Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Muzyczny w dużym kryzysie. Potrzebuje 300 tys. zł

Utworzony przez F., 13 listopada 2010 r. o 20:07 Powrót do artykułu
P. Bratkowski - polityk. Pewnie z innej gromadki niż p. Kutarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi brakuje 700 tys. by kupić działkę w Kazimierzu Dolnym. I kogo to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem skąd się wzięła ta dziura budżetowa?! Ceny biletów są niemal na jednakowym poziomie jak w stolicy, na spektaklach jest zawsze komplet publiczności, a tu taka heca!! Ktoś tu kręci niezłe wałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a kase za bilety mają zamiar oddać ? kupiłam nomem omen ponad 11 szt na grudniowego ptasznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratkowski ma rację. Zarządzanie teatrem jest beznadziejne. Dodatkowo Kutarski ma na szyi ciężar ciągnący go nieuchronnie na dno. To dyr. artystyczny - Tomasz Janaczak. Beznadziejny tenor, beznadziejny aktor i beznadziejny dyrektor. Wiedzą o tym wszyscy. Od portiera do Marszałka. Mimo to K. Kutarski trzyma go nie wiadomo z jakich powodów przy sobie. Od "Traviaty". Ta męska miłość skończy się tak jak tamta. Tragicznie. Dla teatru. Nadzieja w tym, że stanie się to wkrótce. Później teatr trzeba będzie zamknąć. Panie Bratkowski pompowanie kasy w trupa który nie ma ani "głowy" ani "serca" mija się z celem. Pokaż Pan, żeś chłop z krwi i kości choć miasto wie że Dyrektora wspiera Marszałek wf-men.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał, że "P. Bratkowski - polityk. Pewnie z innej gromadki niż p. Kutarski". Ja też jestem z innej niż Bratkowski partii, bo nie należę do żadnej, a mimo to przyznaję mu rację - teatr jest fatalnie zarządzany, zupełnie bez głowy. Trzeba tam porządnego księgowego, co by policzył wszystko jak trzeba i nie bał się dyrektora, któremu się wydaje, że wszystko może. Dyrektor Kutarski, wcale nie artysta, postawiony tu jako menadzer, powinien z tej funkcji być rozliczony właśnie jako menadzer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety,ale winę przypisuję Bratkowskiemu,jako nadzorującemu.Wiedział o fatalnym zarządzaniu teatrem i gdzie był?oBUDZIŁ SIĘ JAK CZAS rozliczać rok.Obawiam się ,że kompetencje dla PSL-owców są zbyt duże,a mała odpowiedzialnośc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można by zamienić Bratkowski tam ,a Kutarski tu.Zobaczymy kto ma racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest miec kasę z budżetu i dopinac swój. Np. Towarzystwo Muzyczne czy inne firmy mają tylko tyle co sami nazbierają i nie wylewją krokodylich lez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(0 % jest dotacją państwa - to ok.7,7mln pln.Pewnie gdyby dano 10 mln. to też by było mało bo apetyt jest duży .Potem role obsadza się po kumotersku i piękna Carmen /chyba żona dyrektora artystycznego/wygląda jakby zastępowała w roli na scenie swą wnuczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze im nie obiecał kasy Krzysio Żuk? Usłyszane ostatnio: Dlaczego Wojewoda Genowefa cały dzień siedzi przed lusterkiem? Bo Żuk obiecał jej,że zrobi z niej TAP MADEL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wysilaj sie, lepiej buduj muzeum najlepiej KACZYZMUCartiolv 382, NIE MA JAK ZAPROSZENIE PAPIEZA DO LUBLINA, lechu naprzod : ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło posłuchać oceny swojego chłopa oto cytat z prasy . "Instytut Pamięci Narodowej zamieścił nazwiska osób pełniących funkcje publiczne, a które znalazły się w archiwach SB. Z dokumentów znalezionych w IPN wynika, że Bratkowski został zarejestrowany w maju 1989 r. w Zamościu jako Tajny Współpracownik ps. "Agro”. Agent miał pomagać SB w pracy przy "ochronie organizacji społeczno-politycznych, samorządowych i związkowych”. Pozdrawiam. Jak można mieć taki tupet wiedzieć niewiele a wygłaszać takie mocne słowa. Mam nadzieje