Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"W Lublinie trwają Targi Moto Session. Wśród prezentowanych aut na terenie Targów Lublin są m.in. peugeot 308 GTi, leona cupra czy skody octavii RS 230. A także hybrydowe mondeo jak też cała gama Renault." ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna dziewczyna na zdjęciu głównym druga od lewej. Zna ją ktoś? Może ma profil na fejsie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tez Opel z samochodem roku ale ani słowa ani zdjęcia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna to moja żona ....jak sie tylko do niej zbliżysz to masz mokro ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tam ładna. .. jakaś krzywa i po garnizon trochę. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku gorzej. Porażka. Najpierw ze wjazd na parking 5 zł później przy kasie 13. Wchodzę na hale i tak naprawdę nie było co obejrzeć jeśli chodzi o auta salonowe. Dopiero na drugiej hali można było cieszyć oko. Może organizatorzy wyciagna wnioski po tegorocznej edycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info o tym że to mizerna imprezka, a już myślałem że wyskoczę na chwilę i pod jednym dachem dokonam wyboru zakupu nowego auta, bo po to chyba ten pokaz między innymi, a tu porażka.Nie chce mi się chodzić po całym Lublinie po dilerach i tracić czas aby dokonać sensownego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta impreza to jakaś porażka... parking 5 potem jeszcze wejsciowka i znowu. Do tego nie miła obsługa parkingowa. W środku nic specjalnego do zobaczenia nie było. Mało atrakcji mizernej jakości. Ceny i jakość jedzenia na targach to też śmiech. Te targi z roku na rok co raz słabsze pod każdym względem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia fatalne, nic na nich nie widać, można z nich wywnioskować że nie było nic do oglądania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...