Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Andersena eksmituje ZOOM

Utworzony przez Pinokjo, 11 grudnia 2012 o 22:00 Powrót do artykułu
To nieudacznik były zastępca prezydenta Lublina, mianował na stanowisko dyrektora nieudacznika Klucznika. Z tą nominacją skończył sie Teatr Lalki i Aktora. Czy Klucznik wie co to jest lalka w teatrze ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Klucznik to stary pedał, aż sam się dziwie że można kogoś takiego mianować na osobę reprezentującą kulturę.
0
Ale ciekawych rzeczy mozna sie dowiedzieć z tych plotek z dziennika Wschodniego a czy możecie jeszcze wymienic kilku pedałów z lublina np. z kurii biskupiej, z sądownictwa i z policji oraz US no bo bardzo jestem ciekawy gdzie są w Lublinie swojaki?
0
gdzie jeszcze mogę znaleźć zoom? jeszcze nigdy mi się to nie udało
0
ale mają problemy...siok!!
0
W informacji turystycznej na starym mieście są zoomy na początku miesiąca. I chyba w centrum kultury na narutowicza
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: