Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
uważam że teatr był od lat kojarzony ze Starym Miastem, atmosfera Starego Miasta wpływała na atmosferę teatru, boję się że po przeprowadzce stanie się teatrem blokowym, pacynkowym a z czasem zniknie z mapy Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Piotra. Umiejscowienie Teatru Andersena było wartością samą w sobie, było częścią jego natury. Przeniesienie go do jakiegoś komunistycznego kloca w jednej z najmniej przyjaznych człowiekowi dzielnic tego miasta to kompletnie chybiony pomysł wg mnie. Pisząc to mam nadzieję, ze jednak sie mylę i Teatr Andersena nie straci przez tą przeprowadzkę ani swojego charakteru, ani klimatu ani widowni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba najgorsza decyzja dyrektora. Od kąd pamiętam, teatr był na starym mieście. Jak można zrezygnować z takiego magicznego miejsca na rzecz klocka w szemranej dzielnicy. Wydwało się że teatr zaczyna doskonale sobie radzić, dużo się w nim działo, nie tylko dla dzieci. Myślę że zmiana tak świetnej lokalizacji pozbawi teatr wielu widzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Teatrem Paticott-to duży zespół http://paticott.manifo.com/ , zrobili już trochę spektakli, gdzie oni sie podzieją? Czy ktoś w ogóle wie o istnieniu tej grupy. Który teatr tak szybko się rozwinął jak oni? Scenę mają dzielić na pół z Teatrem Andersena? Przecież to fizycznie jest niemożliwe..... Gdzie są media? Czy ktoś z urzędu miasta rozmawiał z Teatrem Paticott?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...