Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tektura nie chce placu im. Kaczyńskiego \"Burzy neutralność\"

Utworzony przez nie pis mienny, 30 marca 2011 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Kto pozwala na istnienie tego siedliska narkomanów,wypaczeńców,antyPolaków w centrum miasta??? Precz z "tekturą" i pietrasiewiczem sługusem narodu żydowskiego. Dlaczego ktoś z normalnych ludzi ma się liczyć z ich zdaniem? Ciekaw jestem czy popierający "ludzi" z tektury, chcieliby, by ich dzieci przebywały w tym chorym miejscu o wątpliwej reputacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie, to skąd taki minimalizm u radnych pis? Zgrubej rury walnąć należy! Plac im Jarosława narkoKaczyńskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pomnik powinno być rodeo tj. rodziny smoleńskie siedzące rozkrakiem na trumnie i liczące miliony które dostali z naszych podatków dla przykładu Putrowie dostali około 3 mln (7+1 = renty po 2.5 tys.x7 + 250 tys.x8+ groby, imprezy itd). a na szczycie Kaczyńska Martunia z 4 mln odszkodowania połaconego z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniu napisał:
A na środku placu niech stanie pomnik kaczki znoszącej jajko
A obok tej kaczki, druga identyczna kaczka ze złotą tabliczką o treści: TW Balbina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w najbliższy poniedziałek, 4 IV, w "Tekturze" będzie wyświetlane arcydzieło kina swiatowego - "Andriej Rublow" Tarkowskiego... Słowa kieruje przede wszystkim do tych, którzy uwazaja, że tam same pijaństwo itd. sie odprawia...A idźcie Wy sobie na pierwszą lepsza dyskotekę, to Sodome z Gomora sto razy taka zobaczycie Co do samego tematu - ja tez nie jestem zwolenniczka tego pomysłu...Przede wszystkim, najbardziej stosowna według mnie bylaby nazwa Plac Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - jeśli już trzeba by cos zmieniać. Razem z Lechem Kaczynskim zginęło jeszcze 96 osób. W czym piloci czy młoda stewardesa była gorsza od prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy lewacka melina jest wyrocznią w sprawach miejskich? Równie dobrze można by zasięgać opinii wśród elektoratu Palikota. Od podejmowania decyzji w sprawach publicznych Lublin ma Radę Miasta, Sejmik, a w nich przedstawicieli, którzy sprawując swoje mandaty są upoważnieni do zabierania głosu w imieniu mieszkańców. Tektura pokazała, jak odnosi się do polskiej pamięci narodowej, wydając plakat na 13 kwietnia 2010 r. Za takie bezczelne i urągające postępowanie, nawet opinia tej skundlonej mniejszości lewackiej nie powinna być brana pod uwagę (tym bardziej przytaczana w jednym z poważniejszych wydawnictw - jakim (chyba) jest Dziennik Wschodni)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalashnikov napisał:
Od kiedy lewacka ...blablabla
posłuchaj mój mały zawistny przyjacielu. Demokracja w tym kraju póki co obejmuje każdego obywatela. Nie zależny jest kolor skóry, wyznanie, czy poglądy polityczne - ostatnio jakże modne nie tylko wśród bezrobotnej czy znudzonej, ale każdej części społeczeństwa polskiego. Demokracja obejmuje swoim troskliwym ramieniem nawet taką marniznę, jak ty. Wiesz o tym? Hmm.. No cóż, gdybyś zdawał sobie z tego sprawę, wykorzystał byś to w umiejętny sposób nie robiąc z siebie idioty na publicznym forum. A tak zostałeś z pianą na pysku i siurkiem w łapie. Typowy idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja wyniosła również do władzy Hitlera i nazistów. Tu wystarczy zdrowy rozsądek. Uważam, że jeśli przed wojną nikt nie dyskutował aby nazywać ulice imieniem Narutowicza czy Piłsudskiego nikt nie powinien mieć obiekcji przed placem im. Kaczyńskiego. Cała