Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaprawde powiadam Wam  Już niedługo będzie płakać pod galeriami handlowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jarmaku w Zakrzówku więcej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprawde powiadam Wam Już niedługo będzie płakać pod galeriami handlowymi.
Ludzie obudzą sie dopiero z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to nie wiem, po co kolejne centrum handlowe... Tyle ich jest, a tu te same sklepy, co w poprzednich. Zbędna strata pieniędzy. Ale to tylko moja decyzja, bo zbytnio nie "shopinguję".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to pieniądze prywatnej firmy. W czym problem? Chce to niech buduje, przynajmniej powstały kolejne miejsca pracy. Teraz do Lublina przyjeżdża wielu Ukraińców na zakupy, jest też wielu zagranicznych studentów, którzy tonami kupują nasze ubrania, po naszych cenach. Tak duża firma na pewno zrobiła biznes plan i ma też plan B w razie czego. Nie rozumiem dlaczego mamy się nie cieszyć, że już nie widać tych rozwalajacych się ogródków działkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się jak geriatria razem z siuśmajtami stoi z jęzorami na brodzie pod drzwiami. Jak natalka siwiec cycków nie pokazała to było drętwo i nie mam czego żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka cebulandia. :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obstawiam, ze 80% ludzi na tym otarciu nawet nic tam nie kupiło. proponuje odzwicic w godzinach 10-15 w dniach ponidziałek-czwartek Felicity albo najstarsza czesć Olimpu- pustka przerazliwa pustka. O outlecie na Małgiwskiej nie ma co wspominac tam sa pustki 7 dni w tygodniu prawie o kazdej porze:) ta galeria już zajdaja same siebie, nie ma w Lublinie i najblzszch okolicach takiej siły nabywczej zeby wypełnic klientami te galerie. po co kumu kolejny  reserved i h&m- tego badziewia juz jest pełno, po co komu douglas skoro 90% ludzi tam przbywajacych tylko oglada. popytajcie sprzedawców , ochornizry w tych drogich perfumeriach jaki tam jest "ruch" wysatrczy spojrzec ile osób idzie z saitami  i robi tam zakupy a ile przyszło po frytki do kfc. emeryci przyszli z nudów i ogladaja wystawy nic nie kupujać i dzieci urwały sie ze szkoły i maja "atrakcje". fałszywy ruch , bida z nedza nadal.
Ja do niektórych nawet nie wchodzę, żeby nie nabijać licznika odwiedzających, z którego później są rozliczani pracownicy (dlaczego tak mało sprzedali, skoro było dużo ludzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDECYDOWANIE NAJŁADNIEJSZA GALERIA W ŚRODKU, ŁADNIEJSZA NIŻ ARKADIA W WA-WIE, NO I W CENTRUM MIASTA. FELICITY  A ZWŁASZCZA OLIMP TO 2 LIGA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było lepiej jak były sklepiki osiedlowe, supersamy, sklepy na Krakowskim, chodziło się pod gołym niebem między sklepami upał wiatr deszcz śnieg, nie to co teraz podziemny parking jest dla mięczaków 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki noród taki rząd!-smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O masz, na filmie ci z tego butiku z radości aż tańczą. Kolesie pedzie w rureczkach podrygują jak pajace - taak, potrzebni byli do pracy młodzi i przebojowi - kaazali tańczyć na otwarciu to tańczyli, będa kazali kręcić hula-hop i żonglować, to też będa. Wszystko w zamian za możliwie najniższą płacę 7 dni w tygodniu na zaminy aż do późnej nocy... Cieszta się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarasy zamkowe . Ogólne podniecenie a człowiek który tam sprzątał to pewnie jest zatrudniony na umowe zleceni a pracodawca zapomniał nawet o rekawiczkach dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarcie Orfeusza, to dopiero była "atrakcja", pamięta to ktoś jeszcze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym tu się zachwycać? kolejne centrum handlowe i tyle, ale ludzie są durni, biegiem lecą bo im zamkną za godzinę...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarasy zamkowe . Ogólne podniecenie a człowiek który tam sprzątał to pewnie jest zatrudniony na umowe zleceni a pracodawca zapomniał nawet o rekawiczkach dla niego.
  Jak na zlecenie to nie musi mieć rękawic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ispot? Watpie. Link Prowadzi Do Strony Naciagajacej Na SMS przychodzace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarcie Orfeusza, to dopiero była "atrakcja", pamięta to ktoś jeszcze ?
ja pamiętam:)...ale tylko tyle, że strasznie wtedy zmarzłam...:)czy ja w ogóle tego dnia dotrwałam aby wejść do środka?...no ni czorta nie pamiętam...więc pewnie nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O masz, na filmie ci z tego butiku z radości aż tańczą. Kolesie pedzie w rureczkach podrygują jak pajace - taak, potrzebni byli do pracy młodzi i przebojowi - kaazali tańczyć na otwarciu to tańczyli, będa kazali kręcić hula-hop i żonglować, to też będa. Wszystko w zamian za możliwie najniższą płacę 7 dni w tygodniu na zaminy aż do późnej nocy... Cieszta się!
Zatrudniają wyłącznie studentów, bo za nich nie płacą ZUSu i rzuca się im 80% najniższego wynagrodzenia! Wieelkie dzięki, za tworzenie TAKICH miejsc pracy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...