Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targowisko przy ul. Pocztowej pozostanie

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 4 marca 2013 r. o 19:46 Powrót do artykułu
-----------------------------STARE TARGOWISKO LUBLINA BARDZO POTRZEBNE--------------------------Ale znając plany prezydenta Zuka jest to jeszcze jedno "podparcie" decyzji budowy Dworca PKS w tam tym Regionie (sic?). Dlatego dałem wiarygodny tytuł, bo wiem , że to targowisko jest potrzebne jak targowisko koło zamku lubelskiego . Czyli Intencje są wyczerpane , bo teraz wchodzi nieubłagany rozrachunek opłacalności . Na 100% jest pewności , że nawet bez Dworca PKS te targowisko będzie istnieć bo jest potrzebne w obie strony-- dla sprzedającego i dla kupującego , dlatego argument nowego Dworca PKS dla istnienia tego targowiska ODPADA , bo to poprzez kolei mamy świeże ja jka , ser , śmietanę i zieloniutką włoszczyznę . PYCHA ! . Obecna Spółka dzierżawić będzie ten teren "do końca życia" . Dziękujemy !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że okolica zostanie odnowiona, bo estetyka przestrzeni wokół targowiska pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam środkowym placem wszystkie wredne baby z targu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam środkowym placem wszystkie wredne baby z targu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat właściciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam parkuie pży swoim mieszkanie obok targu na drodze doiazdowei do posesij i kościoła a własciciele targu na ulicy pocztowei żondaioł odemnie pieniendzy zato że parkuie obok mieszkania z takim tekstem że ta droga doiazdowa nalerzy do terenu targu co wiadomu co uzyskałem jnformacie od jnnych osyb to teren targu jest ten co jest ogrodzony to jakim prawem oni chcoł odcholowac mi samochut i rzondaił odemnie pieniendzy zato co parkuie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...