dyskusja, która toczy się w tym temacie i używanie "demokracja" "równość" "przyzwoitość" jak najbardziej przypomina sowiecka propagandę z międzywojnia, której uległa część polskiej inteligencji. Co do samego Kaczyńskiego i jego wypaczonego przez część mediów wizerunku polecam wspomnienia Lejba Fogalmana "Zycie bon vivanta stało sie dla mnie nudne": wspomina kumpli z liceum Leszka i Jarka Kaczyńskich ale tez Hajle Selasje i Jimmiego Hendrixa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to Lech wawelskibył lizbońskim współojcem traktatu UE i warszawskim ratyfikatorem, wstrzymał ekshumacje w Jedwabnem i wspierał naszość wojny z Irakiem oraz tajne rozmowy w sprawie odszkodowań popisowo geobbelsowskimi kregami podejrzeń i ziobrohakami na Lepera i Giertycha zamiast przeprowadzac reformy prokuratury i sądowsnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
A w najbliższy poniedziałek, 4 IV, w "Tekturze" będzie wyświetlane arcydzieło kina swiatowego - "Andriej Rublow" Tarkowskiego... Słowa kieruje przede wszystkim do tych, którzy uwazaja, że tam same pijaństwo itd. sie odprawia...A idźcie Wy sobie na pierwszą lepsza dyskotekę, to Sodome z Gomora sto razy taka zobaczycie Co do samego tematu - ja tez nie jestem zwolenniczka tego pomysłu...Przede wszystkim, najbardziej stosowna według mnie bylaby nazwa Plac Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - jeśli już trzeba by cos zmieniać. Razem z Lechem Kaczynskim zginęło jeszcze 96 osób. W czym piloci czy młoda stewardesa była gorsza od prezydenta?
Stewardesa nie była gorsza, ani lepsza - ale nie pełniła urzędu prezydenta. Co do zachwycania się wyświetlaniem starego (ale dobrego filmu, to fakt) to nie bądź smieszny; ten film to nie żadna nowość, znajdziesz go wszędzie, a od czasu do czasu też i w TV. Jeżeli to świadczy o "jakości" tektury - to jesteś biedny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do "Rublowa" - jest on wyświetlany rzakdo. Podałam akurat ten przykład (bo ja uwielbiam ten film) na to, że w "Tekturze" maja miejsca rzeczy wartościowe - w odpowiedzi na wiele niewybrednych ataków na to miejsce. Mogłam podac inne przykłady (przy okazji, kol. Olgo, prosze nie zmieniac mi płci). Co do prezydenta - jakos nie moge uwierzyć w intencje PiS, ze chodzi im tylko i wyłacznie o uczczenie tej osoby. Odbieram to jako demonstracje siły ze strony tego ugrupowania. Ktos niedawno zwrócił uwage, że inna z ofiar katastrofy smoleńskiej - Ryszard Kaczorowski - był osoba o nieporównywanie większych zasługach dla naszego kraju. Nazwanie placu jego imieniem nie wzbudziłoby niczyich protestów. NIe sposób zapomnieć, że Lech Kaczyński był postacią kontrowersyjna, i jego śmierć nie jest w stanie tego ani zmienić, ani przykryć. I dlatego przez szacunek dla pamieci ofiar tek katastrofy, nie powinno sie wystepowac z inicjatywami, które - jak ta - tylko dzielą społeczeństwo. Po prostu widze, jak katastrofa smolenska jest wykorzytywana do robienia róznych hucp. Odbieram to wręcz jako profanacje pamieci tamtych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, folkatka, ale radzę włączyć rozum i myślenie. Bo, to co piszesz o prez. Kaczyńskim świadczy o tym, ze ci tego potrzeba pilnie i koniecznie. Ktoś ci powiedział, ze Kaczorowski ma większe zasługi od Kaczyńskiego. Jasne, tylko trzeba to zmierzyć, najlepiej centymetrem. Co do inych spraw. Prez. Kaczyński podczas sprawowania urzędu stał sie obiektem niesłychanego ataku propagandowego, niesłychanego powiem, barbarzyństwa, które trwa do dzisiaj. Czy czytałaś niektóre opinie wyrażane na tym forum? Czy "uchwała" tektury o tym, ze nowa nazwa placyku zakłóca , czy zaburza przstrzeń, nie