Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Moto Session 2014: Zimno, mokro i drogo (zdjęcia)

Utworzony przez zygmunt, 11 maja 2014 r. o 10:33 Powrót do artykułu
naprawde spodziewalem sie czegos o wiele lepszego nawet hale nie byly wypelnione calkowicie. slabo naprawde slabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha,ha...ale mi swieto..samochody wystawione z lubelskich salonów dealerskich I komisów samochodowych...nawet te hostess widac,ze z lapanki po podlubelskich wioskach. zenada.szkoda tylko czasu marnowac na takie 'swieto'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem, ogólnie lipa. W jednej hali kilka staroci w tym jedno malowane wałkiem, jakieś wiejskie tuningi, jedynie kilka fajnych zabytków. W drugiej, stoiska dilerów, ze trzy fajne laski, z atrakcji taniec na rurze, na zewnątrz kiełbasa, piwo i oscypki. Atrakcje jak na cotygodniowej giełdzie w Elizówce. Gdyby nie pokaz tialu i stunu to szkoda marnować niedzielnego popołudnia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Moto Session w Lublinie zadowolony. Racja, nie było to nic w stylu wielkie WOW!, ale dla mnie jako studenta, który rzadko może z bliska obejrzeć i wsiąść do nowego auta (pomijam  oglądanie aut na ulicy i znajomych...), a tym bardziej nie stać kupić sobie nowe auto za kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy złotych miło było obejrzeć sobie kilkadziesiąt nowych aut nie jadąc na przykład do Poznania.  Podsumowując, dla osób, które chcą sobie tylko podpatrzeć nowe auta, a które nie oczekują wielkiego widowiska było ok. Ale byłoby miło, jeśli z roku na rok będzie coraz lepiej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Mazurek narzekający, to by chciał terenówką pojeździć po Parku Ludowym ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrze na te hostessy... to chyba dziewczynki z gimnazjum ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wstęp na targi kosztuje średnio w Polsce ok 20 zł. O czym piszecie, o tym że 12 zł to za dużo??? Ludzie mają w d.pie taki targi, pojadą na giełdę i tam sobie kupią auto. A lubelscy przedsiębiorcy jeśli tacy są, kupią uanjtańsze auto u dealera w Polsce. Wyślą zapytanie o cenę i mają gdzieś lubelskich dealerów. Wiocha była, wiocha jest i wiocha będzie....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, wstęp na targi kosztuje średnio w Polsce ok 20 zł. O czym piszecie, o tym że 12 zł to za dużo??? Ludzie mają w d.pie taki targi, pojadą na giełdę i tam sobie kupią auto. Wyślą zapytanie o cenę i mają gdzieś lubelskich dealerów. Wiocha była, wiocha jest i wiocha będzie....................
Ja bylem i chętnie bym dał te 20 zł jakby trzymały taki poziom jak w reszcie kraju. Po wejsciu na hale piersze co mi przyszlo do głowy kurcze niemożliwe tylko tyle? połowy marek nie było a stoiska malutkie za tą cene to można powiedziec że to czysty  rozbój w biały dzień chodze na targi od kilku lat ale po tegorocznych stwierdzam że to chyba były moję ostatnie jeśli bedą w takiej formie i cenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Moto Session w Lublinie zadowolony. Racja, nie było to nic w stylu wielkie WOW!, ale dla mnie jako studenta, który rzadko może z bliska obejrzeć i wsiąść do nowego auta (pomijam  oglądanie aut na ulicy i znajomych...), a tym bardziej nie stać kupić sobie nowe auto za kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy złotych miło było obejrzeć sobie kilkadziesiąt nowych aut nie jadąc na przykład do Poznania.  Podsumowując, dla osób, które chcą sobie tylko podpatrzeć nowe auta, a które nie oczekują wielkiego widowiska było ok. Ale byłoby miło, jeśli z roku na rok będzie coraz lepiej.
  kolego studencie, studiujesz jakiś kierunek "oderwany od rzeczywistości". Może filozofię? Uświadamiam cię, że nie po to organizuje się targi i nie po to firmy-wystawcy płacą ciężkie pieniądze za uczestwnictwo, żeby gołodupiec taki jak ty posiedział sobie w kilkudziesięciu samochodach. Po to są targi, żeby przekonać do zakupu samochodu potencjalnego klienta z pieniędzmi. Tacy jak ty robią tylko sztuczny tłok i są utrapieniem wystawców. Wcale nie dziwię się firmom, że w przyszłym roku oleją targi i studentów, którzy chcą sobie posiedzieć przez pięć minut w samochodzie, któego i tak nie kupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nic nie wiedziałem o takich targach. A cena biletu wcale nie odstrasza. Tylko jakaś słaba promocja tej imprezy była. :/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za każdym razem jak przeglądam zdjęcia to już po drugim mam dość, wpienia mnie jak klikam następne zdjęcie a strona "ucieka' mi na górę i zamiast zdjęcia mam reklamy na psku, mam dość przesuwania paska w dół, do odpycha od oglądania galerii zdjęć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że zimno i mokro to wina też organizatorów? Co za głupoty - szkoda że nikt nie napisał, że stoisko lubelskie . lu  było oblegano, bo pokazano nowość - okulary do wirtualnej rzeczywistości - dzieciaki był zachwycone podobnie jak ich rodzice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tagi były ok a słabe to są zdjęcia co to za jakość z telefonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena jak za kebab'a, wiec nie ma co wybrzydzać. Ciekawa alternatywa na spędzenie weekendu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na szczęście się nie dałem nabrać, ale znajomi byli i zgodnie stwierdzili, że to już ostatni raz. Żenada - tym słowem to określili. Ale czego się można było innego spodziewać - przecież to poziom wschodniej tv :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie bzdury piszecie, chyba tylko po to, żeby wymusić komentarze. Targi byly OK dla zainteresowanych. Autor tekstu był pewnie slabo zainteresowany tematyką i dlatego artykuł kiepski i fotki do dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt zdjecia kiepskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast walić bezsensowne komentarze, polecam sie dowiedzieć, jak wiele włożono w to pracy oraz wysiłku, aby wszystko wyszło tak dobrze, jak wyszło. Widzę, że redakcja również nie jest zbytnio doinformowana i ogarnieta, aby w sposob obiektywny ocenic wszystkie elementy imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to nie ta redakcja organizowała te targi :-) Ludzie ja mimo że nie byłem, nie oczekiwałbym za 12 zł jakichś mega atrakcji, a niektóre osoby które się wypowiadały, liczyły chyba na darmowy przejazd lamborghini albo nie wiem, nowy samochód w gratisie do każdej wejściówki :-) Dobrze że takie imprezy się dzieją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja naprawdę się nie dziwie że z lubelszczyzny uciekają organizatorzy i ludzie wychodzący z jakąkolwiek inicjatywą skoro jedyne co ich spotyka to hejt i obelgi. W tym regionie nikt niczego nie potrafi docenić więc nie oczekujcie że powstaną tu kiedykolwiek jakies ambitne eventy bo to nie ma sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...