Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DO ROBOTY BYŚTA SIE WZIELI A NIE DROGI BLOKUJECIE.... NIEROBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a organizatorzy nie zapomnieli zapłacić za zajęcie pasa drogowego? czy za frico? ... bo chroni ich prawo watykańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam do k... przeszkadza procesja Drogi Krzyżowej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie przykład "tolerancji". Żałośni antyklerykałowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-//- napisał:
Co wam do k... przeszkadza procesja Drogi Krzyżowej!!!!!
Procesja nie przeszkadza ale zamknięta droga już i owszem. Nie można zrobić procesji tak żeby innym nie utrudniać życia? Można. Tylko trzeba umieć dobrze współżyć z innymi ludźmi a nie tylko potrzebę takiego współżycia głosić. Katolicy strasznie lubią pokazywać publicznie jacy to są wierzący a ich codzienne życie z prawdami głoszonymi przez Kościół najczęściej ma niewiele wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
DO ROBOTY BYŚTA SIE WZIELI A NIE DROGI BLOKUJECIE.... NIEROBY
A ty co robisz? Chlanie i ćpanie to troszkę za mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paaf napisał:
Procesja nie przeszkadza ale zamknięta droga już i owszem. Nie można zrobić procesji tak żeby innym nie utrudniać życia? Można. Tylko trzeba umieć dobrze współżyć z innymi ludźmi a nie tylko potrzebę takiego współżycia głosić. Katolicy strasznie lubią pokazywać publicznie jacy to są wierzący a ich codzienne życie z prawdami głoszonymi przez Kościół najczęściej ma niewiele wspólnego.
Już nie przesadzaj!!!!. Akurat będziesz przejeżdżał tymi drogami gdzie procesja przejdzie.A jeżeli by nawet*korona z głowy chyba ci nie spadnie.Nie bądź żałosny!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
DO ROBOTY BYŚTA SIE WZIELI A NIE DROGI BLOKUJECIE.... NIEROBY
Uważasz, że na procesję chodzą- nieroby? I blokują drogi?.Szkoda,że mózgów nie przeszczepiają!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Kościół katolicki wzorem średniowiecznego theatrum musi nachalnie i hałaśliwie manifestować swoją potęgę i utrzymywać maluczkich w feudalnej bojaźni i pokorze. Te tłumy przewalające się w Polsce po ulicach: na Wielkanoc, 3 Maja, w Boże Ciało czy 15 sierpnia, dzwony o sile 80 dB i więcej wspomagane megagłośnikami, krzyże w szkołach, szpitalach, urzędach i sklepach, pielgrzymki maszerujące ruchliwymi drogami wojewódzkimi a nawet krajowymi, pranie mózgów na przymusowych katechezach przez niedouczonych frustratów z korespondencyjną maturą - czy nie są to obrazki żywcem wyjęte z totalitarnych dyktatur islamu czy komunizmu? Gdzie tu miejsce na chrześcijańską wiarę, dobroć, skromność, umiłowanie bliźniego, tradycję, skoro chodzi o zawłaszczanie umysłów i przestrzeni i to za wszelką cenę - przy brzęku monet i szeleście banknotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wali ! Polska to świecki kraj, ja jestem wolnym człowiekiem nie pozbawionym praw publicznych i protestuję przeciwko ograniczaniu moich swobód a za takiej uznaję organizację szopek na drodze publicznej !!! Niech zyje WOLNA POLSKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodząc do artykułu i do komentarzy spodziewałem się postów od tych których mierzi krzyż i chrześcijanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Wchodząc do artykułu i do komentarzy spodziewałem się postów od tych których mierzi krzyż i chrześcijanie.
No widzisz ! Stajemy się normalni ! Coraz bardziej, coraz bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-//- napisał:
Co wam do k... przeszkadza procesja Drogi Krzyżowej!!!!!
Co sie głupio pytasz ? BLOKUJE DROGI !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmk napisał:
Wchodząc do artykułu i do komentarzy spodziewałem się postów od tych których mierzi krzyż i chrześcijanie.
Spodziewałeś się to się i doczekałeś. Poczytaj sobie taką małą książeczkę pod tytułem Konstytucja RP, zwłaszcza artykuł 25 ust.3 oraz art. 53 ust. 6: art. 25 3. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii oraz wzajemnej niezależności każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego. art. 53 6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bp.Gromek napisał:
No widzisz ! Stajemy się normalni ! Coraz bardziej, coraz bardziej...
Nie "normalni", ale "nietolerancyjni". Zwlaszcza dla chrzescijan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martin napisał:
Spodziewałeś się to się i doczekałeś. Poczytaj sobie taką małą książeczkę pod tytułem Konstytucja RP, zwłaszcza artykuł 25 ust.3 oraz art. 53 ust. 6: art. 25 3. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii oraz wzajemnej niezależności każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego. art. 53 6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.
Drogi Martin, nikt nie zmusza Cie do uczestnictwa w Drodze Krzyzowej. Mozesz przez ten czas robic co chcesz. A ze w tym czasie zamyka sie kilka ulic w miescie, to wynika z koniecznosci zapewnienia bezpieczenstwa wiernym. Przypomnij sobie, jak w Lublinie byl Tour de Pologne. Takze zamykano ulice, ale przez to nikt nikogo nie zmuszal do jezdzenia rowerem . Zycze Ci wiecej zyczliwosci dla innych (i od innyc tez). Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...