jest, po prostu głupia. Gdyby, uzasadnienie było takie, że przecież juz nazwa jest, to rozumiem - to mieści się w ramach dyskusji - ale to co "tfórcy" zaprezentowali świadczy, że rozum im zdecydowanie wysiada. Prez. Kaczyński był pierwszym prezydentem III RP, czystym - nie uwikłanym w zadne afery czy to finansowe, czy inne.Facetem z wizją mocnej pozycji Polski w Europie, zwracający uwage na sprawy i problemy ludzi. Patrz veto ws. prywatyzacji szpitali. Dalej nie piszę, bo i tak nie zrozumiesz, chyba,że zaczniesz myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Olu przede wszystkim, sugerowanie adwersarzowi nieumiejętnosci myślenia, jest mało eleganckie. To po pierwsze. Po drugie zas, to oczywiście, zgadzam sie że Kaczyński był ofiara ataków bardzo wrednych niewybrednych, i to juz od pierwszych dni po objęciu prezydentury. NIemniej jednak - abstrahując od tychze ataków - był również postacia kontrowersyjną, wzbudzająca konflikty (jak chociażby rozdmuchanie afery po tym, jak jakis niemiecki szmatławiec nazwal go "kartoflem"). Akurat veto w sprawie szpitali uważam za jeden z najpowazniejszych błędów które popełnił. Wystarczy zas rzut okiem na postac Kaczorowskiego, żeby stwierdzić, jak wspaniałym był patriotą, i jak bardzo zasłużonym. Polecam Ciocie Wikipedię http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Kaczorowski Ja zdania nie zmienie - to własnie on, ze wszystkich ofiar katastrofy, zasługuje na upamietnienie w nazwie jakiegos miejsca. I powtórze - że pomysł nazwania placu im. L. Kaczyńskiego dowodzi przede wszystkim małej delikatnosci w postepowaniu i rozumowaniu inicjatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Gdy chodzi o Kaczynskiego to byl Przydentem Polski i dbal o dobro kraju choc ruski i niemiec mysla inaczej. Wiec nie o polityke tu chodzi, pomimo, ze PiS wystepuje o to. Kwestia jest tej natury, czy to byl zamach czy wymuszony przez ruskich wypadek?! [/quote] Ależ oczywiście, że był to zamach. 10 kwietnia Tusk przybywa niewidzialnym helikopterem do Smoleńska z zapasową brzozą. Razem z Putinem montują zapasową brzozę na miejscu poprzedniej, która się zepsuła. Następnie biegną do Miedwiediewa, który w parowozie razem z Bronkiem tworzą sztuczną mgłę, bronek dokłada więcej drewna aby wzmocnić efekt. Następnie Putin odkrywa komin i BUCHHH!!! kłęby gęstej mgły spowijają las Smoleński. Nadlatuje TU-154M, pilotom włożono do uszu stoppery aby nie słyszeli ostrzeżeń o mgle i niemal zerowej widoczności. Zmodyfikowanym głosem Jarka dostają komendę "ląduj dziadu". Oczywiście za wszystkim stoją ruskie, bo to swołocz przecie i żydy. Samolot podchodzi do lądowania, jednak ruskie już zamontowali magnesy na czołgach i ściągają Tupolewa ze ścieżki. Protasiuk ląduje, ale zamontowana wcześniej przez Tuska z Putinem brzoza jednym ruchem ścina skrzydło, chwyta Tupolewa i JEB! Jak nie pier***nie nim o ziemię! Rozwala go na setki kawałków, mało tego - z brzozy ukryte lasery ćwiartują samolot na części, tak, żeby wyglądało, że spadł z dużej wysokości. Następnie przebrani za niedźwiedzi podbiegają Putin z Tuskiem z karabinami maszynowymi by dobijać ofiary. Kilku ofiarom udaje się uciec i o własnych siłach doczołgały się do karetek, jednak tam już KGB się z nimi rozprawiło, część wywieziono na Syberię, jednego na peron we Włoszczowej ale żaden nie uszedł z życiem. Resztę ofiar ćwiartują i siekają samurajskim mieczem, z jednych zdzierają skórę, innych smarują pastą do butów na czarno, aby wyglądały ma spalone ciała. Po tym wszystkim Tusk w stroju niedźwiedzia ucieka przez granice i błyskawicznie teleportuje się do Gdańska, żeby mieć alibi!!! [quote name='Andrzej' timestamp='1301511448' post='456843'] Jako pomnik powinno być rodeo tj. rodziny smoleńskie siedzące rozkrakiem na trumnie i liczące miliony które dostali z naszych podatków dla przykładu Putrowie dostali około 3 mln (7+1 = renty po 2.5 tys.x7 + 250 tys.x8+ groby, imprezy itd). a na szczycie Kaczyńska Martunia z 4 mln odszkodowania połaconego z naszych podatków
