Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taxi na lotnisko Lublin. Będą jeździć dwie korporacje (ceny)

Utworzony przez damelowicz, 24 kwietnia 2013 r. o 14:12 Powrót do artykułu
dlaczego mi na szafie wyszfo ciutke ponad 40 zl a gruby proponuje do 60 zl za kawe placimy my a prezesku sam wsadz d*** i dojedz na lotnisko z Lublina w 15 min ha ha bo kogos zawiesisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawy kto do lapy za to dostal ? jak masz jakies info o tym daj znac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Modlina do Centrum Warszawy jest coś ok 140 zł a to jest 40 km. W sumie z LUZ do Lublina powinno być 40 zł i starczy ale nie 60
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damelowicz napisał:
dlaczego mi na szafie wyszfo ciutke ponad 40 zl a gruby proponuje do 60 zl za kawe placimy my a prezesku sam wsadz d*** i dojedz na lotnisko z Lublina w 15 min ha ha bo kogos zawiesisz
skad Ci wyszlo... z Felina czy z Węglina???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy będzie porządek na lotnisku, czy będą klamki i właściwa informacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centrum 1 taryfa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Swidnik przeciez byl przetarg he he w sumie legalne wszystko sie odbylo tzn . " legalna lapowka "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet na pociąg kosztuje 4.70 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damelowicz napisał:
dlaczego mi na szafie wyszfo ciutke ponad 40 zl a gruby proponuje do 60 zl za kawe placimy my a prezesku sam wsadz d*** i dojedz na lotnisko z Lublina w 15 min ha ha bo kogos zawiesisz
Najpierw ciebie sie zawiesi jak ustalą twoje IP, ale ciebie już dawno pewnie niema, bo ci obiecali lotnisko za terminale na karte. Trzeba było nie odchodzic z damela frajerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWA napisał:
Bilet na pociąg kosztuje 4.70 !!!!
Hehehe typowa wiesniareczka, mowa o taxi a ta piepszy o pociagu heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super kalkulacja. 5 osób taksówką po 10 zł od łepka i pod dom, a pociąg 4,70 od łepka i z dworca autobus albo taksówka lub piechta z walizami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, będzie normalnie. Przynajmniej wiadomo będzie ile zapłacę za kurs. Jak ostatnio wracałem z lotniska to jakiś taksówkarz w starym rzęchu zawołał na Nałęczowską dwie stówy. A chyba z Damelem wyszło trochę ponad piędziesiat złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 40 z wawy mozna przyjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhaha napisał:
Super kalkulacja. 5 osób taksówką po 10 zł od łepka i pod dom, a pociąg 4,70 od łepka i z dworca autobus albo taksówka lub piechta z walizami..
i taaa 5 osob z walizami do taksowki... chyba takiej z przyczepka hahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 Zyli za kurs do lublyna.ludzie nie jeździjta ja was swoim fergunosem zawieze na przyczepie po 5 zeta od łba telefon do mnie ma sprzataczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te ceny to promocja na 1 mc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Damel Taxi to najlepsza korporacja w Lublinie. Bardzo dobrze, że klienci z europy będą mogli skorzystać z tej wizytówki Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, gościu z jednej korporacji na T, wziął ode mnie o 18 złotych więcej za tą samą trasę niż płacę normalnie - trasa od dworca. Normalnie jeżdżę z Radio Taxi Czwórki. Dużo korzystam z taksówek, w całej Polsce, a oni należą do Polskiej Sieci Taxi. Rada od kogoś kto jeździ taksówką nawet codziennie - opłata za kilometr to jedno, a opłata postojowa to druga sprawa. Możecie w niby tańszej taksówce zapłacić za przejazd więcej, ze względu na postojowe ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam tak naprawde tylko jeden numer telefonu 19-123 – POLSKA SIEĆ TAXI  I szczerze polecam bo naprawde warto jest zamawac taxi u najlepszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej mają pasarzerowie autobusu z już wykupionymi biletami , na Lotnisku dowiadująsię że autobus odjeżdza za 2 godziny a tam już czka bardzo miły pan, do Lublinka 70 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...