Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Muzyczny: Związkowcy chcą powrotu Bonieckiego

Utworzony przez chart, 4 lutego 2009 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Posługując się Twoją logiką można napisać, że nieprecyzyjne zapisy Twoich umów pozwalają Ci pobierać z kasy "Dziennika..." 50 tys zł. I to też będzie prawda - przecież nie piszemy w jakim okresie, za co i wyrażamy tylko ocenę umów przez kogoś innego sformuowanych, prawda? "Wyszło m.in. na jaw, że nieprecyzyjne zapisy umów o dzieło pozwoliły Bonieckiemu wziąć z kasy teatru 216,9 tys. zł brutto." Rafał, piszesz to od lata na zasadzie "wytnij - wklej", a mógłbyś wskazać jakie to były "nieprecyzyjne zapisy"? Takiego sformułowania nie ma nawet w niby-cytowanych przez Ciebie protokołach kontroli anty-Bonieckich. Ja wiem, że lenistwo jest ponoć cechą ludzi inteligentnych, ale Ty w takim razie zasługiwałbyś na Nobla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Posługując się Twoją logiką można napisać, że nieprecyzyjne zapisy Twoich umów pozwalają Ci pobierać z kasy "Dziennika..." 50 tys zł. I to też będzie prawda - przecież nie piszemy w jakim okresie, za co i wyrażamy tylko ocenę umów przez kogoś innego sformuowanych, prawda? "Wyszło m.in. na jaw, że nieprecyzyjne zapisy umów o dzieło pozwoliły Bonieckiemu wziąć z kasy teatru 216,9 tys. zł brutto." Rafał, piszesz to od lata na zasadzie "wytnij - wklej", a mógłbyś wskazać jakie to były "nieprecyzyjne zapisy"? Takiego sformułowania nie ma nawet w niby-cytowanych przez Ciebie protokołach kontroli anty-Bonieckich. Ja wiem, że lenistwo jest ponoć cechą ludzi inteligentnych, ale Ty w takim razie zasługiwałbyś na Nobla.
Protokół pokontrolny jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych i delikatnie mówiąc nie jest on korzystny dla Bonieckiego. Dlatego m. in. prokuratura prowadzi śledztwo. Co do wspomnianej kwoty to wszystkim zainteresowanym polecam lekturę str 17 wystąpienia pokontrolnego z dn. 24 maja 2007. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 4 lutego 2009 r. o 17:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafale, po pierwsze piszesz pochlebnie dla Kutarskiego, bo prosi Cię o to nasz wspólny kolega Nowak. Po drugie nie odróżniasz roku 2007 od 2008? Nie ośmieszaj się pisząc o odszkodowaniach. Po trzecie napisałeś, że Boniecki wygrał w sądzie, że oczyściło go RIO? Nie napisałeś. Zachowujesz się nieuczciwie jako dziennikarz, jeśli masz inne zdanie - wiesz jak mnie znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest obrzydliwe, przecież wiadomym jest ,że Pani Bylica jeszcze jakiś czas temu knuła z Leszkiem i Jurkiem itd... jak Bonieckiego wywalić ,a teraz co??? dziwię się Bonieckiemu ,że aż tak nisko upadł... smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przepraszam, a to już nie można wyjaśnić sobie dawnych nieporozumień i zwyczajnie, po ludzku dla dobra instytucji się dogadać? Czego zresztą wszystkim szczerze życzę, jak już nerwy im się uspokoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwłaszcza ,że " Jutro" te same osoby będą Was opluwać, gdy znajdą sobie na powrót w Was wrogów! Tak się troszkę taplacie w tym g..nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...