Radni (PiS) podkreślają, że będzie to "uznaniem rozlicznych zasług prezydenta Lecha Kaczyńskiego na rzecz państwowości polskiej, praworządności oraz budowania na arenie międzynarodowej wizerunku solidarnej i dumnej Polski" - tak! bardzo rozlicznych zasług na rzecz państwowości - ale chyba "4 rzeczypospolitej"... - oj była praworządność była, zwłaszcza respektowanie konstytucji (albo czytanie jej ze "zrozumieniem") - to się chłopisko nabudował... że whui Polska zyskała. Zamiast budować wizerunek dumnej, coś mu się pomyliło i wyszło na durnej Polski, Polski kłócącej się o krzesło, o Samolot, łatwo obrażającej się, ksenofobicznej, antyeuropejskiej, wykorzystującej obawy starych dziadów w wieku przedcmentarnym, że "Dojczland" i "Moskwa" nas rozszarpią. Aha i naplują w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co ja się pytam?Czym ten Pan zasłużył na Wawel i nazywanie Jego imieniem ulic i placów?Jantar też zginęła w samolocie a jakoś nie widzę żeby Jej imieniem nazywano cokolwiek...Troszeczkę rozumu i rozwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Co to jest ta tektura? Ja jestem, za tym, żeby nie było jakiejś tektury.
Tektura jest intelektualnie dużo słabsza od dykty i bez porównania gorsza od paździerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON KACZOR!!! z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pis mienny napisał:
a moze na ksiezycu jakies gory alo morze kaczynskiego, tylko nie wiem jak to bedzie po łacinie, bo wiekszosc nazw jest w lacinie
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą. Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Paranoja, tylko czekać aż go beatyfikują :/ Wielu było większych od niego i nic od ich imienia nie jest nazywane.
Jarek wczoraj powiedział że ,dzięki bratu ponownie zbuduje IV RP kaczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emka napisał:
posłuchaj mój mały zawistny przyjacielu. Demokracja w tym kraju póki co obejmuje każdego obywatela. Nie zależny jest kolor skóry, wyznanie, czy poglądy polityczne - ostatnio jakże modne nie tylko wśród bezrobotnej czy znudzonej, ale każdej części społeczeństwa polskiego. Demokracja obejmuje swoim troskliwym ramieniem nawet taką marniznę, jak ty. Wiesz o tym? Hmm.. No cóż, gdybyś zdawał sobie z tego sprawę, wykorzystał byś to w umiejętny sposób nie robiąc z siebie idioty na publicznym forum. A tak zostałeś z pianą na pysku i siurkiem w łapie. Typowy idiota.
Zalecenia od lekarza dyżurnego (bo z lewacko upośledzoną Olgą nie mam zamiaru dyskutować): 1) nie jestem póki co twoim przyjacielem i nie mam zamiaru nim być, bo nie wchodzę w relacje interpersonalne z osobami o lewackich poglądach; 2) nie myl demokracji z anarchią i kiczem, które promuje i którymi posługuje się Tektura; 3) oszczędź naturalistycznych opisów swojego samozapokajania - może męczysz siurka i toczysz piane z pyska - ale uwierz mi nie jest to zachowanie właściwe dla mnie, ani większości zdrowych na umyśle osób omijających Tekturę szerokim łukiem. Zalecenie dodatkowe: więcej tolerancji! Niby lewacy słyną z tolerancji, a tu nietypowa Olga, ze ściśniętą z żalu dupą nie toleruje wolnej wypowiedzi na forum (a ponoć mamy demokrację). Wstyd przynosisz Tekturze! Może zapisz się do PiSu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...