Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Autosalon 2012 w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez HSP, 21 kwietnia 2012 r. o 19:31 Powrót do artykułu
...ale te hostessy mogli ładniejsze wybrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panie tylko przesłaniają auta. Dopiero po nabyciu powinno się je dodać dla nabywcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"samochody tunningowane" przez dwa "n" od kiedy to się pisze? Poziom zdjęć żenujący, chyba jakimś starym telefonem były robione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny wejściówek 16 zł to jakaś abstrakcja ,chyba ich słońce dogrzało ZA CO ???????? się pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
...ale te hostessy mogli ładniejsze wybrac
Jakie miasto takie hostessy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha byłem - nie warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ale wiocha byłem - nie warto
A czego się spodziewałeś? Premiery nowego Ferrari Jakie miasto takie targi. Spotkali się lokalni dealerzy i tyle w temacie. pomimo tego pójdę. Lepsze to niż siedzenie przed TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wspominał o hostessach- w ciągu 10 min na deptaku widać wiecej piękniejszych dziewczyn od tych hostess. Nie twierdzę, że były brzydkie ale... ps. moja najpiękniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam reklamują samochody czy dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja, mało ludzi, prawie zero atrakcji niemówiąc już o tym że obsługa targów zabraniała odpalania samochodów, hosstesy takie sobie ja drugi raz się na to niepiszę bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale paszteciki, skad oni je biorą? Nie ma juz ładnych, naturalnych dziewczyn w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny wg. mnie okropne. Nie wiem kto je wybiera, ale zamiast ładnych wysportowanych dziewczyn, same plastikowe twarze z celulitem na nogach... zdjęcie 19? co to ma być ? albo nogi na zdjęciu 12... już lepiej całkowicie zrezygnować z hostess...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie 2,9,18,19 ... blee !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem i stwierdzam, ze dziewczyny w tych latexowych sukienkach- liga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żenada,niedosyt był w ubiegłym roku,ale w tym to dopiero POKAZ!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...