Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Edukacyjne. Jakie szkoły prezentują się w Lublinie? (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 o 14:59 Powrót do artykułu
szkoła mundurowa w bychawie... nie ma to jak fabryczka bezrobotnych :V
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z ofertą szkół branżowych????
0
Małgorzacie Misiak z 24 gimnazjum polecam nie żadne liceum a technikum w ZSOW w zawodzie fototechnik...
0
Klasy mundurowe dobry pomysł. Po LO nie musisz już zdawać żadnych egzaminów by się dostać do policji czy straży granicznej. Masz zawód policjanta, strażnika granicznego, celnika. No i emerytura po 25 latach służby...
0
A ja już zacieram ręce na spotkanie z ludźmi z Eduabroad, którzy pomagają dostać się na studia za granicą. Mi się marzy Anglia... Fajnie, że można się spotkać twarzą w twarz, zupełnie inaczej się rozmawia, no i od razu można coś załatwić :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: