Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taneczny sylwester w Lublinie: Cztery sceny zamiast jednej

Utworzony przez blada d u p s k a, 28 grudnia 2014 o 01:05 Powrót do artykułu
niesamowite to co piszecie! ale co mnie to obchodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
macki żydowskie dosięgnęły nawet już sylwestrową zabawę w Lublinie. Nie jest dobrze, oj nie jest. Obudź się Polsko, bo żydowskie ręce cię przejmują. 
0
Jest to ciekawy pomysł, ale czy Centrum Kultury jest przygotowane na taką imprezę? Bylem przed świętami w Centrum Kultury na Peowiaków po wejściu do budynku poczułem dziwny zapach, wręcz smród wchodząc dalej jakby ścieki wywaliło. 26 grudnia byłem na imprezie organizowanej przez Szklarnie, a impreza była w Dziwnie Utworzonej Przestrzeni Artystycznej umiejscowionej w piwnicach Centrum Kultury (były Hades, czwarta scena tanecznego sylwestra) i szok smród jeszcze większy, już byłem pewien ze to ścieki, aż trudno napić się piwa. Ludzi przyszło bardzo dużo schodząc do piwnic nagle zalał mnie pot i zrobiło mi się duszno, a w powietrzu czuć wilgoć, nie tylko mi takie odczucie uderzyło moim znajomym również. To, że było ciasno to było nic, ale żadnej wentylacji to już skandal. Czy organizatorzy chcą podusić uczestników sylwestra? Podsłuchałem rozmowę organizatora z pracownikiem ochrony,gdzie organizator tak mi się wydaje prosił by otworzyć dalszą część piwnic w celu wentylacji, odpowiedź była krótka "chcesz podusić ludzi jak tam tak wali, bo ścieki leżą w kanałach" i zastanawiam się teraz czy nie warto wezwać służb epidemiologiczno-sanitarnych, jeżeli one tam leżą już spokojnie ponad tydzień.  Miałem przyjść na tego sylwestra ale zmienię plany ze znajomymi na 100%
0
macki żydowskie dosięgnęły nawet już sylwestrową zabawę w Lublinie. Nie jest dobrze, oj nie jest. Obudź się Polsko, bo żydowskie ręce cię przejmują. 
  Mozesz wyjasnić bliżej? Niezmiernie mnie to ciekawi :)   A co do wypowiedzi poprzednika - byłam tam wczoraj, i niczego takiego nie odczułam. Fakt, ze w Szklarni bywa duszno, ale to chyba wina tego szklnego dachu.
Ostatnio edytowany 28 grudnia 2014 o 16:13
0
Mozesz wyjasnić bliżej? Niezmiernie mnie to ciekawi :)   A co do wypowiedzi poprzednika - byłam tam wczoraj, i niczego takiego nie odczułam. Fakt, ze w Szklarni bywa duszno, ale to chyba wina tego szklnego dachu.
Powiem Ci szczerze, że w Szklarni jest oki, ale na korytarzu? im bliżej toalet tym gorzej smród jest większy, szkoda że nie byłaś dzień wcześniej w piwnicach chodź ludziom nie przeszkadzał ten zaduch bo bawili się. Można powiedzieć nie podoba Ci się to nie przychódź proste, ale chodzi o co innego wiedząc, że będzie największa impreza miejska w roku dlaczego nikt z tym nic nie robi????? Smród ściekami jest, bo nie perfumami a w piwnicach czuć pleść i wilgoć, tak duże miasto które wydało ogrom pieniędzy na tą inwestycje nie stać było by to było wszystko sprawne i w piwnicach zainstalować wentylację????? jakaś porażka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: