Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taxi na lotnisko Lublin. Będą jeździć dwie korporacje (ceny)

Utworzony przez damelowicz, 24 kwietnia 2013 r. o 14:12 Powrót do artykułu
najlepsze są czwórki teraz  wprowadszili co 6-ty kurs gratis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd 60zl za 10km :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10km z lotniska to Tatary gdzie kurs wychodzi około 35zł, centrum ok. 55zł to duzo? Czuby ok. 65zł. To tak dużo?Szczególnie biorąc pod uwagę to że często taksówki jadą po pasażera na lotnisko z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla porównania kurs z Warszawy do Lublina to koszt rządu 600zł-700zł po wcześniejszym dogadaniu się z kierowca a z Lublin do Warszawy 90% taksówkarzy pojedzie za 500zł albo troszkę taniej gdzie z taksometru trasa Lublin-Warszawa Okęcie wychodzi na taryfie 1 ok 700 zł a na taryfie 2 ok. 900zł. To chyba jest różnica. Pasażerka z W-Wy do Lbn przyjechała za 800zł(Nie pierwsza lepsza taksówką tylko kolporacyjną) A z Lbn do W-Wy wróciła za 500zł. Różnica chyba dość duża. Pisze to na własnym przykładzie. Sam jestem taksówkarzem i wiem jak to wygląda. Ty patrzysz na to że za 10km Air port lubin-Lublin centrum kurs wychodzi 45-60zł w zależności od obowiązującej taryfy. Zwróć uwagę na to że kierowca oprócz paliwa ma również inne koszty typu: amortyzacja auta, opłacenie składek ZUS, Podatki oraz abonament korporacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, polecam TL TAXI Świdnik ceny mają naprawde dobre , kierowcy bardzo mili... tel 84 618 00 00 ;512 511 611 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam pytanie, ile moze kosztowac, trasa-lotnisko do Chelma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...