść do samochodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni kierowcy. Proponuję się zebrać i przed wyjazdem sałaciarzy stanąć na ich drodze i nie dać przejechać. Kto jest chętny ? Umówmy się tu na forum i zróbmy coś, co im zaszkodzi, skoro chcą utrudnić zycie wszystkim kierowcom w mieście. Jeśli ktoś jest za, niech dopisuje się w tym poście. Ja mam dość tych "świętych krów", które nie szanują ani kodeksu drogowego ani innych użytkowników dróg. Każdy kto choć trochę porusza się po mieście, dokładnie wie o czym mówię. Zapraszam do wpisywania się na listę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy znacie te ich postulaty: 1 - wprowadzenie urzedowych cen dla taksówek. Hahaha i o to walczy solidarność która przez całą komunę była temu przeciwna . od 21 lat mamy wolny rynek a oni są za urzędowymi cenami.wygodnymi dla kogo? dla złotów. inny postulat to kosze na każdym postoju i jeszcze jeden więcej postoi. - to sobie ku-rwa wykupcie albo wybudujcie za swoje bo ja prowadzę bar i za ogródek piwny musze miastu płacić. co za elita . za tydzień rozwoziciele piccy zastrajkują bo im towar stygnie w korkach i domagają się specjalnego pasa szybkiego ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowni kierowcy. Proponuję się zebrać i przed wyjazdem sałaciarzy stanąć na ich drodze i nie dać przejechać. Kto jest chętny ? Umówmy się tu na forum i zróbmy coś, co im zaszkodzi, skoro chcą utrudnić zycie wszystkim kierowcom w mieście. Jeśli ktoś jest za, niech dopisuje się w tym poście. Ja mam dość tych "świętych krów", które nie szanują ani kodeksu drogowego ani innych użytkowników dróg. Każdy kto choć trochę porusza się po mieście, dokładnie wie o czym mówię. Zapraszam do wpisywania się na listę...
Jestem ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spier***ają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem ZA!
Cieszę się, że popierasz moje zdanie. Jeśli uda się zebrać wiecej osób, to działamy.... Jakie miejsce proponujecie na spotkanie przed naszą akcją ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie mają sensownej pracy to wsiadają na taksówkę i zarabiają grosze. DZIEKUJEMY CI PANIE WASILEWSKI tak trzymać a za kilka lat zostaniemy parobkami warszawiaków. dziadów z nas robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...