że PSL w końcu zaniknie z politycznej mapy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko nieśmiałą uwagę - dotacja dla Teatru wynosi 7,3 mln (ćwiartkę dorzucono teraz extra). Za pół roku miał 470 tys. zobowiązań, z tego 180 tys. wymagalnych. Opowiadania Kutarskiego, że brakuje mu akurat 300 tys. zł są wzięte z sufitu, podobnie jak i cały jego plan finansowy dla placówki, zresztą pracownikom co chwila rzuca inna cyfry. O sytuacji w Teatrze wszyscy - w tym Zarząd i media - byli informowani, tylko że nikt nie wierzył ("coś pewnie chcą ugrać, to jakieś personalne przepychanki"), albo miał w nosie. A teraz jest po Teatrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nowe linki o wszechwiedzącym Arkadiuszu B. no no kto by pomyślał. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100727/LUBLIN/37847419 http://www.pitbul.pl/tagi/arkadiusz-bratkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam inne linki, i radze nie powielac kłamstw o Bratkowskim: http://www.abratkowski.eu/images/phocagallery/tz-klaudia-przeprosiny-kolo.jpg http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091112/NEWS01/383731189
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy Teatru od paru miesięcy informowali o tragicznej sytuacji finansowej, fatalnych decyzjach personalno-artystycznych i tym, że w konsekwencji Teatr pójdzie na dno. I niestety stało się. Panowie dyrektorzy - obaj! - powinni teraz podać się do dymisji. Sytuacji Teatru to nie uratuje, ale przynajmniej zachowają resztki godności - o ile w ogóle wiedzą co to. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Bratkowski niczego nowego i odkrywczego o dyr. Teatru Muzycznego nie mówi. W 2008 r miał pełny obraz( fatalnych) działań dyrektora przedstawiany przez pracowników. Osobiście na rozmowie z p. Bratkowskim ( w rozmowie uczestniczył obecny zasępca dyr departamentu odpowiedzialnego za kulturę) pokazałem fatalne decyzje dyrektora, które widzą pracownicy a decyzje przyniosą fatalne skutki dla tej szacownej instytucji. Pamiętam, że rozmowa została zakończona takim zdaniem "Pracownicy jedynie chcą pracować w instytucji dobrze ( mądrze kierowanej) a takiej gwarancji obecny dyrektor nie daje". mało tego kontrole przeprowadzane przez Urząd Marszałkowski potwierdzały jedynie to przekonanie. Po tych kontrolach każdy, doprawdy każdy dyrektor by wleciał na zitą buzię z tej instytucji ale nie obecny dyrektor. Pan Marszałek niech przyzna że nic nie zrobił dla tej jednostki aby w końcu trafił tam dyr. rozumny. Przykro mi Panie Bratkowski ale pańska argumentacja powoduje tylko złośc i frustrację. Dalej tak działajcie Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słysząc argumenty, że kultura jest nierentowna my jako artyści jesteśmy zbulwersowani. Po piewrsze celem kultury i sztuki NIE JEST ZARABIANIE PIENIĘDZY.Jednak serce rosło gdy mały "prowincjonalny" Teatr w Lublinie osiągnął rangę Teatru Europejskiego. Zarówno pracownicy jak i odbiorcy doceniają poziom, skoro sale sa pełne.BĘDZIE wielką stratą dla województwa ,zaprzepaszczenie 60 LAT dziedzictwa. POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi sie wydaje, sądząc po tej nieudolnej składni językowej, że to Pani Nowacka powstaje jeszcze zza swojej emerturki i zamiast wnuczki bawić dalej mącić, wygadywać bzdury, żółć wylewać i pomyje postanowiła. Pół roku trochę spokoju było. Ale teraz poczuła zew walki zachęcona frustratem Bonieckim co biduje w Domu Aktora za 300zł miesięcznie bo tylko 6 do 8 tyś.zarabia, nie to co kiedys 20.000 a czesto wiele ponad 25.000zł i nie stać nieboraka na wynajecie mieszkania. Szkoda, że ludzie nie pamiętają jak za wielkiego artysty- dyrektora Bonieckiego zespół biedował?! Nie pamieta się, że za wielkiego maestro 80% wykonawców stanowili przyjezdni za dużą kasę a nam na marne wypłaty ledwo starczało? Szybko zapominamy, oj szybko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...