Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Muzyczny zmienia dyrektora

Utworzony 21 sierpnia 2015 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Ooooo, jak pięknie wygląda Filharmonia po remoncie:))))!!! Nowa - stara Filharmonia i nowy - młody Dyrektor:)))!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dopiero będzie KULtura! na poziomie Pożal sie Boże! Podobnie jak w FILHARMONII od lat amatorszczyna na stołku DYREKTORA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy niektórzy dziennikarze tej gazety trochę myślą? Dlaczego do tekstu o teatrze muzycznym dodajecie zdjęcie filharmonii? przecież to k.... nie to samo tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra decyzja nowa miotła może coś nowego wzniesie ,najlepiej człowiek związany   w Lublinie ,któremu załeży na dobrej uczciwej mądrej pracy bez wysokich apanaży .Czas spadochroniarzy powinien być eliminowany z mianowania i polityki na posła czy senatora tu jest Lublin ,budujmy mądrymi mieszkańcami kulture Sport polityke i wiedzę na uczelniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dopiero będzie KULtura! na poziomie Pożal sie Boże! Podobnie jak w FILHARMONII od lat amatorszczyna na stołku DYREKTORA!!!
A mówiłem, ze jedynie słuszny bo z psl-ejbu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem z Iwoną Sawulską wiele lat i uważam, że to znakomita spiewaczka, świetny muzyk i jesli jest równie zdolna w zarządzaniu i organizacji to Teatr Muzyczny w Lublinie będzie wkrótce w rozkwicie!!! - G. Bayer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa pani dyrektor gówno sie zna na zarzadzaniu Na zebraniu mówiła o oszczednosciach Wteatrze powstało wiele wysokich stanowisk np kierownicy zastepcy ich itd itp to sa oszczednosci raczej nie Moze jak miała na mysli dział techniczny CZY ktos widział gdzie chciała przeprowadzic krawcowe ja widziałem PIWNICA BEZ OKIEN SMRUD WILGOC I CIEMNOSC tam miały pracowac krawcowe Dobrze ze miały w koncu odwage powiedziały basta TO SA LUDZIE A NIE WOREK ZIEMNIAKÓW PANI DYREKTOR JAK BY NIE ICH PRACA CZESTO PO GODZINACH TO BY NIE BYŁO SZTUKI  TRAKTUJE SIE DZIAŁ TECHNICZNY W TEATRZE JAK ŚMIECIE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa pani dyrektor gówno sie zna na zarzadzaniu Na zebraniu mówiła o oszczednosciach Wteatrze powstało wiele wysokich stanowisk np kierownicy zastepcy ich itd itp to sa oszczednosci raczej nie Moze jak miała na mysli dział techniczny CZY ktos widział gdzie chciała przeprowadzic krawcowe ja widziałem PIWNICA BEZ OKIEN SMRUD WILGOC I CIEMNOSC tam miały pracowac krawcowe Dobrze ze miały w koncu odwage powiedziały basta TO SA LUDZIE A NIE WOREK ZIEMNIAKÓW PANI DYREKTOR JAK BY NIE ICH PRACA CZESTO PO GODZINACH TO BY NIE BYŁO SZTUKI  TRAKTUJE SIE DZIAŁ TECHNICZNY W TEATRZE JAK ŚMIECIE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEZ BYŁEM I WIDZIAŁEM  ZGADZAM SIE ZE WSZYSTKIM Z tego co wiem to nawet pani dyrektor nie chciała zobaczyc nowe lokum działu technicznego BO JA TO NIE OBCHODZI  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie PIS przywróci to co zostało zniszczone w operze w lodzi przez dyr.Nowickiego.Ludzie z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem zostali wyrzuceni na bruk i do tej pory nikt o Nas poszkodowanych nie mówi.Żadnych odpraw,słowa dziękuję tak po prostu-won.Tylko caly czas słychać o pokrzywdzonych z TV.Czyżby????Oni nigdy biedy nie klepali -nie rozczulajmy się aż tak mocno.Jak robicie Panowid porządek to b.proszę nie zapomnieć o teatrach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...