Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Autosalon 2012 w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez HSP, 21 kwietnia 2012 o 19:31 Powrót do artykułu
...ale te hostessy mogli ładniejsze wybrac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te panie tylko przesłaniają auta. Dopiero po nabyciu powinno się je dodać dla nabywcy.
0
"samochody tunningowane" przez dwa "n" od kiedy to się pisze? Poziom zdjęć żenujący, chyba jakimś starym telefonem były robione!
0
ceny wejściówek 16 zł to jakaś abstrakcja ,chyba ich słońce dogrzało ZA CO ???????? się pytam
0
HSP napisał:
...ale te hostessy mogli ładniejsze wybrac
Jakie miasto takie hostessy...
0
Ale wiocha byłem - nie warto
0
gość napisał:
Ale wiocha byłem - nie warto
A czego się spodziewałeś? Premiery nowego Ferrari Jakie miasto takie targi. Spotkali się lokalni dealerzy i tyle w temacie. pomimo tego pójdę. Lepsze to niż siedzenie przed TV.
0
ktoś wspominał o hostessach- w ciągu 10 min na deptaku widać wiecej piękniejszych dziewczyn od tych hostess. Nie twierdzę, że były brzydkie ale... ps. moja najpiękniejsza
0
A co tam reklamują samochody czy dziewczyny.
0
beznadzieja, mało ludzi, prawie zero atrakcji niemówiąc już o tym że obsługa targów zabraniała odpalania samochodów, hosstesy takie sobie ja drugi raz się na to niepiszę bleee
0
Ale paszteciki, skad oni je biorą? Nie ma juz ładnych, naturalnych dziewczyn w Polsce?
0
Dziewczyny wg. mnie okropne. Nie wiem kto je wybiera, ale zamiast ładnych wysportowanych dziewczyn, same plastikowe twarze z celulitem na nogach... zdjęcie 19? co to ma być ? albo nogi na zdjęciu 12... już lepiej całkowicie zrezygnować z hostess...
0
zdjecie 2,9,18,19 ... blee !
0
bylem i stwierdzam, ze dziewczyny w tych latexowych sukienkach- liga!
0
Ale żenada,niedosyt był w ubiegłym roku,ale w tym to dopiero POKAZ!.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: