Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tarasy Zamkowe od marca. Przybywa najemców

Utworzony przez aaaaaaa, 2 października 2014 r. o 09:15 Powrót do artykułu
I  wszystko byłoby ładnie i pięknie tylko żeby  punkty tych najemców się utrzymały  to ktoś musi tam kupować,a żeby kupować trzeba zarabiać,a żeby zarabiać trzeba mieć gdzie,a to tylko Lublin,nie Warszawa ,Poznań,Wrocław.   Poza tym Lublin marketami stoi.kolejne się budują,więc Lubelskie społeczeństwo będzie miało gdzie spacerować,ale czy kupować,oto jest pytanie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ??? wprowadzanie obcego kapitału !!! ;/ Politycy jak zawsze pięknie mówią a my jesteśmy zmuszeni do emigracji bo zamiast wspomagać nasze firmy (nasz przemysł którego już praktycznie nie ma) to budują następny kolos przynoszący straty ponieważ lubelski rynek już jest przesycony tymi "super-hiper" markietami !!! Kiedy skończy się niszczenie naszej gospodarki ?, kiedy ktoś powie prawdę co sie tu wyprawia ??? NAJGORSZY JEST SZYDERCZY-KŁAMLIWY USMIECH JAKI WŁADZE MIAST PREZENTUJĄ PRZECINAJĄC WSTĘGĘ NA OTWARCIE KOLEJNEGO OBCEGO OBIEKTU !!!. WSTYD !!!.  Jeśli mówię nie prawdę proszę mnie poprawić. A ... i nie jestem za żadną partią (żeby nie było!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekaj na Lublin. Jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie , no chyba że ty należysz do tych ludzi typu "" z moim wykształceniem w tym mieście pracy nie ma "" . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I  wszystko byłoby ładnie i pięknie tylko żeby  punkty tych najemców się utrzymały  to ktoś musi tam kupować,a żeby kupować trzeba zarabiać,a żeby zarabiać trzeba mieć gdzie,a to tylko Lublin,nie Warszawa ,Poznań,Wrocław.   Poza tym Lublin marketami stoi.kolejne się budują,więc Lubelskie społeczeństwo będzie miało gdzie spacerować,ale czy kupować,oto jest pytanie.
  nie próbuj wmawiać, że ludzie nie mają kasy bo gdyby nie mieli to by galerie nie powstawały no chyba, że budowane przez filantropów marzących o rozdawaniu pieniędzy poprzez budowę galerii która ma służyć wyłącznie spacerom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ??? wprowadzanie obcego kapitału !!! ;/ Politycy jak zawsze pięknie mówią a my jesteśmy zmuszeni do emigracji bo zamiast wspomagać nasze firmy (nasz przemysł którego już praktycznie nie ma) to budują następny kolos przynoszący straty ponieważ lubelski rynek już jest przesycony tymi "super-hiper" markietami !!! Kiedy skończy się niszczenie naszej gospodarki ?, kiedy ktoś powie prawdę co sie tu wyprawia ??? NAJGORSZY JEST SZYDERCZY-KŁAMLIWY USMIECH JAKI WŁADZE MIAST PREZENTUJĄ PRZECINAJĄC WSTĘGĘ NA OTWARCIE KOLEJNEGO OBCEGO OBIEKTU !!!. WSTYD !!!.  Jeśli mówię nie prawdę proszę mnie poprawić. A ... i nie jestem za żadną partią (żeby nie było!).
  Uwierz mi, że gdyby nasze firmy były dobrze zarządzane i miały konkurencyjne ceny to by się lidle i biedronki tak nie panoszyły. Mamy wolny rynek czy się to komuś podoba czy nie. I wygrywają najtańsi i najlepsi a nie najbliżsi sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy księżulki już wynajęły korytarz na PARAFIĘ? Najlepei blisko stoiska spozywczego, będzie niedaleko po Krew Pańską czyli WINO! Po kiego h... budowali KOŚCIOŁY skoro wylegli na ulice i wpier... się wszędzie dzie się da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierz mi, że gdyby nasze firmy były dobrze zarządzane i miały konkurencyjne ceny to by się lidle i biedronki tak nie panoszyły. Mamy wolny rynek czy się to komuś podoba czy nie. I wygrywają najtańsi i najlepsi a nie najbliżsi sercu.
    Nie pisz o wolnym rynku, bo taki nie istnieje. A wiele firm zachodnich ma preferencyjne uklady, zero podatku, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY ??? wprowadzanie obcego kapitału !!! ;/ Politycy jak zawsze pięknie mówią a my jesteśmy zmuszeni do emigracji bo zamiast wspomagać nasze firmy (nasz przemysł którego już praktycznie nie ma) to budują następny kolos przynoszący straty ponieważ lubelski rynek już jest przesycony tymi "super-hiper" markietami !!! Kiedy skończy się niszczenie naszej gospodarki ?, kiedy ktoś powie prawdę co sie tu wyprawia ??? NAJGORSZY JEST SZYDERCZY-KŁAMLIWY USMIECH JAKI WŁADZE MIAST PREZENTUJĄ PRZECINAJĄC WSTĘGĘ NA OTWARCIE KOLEJNEGO OBCEGO OBIEKTU !!!. WSTYD !!!.  Jeśli mówię nie prawdę proszę mnie poprawić. A ... i nie jestem za żadną partią (żeby nie było!).
  weź wyemigruj i daj spokój reszcie ... pesymisto zasrany. Rzygać się chce od takich wpisów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 H&M ? po co? juz sa 3 z czego 2 maja beznadziejne działy męskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...