Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Andersena eksmituje ZOOM

Utworzony przez Pinokjo, 11 grudnia 2012 r. o 22:00 Powrót do artykułu
To nieudacznik były zastępca prezydenta Lublina, mianował na stanowisko dyrektora nieudacznika Klucznika. Z tą nominacją skończył sie Teatr Lalki i Aktora. Czy Klucznik wie co to jest lalka w teatrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klucznik to stary pedał, aż sam się dziwie że można kogoś takiego mianować na osobę reprezentującą kulturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciekawych rzeczy mozna sie dowiedzieć z tych plotek z dziennika Wschodniego a czy możecie jeszcze wymienic kilku pedałów z lublina np. z kurii biskupiej, z sądownictwa i z policji oraz US no bo bardzo jestem ciekawy gdzie są w Lublinie swojaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jeszcze mogę znaleźć zoom? jeszcze nigdy mi się to nie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mają problemy...siok!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W informacji turystycznej na starym mieście są zoomy na początku miesiąca. I chyba w centrum kultury na narutowicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...