Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi kościelne: Top trendy w kaplicy i zakrystii

Utworzony przez wałkoń, 4 września 2009 o 07:27 Powrót do artykułu
Dlaczego ten ubrany na purpurowo pokazuje tzw "wała" czyli gest Kozakiewicza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
taaa, pierwsze targi organizowane przez MTL, na ktore wstep jest bezpłatny, ciekawe dlaczego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Maybachy też były,bo Audi wychodzą z mody?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wałkoń napisał:
Dlaczego ten ubrany na purpurowo pokazuje tzw "wała" czyli gest Kozakiewicza?
Bo on pewnie jest bardziej zainteresowany produktami salonów motoryzacyjnch i produktami ze stołów Makłowicza niż tym co mają do pkazania Batjuszkowie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten "gest kozakiewicza" jest zapewne dla parafian z czerniejowa, ktorzy i tak zapewne więdzą w jakim głębokim powazaniu ma ich biskup Życinski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A DYSKOTEKA BĘDZIE,A BROWAR NA TY NAJLEPIEJ SIĘ ZARABIA,NIEDŁUGO JAK NA ZACHODZIE PUSTE KOŚCIOŁY,NA MECZ SIĘ IDZIE I RYJA SIĘ DRZE,PIWSKO SIĘ LEJE I HEJA ,,,,LONDYN ,TAM SA STADIONY,A KOŚCIÓKI TO MAGAZYNY SPRZEDANE,SAM SIĘ ZDZIWIŁEM JAK TO ZOBACZYŁEM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POTĘGA MODLITWY: Nie od dziś świat patry co dzieje się przed ŚCIANA PŁACZU. Każdy zna stare powiedzonka: 1)Mówił Dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu; 2)Mówić jak do ściany(do słupa) i wiele innych. Po jednych obrzędowych modłach dziennikarz podszedł do Rabina kiwającego się przed Ścianą Płaczu i zapytał: Co Rabin tu robi? Rabin odpowiedział: Przychodzę to od ponad 20 lat i modle się o pokój w Israel, w rodzinach, na Świecie, w Palestynie.... I jakie wrażenie odnosi Rabin po tylu latach? - pyta dziennikarz/ Jakbym mówił do ściany – odpowiedział Rabin. W tym miejscu KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJA SIĘ POLACY rozszerza prowadzenie wywiadu pod Ścianą Płacu na inne dominujące w Polsce wyznania. Co mógłby w takiej sytuacji odpowiedzieć Papież czyli Ojciec Święty zapytany po modłach w kościele? Oprócz tego, że „MÓWIĘ JAK DO OBRAZU....”, to nycz innego! Co zaś odpowie naczelny Prawosławia: „MÓWIĘ JAK DO DREWNA”. Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. +** *** *** ***, www.***************/*********.***. e-mail ***********@*********.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TOP TRENDY czyli JAK ZAMIENIĆ „XXX” na „+++”: Od pewnego czasu kościół szaleje na targach mody, a więc jest trendy! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SNIEJĄ SIĘ POLACY zauważa, że i w tym kler nie nadąża za rozwojem sytuacji, bo: 1) Kościół podpisał się tylko pod pogańskim pomysłem utworzenia UE i przypisał to jako swoją zasługę! (prekursor JP 2 , kontynuator Benek XVI). Wraz z wejściem kościoła do Unii powinny nastąpić zmiany: - Msza „Last Minut”; - Kible w kościołach; - Na ołtarzu monitor, a nie księga – na ambonie to samo. - Świece powinny być zastąpione LED; - ampułki zastępuje bieżąca ciepła woda; - ręczniczki i im podobne – chusteczki kosmetyczne; - nie Kościelny, a GARDEROBIANY; itd... Do zmian nadaje się też strój duchowny – habity i stroje liturgiczne typu STRING: Zakonnice: - na głowie biała nitka, do której przywiązana jest zwisająca nitka innego koloru; - na szyi biała nitka, do które z przodu i z tyłu przywiązana jest nitka właściwego koloru. Księża: - na szyi biała nitka, do której przywiązana jest z przodu i z tylu nitka właściwego koloru. Czyż to nie cudowne? - a jakie TRENDY! Zostańcie z B(L)OGIEM. Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. + ** *** ******, www.*****************/*******.***; e-mail ********@******.***. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: