Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Autosalon 2010: Jakie marki zobaczymy

Utworzony przez WoojO, 7 maja 2010 r. o 11:44 Powrót do artykułu
To nie będzie nissana 350z??? szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa... największa impreza motoryzacyjna w Lublinie. Chyba zapomnieliście o SOUND OF TUNING. Nawet nie ma porównania, tylko w tym roku z tego co słyszałem nie będzie 4 tej edycji Więc za autosalon podziękuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nędza. Z tego wszystkiego to jedynie mercedesa warto obejrzeć, na resztę szkoda czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe wielki mi salon, wiekszosc modeli mozna obejrzec po salonach!!! Robicie kpine z lublinian tylko, i wielki zascianek!!!! Skode, dacie, czy suzuki, no kurka wodna. A propos ile za wstep mtl sobie liczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtube.com/user/bambo7532#p/a/u/2/Tdo7ormqpDw -to filmik z Autosalonu 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WoojO napisał:
To nie będzie nissana 350z??? szkoda...
A po co będą pokazywać stary model??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak BEST AUTO jest dealerem roku to ja dziękuje, jedynym kryterium jakie spełnianią to żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Taaa... największa impreza motoryzacyjna w Lublinie. Chyba zapomnieliście o SOUND OF TUNING. Nawet nie ma porównania, tylko w tym roku z tego co słyszałem nie będzie 4 tej edycji Więc za autosalon podziękuje...
Sound of tuning to wiejska impreza dla chłopaczków z pod lubelskich wsi A tak poważnie to podziękuj firmie GTEC z lublina za brak Sound of tuning w tym roku, bo to oni wspolnie z MTLem mieli zająć sie organizacją tejże impry.. Lecz z tego co mi wiadomo, ta nędzna firma wycofała się bo chciała liczyć zyski a nie chciała partycypować w kosztach organizacji.. Biznes po lubelsku - dorobić się kosztem innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targi coraz mniejsze... niestety Polska B..., ale GT-R, mercedesy (niestety zamknięte szczelnie), focus RS no i sporo ładnych lasek. Najładniejsze ze stoiska Audi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...